MAC

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Egy új paletta, amely egy highlighter mellett nyolc meleg, természetes árnyalatú szemfestéket tartalmaz.

Szemfesték árnyalatok: Bossing It, Money Mad, Winsome Lose Some, Totally Obsessed, Hot to Trot, Something’s Fishy, Bling Mistress és Dangerously Elegant
A szemfestékeket egy opálfényű highlighter egészíti ki Gimme That színben.

Ár: 7500 , Eladó: sixunderground
Állapot: pár alkalommal használt , Helyszín: BUDAPEST , fizetés: szemelyes atvetel a Corvin negyedben / Foxpost elore utalassal a vevo terhere

mis6lauren6

2021. február 15.

Könnyen eldolgozható, tartós,pigmentált, a csillámos színek ujjal felkenve szépen mutatnak a szemen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Egykettoharom

2020. december 27.

Szép, pigmentált, egyszerű színek így a mindennapokban is könnyen használható paletta. A highlighter nekem sárga, ezért szemhéjfestéknek használom inkább. Szeretem, használom. Nincs mit ragozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

T1mi

2020. október 23.

Nemrég vásároltam a még tavasszal kapott ajándék kártya kárára :D Eddig nem voltam nagy sminkes de azért érzem ha jeles alkalom van ennyi idősen jobb lenne egy sima szemceruza vonalnál többet villantanom. Nagyon tetszenek a színek és vásárláskor kapott tanácsot megfogadva jól eldolgozott bázisba/primerbe dolgozom bele, így egész nap atom biztosan fent marad. A primert simán lehet használni szemhéjpúdernek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Dinabebi

2020. július 22.

Nagyon szeretem ezt a palettát a hétköznapokban használni. Könnyen eldolgozható és tartós, nem mászik el. A highlighter pedig megkoronázza az összképet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Tavaly karacsonykor leptem meg vele magam, es nagyon sokat nyulok erte, mivel tokeletes szinek vannak benne egy hetkoznapi sminkez, es alkalmihoz is. Nem minden esetben ertem ugyan a szinek meretezeset, persze, lehetseges, hogy sulyra ugyanakkora az egyes szinek mennyisege, csak nekem tunik ugy, mintha nem ugyanannyi lenne bennuk. Konnyu veluk dolgozni, van olyan jo, mint az urban decay ( mas osszehasonlitasi alapom nem igazan van, mert soha nem volt mas szemhejpuderem, csak UD..) satirozni is nagyon konnyu es tartos is, a csillamos szinek sem peregnek semerre, sem felvitelkor, sem viseles kozben. A nyari melegben is a helyen marad es hoesesben is, UD primer potionnel vagy korrektorral szoktam hasznalni, ugyanolyan tartos marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

gabriellafth

2018. március 8.

Nagyon szeretem, a highlighter szépen csillog es a szemhélypuderek gyönyörű színűek es tartósak :) egy highlightert akartam csak de ár-értek arányban ez sokkal jobban megérte mint csak egy highlightert venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.