MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: msz0315, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,2 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Kényelmes viselet, nem ragad. Vanília illatú. Hidratál és láthatóan teltebbé varázsolja az ajkakat. E vitamint tartalmaz.

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour - új
Ár: 3800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
lolesandro

2015. július 5.

Nagyon szép és nagyon jó állagú szájfény... csak ajánlani tudom...megéri az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

bobekecske

2014. március 19.

A MAC szájfényekért annó nagyon odavoltam a hatalmas és a nem csillámos színválaszték miatt, de hamar rájöttem, hogy (habár ettől tartósak) számomra túl ragacsos érzetűek, kényelmetlenek, nem szívesen viselem őket.
A Cremesheen glass, Lustreglass és a Plushglass verziók azonban kényelmesek, számomra megfelelő fedésűek és a színek között is több nekem valót találok. Viszonylag tartósak, de egy szájfénytől nem is várok sokat, ha nem kifejezetten a tartósságával hirdetik.
Nem szárít és nem ül be az apró ráncokba. A legtöbb MAC szájfényhez hasonlóan szivacsos az applikátor, ami megfelelő mennyiségű festéket vesz fel.
Csak egy Plushglass-em van, de azt nagyon kedvelem (BubbleTea, egy limitált szériás natúr bézs árnyalat)
Az illata nem a tipikus picit vaníliás MAC szájfény illat (amit személy szerint én nagyon szeretek), hanem egy picit mentolosabb. Számomra kellemes, nem túl erős, de ha valaki nagyon érzékeny az illatokra, lehet, hogy érdemes előbb megszimatolnia, nem fogja-e zavarni.
Az állítólagos ajaknövelő-dúsító hatást én nem igazán tapasztaltam, de azt olvastam, hogy ez a limitált kiadású verzió kevésbé is volt "erős" hatású az állandó színekhez képest. Igaz, én nem is igazán azért vettem, a natúr színek amúgy is ajaknövelő látszatúak, így nem bánom hogy elmaradt az égető-bizsergető érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

zsuzsika

2013. augusztus 31.

Ha lenne 6 csillag, annyit is adnék neki. Csodaszép és rengeteg színek, finom illat, jól hidratál és elég tartó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

bogyo28

2013. június 11.

Tény, hogy ennél jobb szájfényem nincs, de még csak nem is próbáltam jobbat.
Engem a Plushglass gyözött meg. Szembetűnő a különbség egy drogériás és egy ilyen professzionális MAC szájfény között. Hihetetlen jó minőségű, nem szárítja az ajkaimat, szupertartós, jól pigmentált, sok színben van, könnyen felkenhető, finom illat, praktikus tubus. Profi. Annyira, hogy barátnőim kívülről is észreveszik, hogy éppen Mac szájfény van rajtam. És tátott szájjal nézik, hogy órák múlva (hozzáteszem, evés után is) ugyan olyan szépen rajta van még a számon. Teljes egészében megéri az árát. Jó érzés viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Tény, hogy ennél jobb szájfényem nincs, de még csak nem is próbáltam jobbat.

moncsi29

2013. február 25.

Ez a kedvenc MAC szájfényem.Gyönyörű színekben lehet kapni,nem ragad.Több szín birtokosa vagyok,nem lehet vele betelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

kriszta0329

2013. január 1.

Életem első szájfénye, ráadásul ajándékba kaptam, de IMÁDOM :)
Kellemes, tartós, az illata is aranyos, a szám puha tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Életem első szájfénye, ráadásul ajándékba kaptam, de IMÁDOM :)
Kellemes, tartós, az illata is aranyos, a szám puha tőle :D

dorottyaa

2012. november 11.

Erősen pigmentált, sokáig fent marad, de nem ragacsos és nagyon finom az illata. A kedvenc szájfényem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

wishes

2012. november 8.

Érdekes, nekem a Lipglassok sosem jöttek be, ez viszont igen. Finom, Toffifeere emlékeztető az illata, kellemes, nem ragadós a formulája, nem tűnik el hamar az ajkakról. Azt a bizonyos bizsergést néha szívesen nélkülözném, viszont tény, hogy teszi a dolgát - kisimítja az ajkakat.
Nekem is az Ample Pink a kedvenc, meg amúgy is tipikusan egy olyan szín, mi mindenkinek jól áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

orchidea8627

2012. október 29.

A Plushglass a kedvenc MAC szájfényem, szeretem ahogy kicsit bizserget, feltölti a száraz, hámló ajkakat, az Ample Pink pedig egy gyönyörű, természetes száj-szín. Kevésbé ragad mint a Lipglass, kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Adrienn66

2012. szeptember 17.

Sok szájfényt kipróbáltam már, de a MAC Plushglass-t meg sem közelítették!
A szám sajnos hajlamos a kiszáradásra, de ez alá nem igényel külön ajakbalzsamot, anélkül is puha és hidratált marad.
Az "oversexed" árnyalatot használom, nagyon szép, de ki szeretnék próbálni még más árnyalatot is! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Sok szájfényt kipróbáltam már, de a MAC Plushglass-t meg sem közelítették!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Nicotinate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.