Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. április 2.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Speciális hatású szilikonokat tartalmazó primer. Előkészíti az arcbőrt a sminkelésre.

Ár: 5000 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Alig használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
MAC Natural Radiance Primer "Pink"
Ár: 7000,- Ft postával , Eladó: Szilva86
Állapot: Kb 1/4 hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: --
Heli

2019. március 17.

Nekem is csak mintám van belőle, HÁLA AZ ÉGNEK!
Tegnap estére egy tartósabb sminket szerettem volna készíteni magamnak, gondoltam kipróbálom. Természetesen Mac alapozó, blot púder és fix+ került rá, így a sminkem hozta a várt hatást. Nem zsírosodott a bőröm, ami nálam nagyon meglepő és a tartóssággal sem volt probléma, hurrá! Na de olyan szinten szétcseszte a bőrömet, hogy most kb. a sírás kerülget. Tele lettem apró gyulladt csomókkal tőle :( Már az este végén éreztem, hogy itt valami nem oké, pár óra alatt szépen tönkrevágta az arcomat. Pedig nagyon jó alapot képez a bőrön, amire könnyű dolgozni. Kár érte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Nekem is csak mintám van belőle, HÁLA AZ ÉGNEK!

kakaska

2018. február 18.

Szintén mintám van belőle, jó kis termék. Az alapozóm is szebben mutat, ha ez van alatta, pedig zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

balogcintia788

2018. január 8.

Szintén rendelésnél kaptam belőle mintát,számomra bevált.Nekem nagyon zsíros bőröm van eddig 1-2 óránként kellett újra púdereznem az arcom,de vele megúsztam 6 órán keresztül,hogy ne igazítsak a sminkemen.Szerintem érdemes kipróbálni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Tavszel

2017. február 10.

Jó ideje kinéztem magamnak, karácsonyra pedig ott virított a fa alatt, hát őszintén szólva az első boldogság nagyobb volt mint ami követte. :)
Nem rossz, de ahhoz "kicsit" drága azért, hogy ez legyen a max amit írni tudok róla.
Amikor felkenem bársonyos és jó érzés, de semmi különös és a sminkem tartósságán sem veszek észre nagyobb változást, mint amikor a kb 1500 Ft-os Catrice primeremet használom (Catrice Prime and Fine Beautifying Primer).
Szerintem nem éri meg az árát, pedig szeretem a Mac termékeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Szerintem nem éri meg az árát, pedig szeretem a Mac termékeit.

eszterlaura

2017. január 9.

Én is MAC rendeléshez kaptam, nem voltak vele kapcsolatban elvárásaim, talán ezért is ütött akkorát nálam (jó értelemben) :) Az első primer amitől nem lettek borzasztó pattanásaim, és ellátja az eredeti feladatát. Úgy rajta marad a smink, mintha ragasztottam volna. Később biztos beruházok egy nagy kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

kneva

2016. december 22.

MAC online rendeléshez kaptam mintaként. Wow! Ilyen jó terméket régen nem próbáltam! Csodálkozom, hogy itt igy le van pontozva.
Pici, apró mikrocsillámok vannak benne, azt gondoltam, hogy a zsiros,kifényesedős T-vonalamra nem is lesz jó. De! 6 órán keresztül visszafogta a zsirosodást, használtam vele olyan alapozókat, amiket hiába vettem meg, végül nem váltak be, mert hajlamosak voltak beleülni a pórusokba, de csak eddig!
Gyerkőceimet megfürdettem, és még a fürdőszoba párás levegője sem tudta kikezdeni a sminkemet.
Alapvetően nem voltak jó tapasztalataim a primerekkel, azt gondoltam eddig, hogy mind csak vastag szilikon réteg, és semmit sem csinál azon kivül, hogy alaposan kifényesedik. Meg fogom venni a nagy kiszerelést. Kiváncsi lennék, hogy a póruscsökkentős p+p mivel tud többet?
10 csillag!

Update: Töretlen a szerelem, minden alapozóm életét meghosszabbítja és segít a kifényesedés visszaszorításában.
Frissen feltéve nagyon szép tőle a bőröm, így egy nap nem is kentem rá alapozót, amit később nagyon megbántam, mert a bőröm csúnya fényes volt. Olyan, mintha alapozó nélkül másképp viselkedne és nem fogná vissza a kifényesedést. Meg ugye eleve vannak benne apró csillámok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

10 csillag!

LaNara

2016. február 24.

Jöttem én is lehúzni, az első primerem volt amit vettem és utána sírva könyörögtem minden ismerősömnek, hogy szabadítsanak meg tőle. Úgy csillog mint egy diszkógömb! Ezt gondoltam el lehet takarni és ráküldtem a Fix Fluidot majd elégedetten konstatáltam, hogy na sehol egy csillám. Aztán jött a feketeleves amikor egyszercsak egy jobb fényviszonyban rátekintettem a párom arcára aki konkrétan úgy nézett ki mint egy csillámpóni. Ott ért véget a kapcsolatunk, mármint a primerrel nem a fiúval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

vonkavilmos

2015. július 8.

Ajándékba kaptam, egész jó. Nekem tetszik a ragyogás, amit az apró csillámok okoznak. Az alapozóm alapból is tartós, szóval nem tudom, hogy mennyire lesz tőle tartós az alapozás. Nálam nem volt wow-hatás, tényleg nem ül bele az alapozó a bőrömbe, de ezt más primer is tudja. Talán kevésbe zsírosodik át a bőröm miatta. Szép alapot nyújt a sminknek, az összetevői is szépek, de ennyi pénzért nem venném újra, mert annyival nem tud többet, mint az olcsóbb darabok.
Blogomon, a ruzsfoltvagyok-on részletesebben írtam róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Blogomon, a ruzsfoltvagyok-on részletesebben írtam róla.

kisnyuszi83

2015. március 25.

Kedvelem, csak sajnos csillog tőle a bőröm. Szerintem egy sminkalapnál ez nem kívánalom. Egyébként jól beszívódik, és tartós tőle az alapozó. A csillogás és az ára miatt sajna csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Ildie

2014. december 31.

3 csillagnál én sem fogok többet adni, pedig vérzik a szívem, mert akartam ezt a cuccot, akartam szeretni. Hát nem egy nagy szám sajna. A Lancomeos sokkal sokkal jobban bevál nekem, bár tök különböző a kettő, az inkább átlátszó gél szerű valami. Nekem főleg azért kellett, mert az alapozó belement a porusaimba, és szépen megült benne, és mivel a barna pöttyökben volt egy szép alapozó színű mini pötty jól mindenki tudtára adták, hogy vannak (MAC alapozó) ettől jobb lett a helyzet, ragyám elötte sem volt, ettől sem lett. Ha olcsóbb lenne 4 csillag lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sucrose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.