MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: tiamoitalia, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Olajmentes emulzió, amely segít elrejteni a látható pórusokat, visszafogja a zsírképződést és a csillogást.

Könnyű, olajmentes emulzió, amely segít elrejteni a látható pórusokat, miközben visszafogja a zsírképződést. Nedvesen felvihető a gyengéd mikro-hámlasztás érdekében, azonnal szárad, annak érdekében, hogy láthatatlan, hosszan tartó, természetesen matt végeredményt adjon. Ideális a T-zónához.

szava

2019. október 12.

Alapvetoen kombinalt borom van, arcomon szaraz, T vonalamon pedig zsiros, es tag porusu. Olyan primert kerestem, ami szepen feltolti ezt a T vonalat. Minuszt adnek ra, ha lehetne, annyira borzalmas. Kar, hogy nem olvastam a kremrol semmit megvetel elott, de hat szeretem a Mac markat es biztam benne.
Nem is ertem, hogy ez kinek valt be. Kezdem azzal, hogy egyaltalan nem lehet ra sminkelni, sem ecsettel, sem szivaccsal, kezzel sem. Megtapad rajta minden es iszonyu sokaig kell eldolgozni rajta az alapozot, hogy ne maradjon foltos. Ez reggel nekem baromi hosszu macera, amit nem igazan toleralok.
A masodik pedig: nem tolti fel szepen a porusokat es ugyanugy fenylek tole, nem tart vele hosszabban az alapozo, mint nelkule.
A harmadik pedig, amiert most a leginkabb ki vagyok akadva, hogy annyira eltomitette a porusaimat a T vonalamon, hogy ket akkora gyulladt mely pattanast okozott, hogy soha tobbe nem kenem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

bajanka14

2018. május 13.

Ketsegbe voltam mar total esve mert nagyon zsirosodik az egesz arcom, total fenyesedik arcmosas utan kb 2 perccel. Mintat kaptam belole, de egy alkalom utan kijelentem hogy imadom!! Az ara huzos de befogok ra ruhazni, mert csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

szilvasitimea

2018. január 15.

Az orrom át szokott zsírosodni, ezért gondoltam kipróbálom ezt. Mac alapozót használok, és ezt szerettem volna alá használni. Borzalmas, nem lehet rajta az alapozót szépen eloszlatni..hiába próbálom blenderrel vagy ecsettel..Egyszerűen hámlik rajta az alapozó. Smashbox primer-je sokkal jobban működik, mint ez, így ez ennyi pénzért rohadt nagy csalódás. Nagyon nehéz eldolgozni, mert ugye gyorsan szárad, de ez még a kisebb.
Vagy lehet, hogy erre pluszba kell még primer, ezt még kipróbálom és uptade-elek.

De eddig nagyon csúnya a sminkelés végeredménye ha ezt rakom a primer helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

De eddig nagyon csúnya a sminkelés végeredménye ha ezt rakom a primer helyett.

CeCeDrake

2017. december 14.

Nem estem tőle hasra. Ennyit egy sokkal olcsóbb primer is tud. Túlságosan nagy a hype.
Maradok a Bobbi Brown primernél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Maradok a Bobbi Brown primernél.

Bradshaw

2017. december 13.

Én jöttem max csillagot adni. Nem értem ezt a sok negativitást. T zónában használom a csilli-villi kis bőrömre. 100% elégedett vagyok vele. Önmagában is tökéletes. Egyből lehetett látni a különbséget. Egy cseppet sem fénylett a bőröm. Az alapozót szépen fel tudtam rá vinni, és tartott is egész nap. Nem fényesedtem. Az orromat mikor alapozom, a hatalmas pórusaim tűszúrásnyi lyukakként szoktak látszani, és sokat dolgozom ezen a területen a tökéletes hatásért. Ezzel a krémmel gyorsan és hatékonyan megoldódott ez a problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

VictoryMiller

2017. november 21.

UPDATE:
átcsillagoztam 4-re az ára miatt.
Sajnos nagyon hamar elfogy és ennyiért kicsit nonszensz

Ezt a terméket rajtam először sminkes használta PÚDERALAPOZÓVAL!
Amikor több óra után a szokásos módon fényes lett a bőröm, kivéve azokon a helyeken, ahol bekent (T zóna), nem hittem a szememnek.
Olyan volt a bőröm azon a területen, mintha legalábbis photoshoppolva lennék.
Vettem én is ilyen terméket és a kommentek alapján, valamint a sminkes tanácsa ellenére félve, de kipróbáltam krémes alapozó ALÁ.
Nyilván nem biztosít olyan mattságot, mint púderalapozóval, de így is jó volt és nem kukacosodott, vagyis húzta össze.
Szóval én nagyon elégedett vagyok.
Egyébként Maria Galland alapozóval használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

UPDATE:
átcsillagoztam 4-re az ára miatt.
Sajnos nagyon hamar elfogy és ennyiért kicsit nonszensz

Ezt a terméket rajtam először sminkes használta PÚDERALAPOZÓVAL!
Olyan volt a bőröm azon a területen, mintha legalábbis photoshoppolva lennék.
Szóval én nagyon elégedett vagyok.
Egyébként Maria Galland alapozóval használtam.

kneva

2017. június 30.

Azért cseréltem le erre a Skin base-t, mert abban apró csillámok vannak, amiket nem szerettem. Máskülönben az is tökéletesen jó volt a finist és a kifényesedés kitolását illetően.
Ez már állagra is nagyon híg, lotion szerű, fehér folyékony krém. Nem annyira primer szerű, inkább arctej. Nagyon hamar és nagyon szárazra szárad. A bőröm teljesen matt volt utána. MAC ecsettel vittem fel. Nem töltötte fel szépen a pórusokat, rossz volt rá sminkelni, Chanel alapozó került fölé. Nem tudom, h a két alapozó nem szereti egymást, vagy ez egy ilyen rossz termék. Végül lemostam.
Egy rossz véleményt olvastam itt, mielőtt megvettem. Most nem tudom eldönteni, hogy menjek és vegyek egy MAC alapozót fölé, vagy menjek és vegyem meg a Skin base-t, mert az eddig bevált?

Update: az én bőrömön ez a primer semmilyen alapozót vagy BB krémet nem szeret. Amerikai oldalon olvastam róla nagyon megosztó véleményeket: vagy imádják, vagy ugyanez a problémájuk nekik is, ami nekem. Legszívesebben visszavinném az üzletbe, h vegyék vissza ezt a vacakot.

Update: Magyarországon ismeretlen fogalom a megelégedettségi garancia (csak úgy, mint az ingyenes minták adása) mert ha egyszer egy terméket megvettünk, akkor vessünk is magunkra. Velünk van a hiba és nem az árucikkel. Szóval most kénytelenségből elkezdtem elhasználni finishernek. Eucerin arcra való naptej fölé kenem és Shiseido világoskék kompakt alapozót teszek fölé, és így egészen jól szuperál. Úgy tapasztalom, hogy a porosabb dolgokat jobban elviseli, mint a folyékonyakat. Visszaadok 1 csillagot. Igazából hármas fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

tiamoitalia

2017. február 25.

Sajnos ez a MAC primer nekem nem vált be, pedig imádom a márkát, minden sminktermékem tölük van, de ez nem az igazi - számomra legalábbis.
Használtam már más MAC primert is, amit imádtam, de mivel kisérletezö tipus vagyok, gondoltam kipróbálok valami újat, és erre esett a választásom.
Ami engemet zavar, az az, hogy nem tudok rá szépen sminkelni, összehúzza a sminket, ''kukacosodik.''
Igen, mattit és nem fénylik töle át a böröm, de mivel nem tudok rá szépen sminkelni, nálam kuka sajnos :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Butylene Glycol, Sucrose, Trehalose, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.