MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   3,6 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ecsetes highlighter és primer egyben. Könnyű, korrektorként is használható.

3 színben kapható

Alicece

2019. december 12.

Nagyon szeretem a szemem alá használok keveset igy nem űl be a ráncokba és szebb lesz a szemkörnyék.
Nekem a barackos árnyalat van meg ami totál elütt az arcomtol sötétebb viszont fura modon mikor felrakom beleillik az arcomba és teljesen egyéválik vele. Megvettem a vanilliás legvilagosabbat is és hiba volt mert tulságosan kivilágositotta a szemem körüli részt.
Ha meg fehérebb leszek akkor tartaléknam jo lesz de addig maradok a barackos árnyalatnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Nekem a Mac-ben kifejezetten a szem alatti sötét karikákra ajánlották. Szépen el lehet vele tüntetni, nekem csak a kiszerelése nem túl praktikus. Az ecsettel nem tudom szépen elkenni és néha jól megszalad az adagoló és ilyenkor túl sokat ad ki ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Lucyshyne

2019. március 21.

Erről a termékről csak ódákat tudok zengeni. Először azért vettem meg, mert kitaláltam a youtube videókat nézegetve, hogy milyen jókat fogok én kontúrozni, és highlighternek ezt ajánlották a MAC boltban. Kontúrozási törekvéseimnek ugyan nem adtam végül teret, de feltűnt, hogy milyen csodákra képes a szem alatti sötét karikákkal, ezért egyszer már újra is vettem, és nem is tervezem elhagyni ezt a terméket. És akkor zengjenek az ódák: felvitele nagyon egyszerű. Bár az ecsete csak felkenésre alkalmas, sminkszivaccsal tökéletesen eldolgozható. Nagyon könnyed állaga van, és már egy kis adag is látványosan tökéletesíti a szomorú karikás helyzetet. De tényleg mindent elfed. Mindezt úgy, hogy látszatra (még a benne lévő, amúgy nem feltűnő, apró csillámok ellenére is) teljesen természetes hatást kelt, nem ül bele az apró ráncokba, és este onnan és annyi terméket mosol le, amennyit és ahova felkentél. A finishe pedig szép hidratált. Azt hiszem ennyit tudtam áradozni róla. Nekem tényleg nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

DodoSztmkls

2019. február 27.

Szeretem a Mac cuccokat, bar óvatos vagyok a túlvásárlással , mert nem szeretem ha kihasználatlanul hever nalam valami. Ezt általában már akkor megveszem, amikor még ki sem fogyott, csak saccra, mindjart ki fog fogyni. Felváltva használom a márka 24 hour korrektoraval, szem alatti területre. Nem matt a finise, szép természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

BlairM

2018. december 18.

A sötét szem alatti karikák eltűntetésére vettem, a barátnőim jó szívvel ajánlották, így gondoltam nem foghatok mellé. Light Boost árnyalatot használok, nagyon kellemes, lágy, nem ragacsos tapintású. Egyszerűen felvihető és gyönyörűen fed. A termék ecset részét csak az adagoláshoz használom, egyéb célra szerintem sem alkalmas. A karikákat teljesen eltűnteti és sikerült színben is a megfelelőt kiválasztanom. Nekem simán megér 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Amula

2018. november 28.

Szem alatti karikákra ajánlotta a MAC-ben a lány, és tökéletes. Bright forecast árnyalatban használom, nélküle már el sem indulok otthonról. :) Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy, bár szerintem nagyon sokáig elég lesz. Blenderrel dolgozom el, a saját "ecsete" semmire nem jó, csak odapöttyintem a szem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

topsminkotti

2018. november 27.

Szerintem sötét (elsősorban barnás) karikákra a bright forecast árnyalat csodaszer. Még valószínűleg kell rá korrektor, de olyan szinten semlegesíti a sötét színt, mint semmi más. Így a korrektornak teljesen természetes színe lesz, nem fog rajta átütni a karika. Az állaga is nagyon jó, könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

anitahd

2018. október 6.

Korrektorként nekem semmit nem ér, viszont szem alatti foltokra bevált. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Korrektorként nekem semmit nem ér, viszont szem alatti foltokra bevált. :)

Eni777

2018. június 27.

Már a másodikat használom, összeségében elégedett vagyok fele. Szépen fed, nem ül bele a kis ráncokba és a sötét karikákat szépen elfedi (tulajdonképpen csak erre használom, korrektorként nem működik). Nagyon fontos, hogy a termék végén lévő ecset nem alkalmas az eldolgozásra. Egy profi ecsettel viszont csodálatos lesz a végeredmény. Abban nem vagyok biztos, hogy fixáló púder nélkül kiibírná-e az egész napot, de a csoda púderemmel működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Blondie1975

2018. május 27.

Kb egy éve vásárolom rendszeresen, szeretem a finom fedését, hogy nem űl bele a ráncokba, és hogy könnyű vele dolgozni, az ecsettel csak adagolom, ujjal oszlatom el, tökéletesen elfedi a sötét foltokat a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Hexyl Laurate
Emulgeálószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Hexylene Glycol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Laureth-7
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Polysilicone-11
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Laureth-7
Színezékek: CI 77499, CI 77492, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.