MAC

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, az összetevőket feltöltötte: MademoiselleLockenkopf, Módosítva: 2016. június 9.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

16 árnyalatban kapható, hosszantartó ajakkontúr.

Ár: 3800 , Eladó: Sushi
Állapot: Teljesen új, dobozzal!, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen és postázva+pk.
MAC Pro Longwear Lip Pencil - DoubleTime árnyalat
Ár: 4900 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
babyface

2019. október 25.

borzalmas, bármelyik drogériában kapható 300ft-os szájceruza jobb ennél. egy nude árnyalatot szereztem be, önmagában használtam vékonyan felvive, undorítóan kopik és botrányosan szárít (primer ide vagy oda) soha többé

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

HChristelle

2019. március 27.

Túl kemény a hegye (posy perfect), és kicsit kellemetlen használni, viszont pigmentált és nem kopik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Redlips

2018. december 23.

Sajnos nem éri meg az árát, ilyen minőséget olcsóbb ajakceruzák is képesek hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

bpetra99

2017. április 15.

Véletlenül került hozzám , ezelőtt nem volt MAC termékem,de tervezek egy rózsaszín árnyalatú rúzst beszerezni a ceruzához. Nagyon jól fog, az ára nekem kicsit drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

mnici

2017. január 19.

Piros rúzsaimhoz vettem ilyet, tényleg nagyon tartós, a rúzsok tartósságát nagyban növeli. A csomagolás jó, a műanyag kupak viszont furcsa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

Tvylvis

2016. május 24.

UD: Megvettem a Trust in red színt is, a vörös és a pink tökéletes keveredése. Bár a fa ceruzákat még mindig jobban szeretem, ez a két vörös szín nem okoz csalódást. És revideálom korábbi véleményem, mely szerint nem érzek különbséget a márka sima fa és ezen ceruzái közt. Ez tényleg lerobbanthatatlan, rettentően tartós. Vacillálok, hogy felpontozzam ötösre, de a műanyag toktól még mindig irtózom.

A képen is látható High Energy szín van meg ebből a típusú MAC ajakkontúrból. Ez egy hihetetlenül élénk, gyönyörű piros szín, kicsit narancsba hajlik. A minősége nagyon jó, hihetetlenül pigmentált, kifejezetten lassan fogy, tartós. Mondjuk én személy szerint semmilyen téren nem érzem a különbséget a sima MAC ajakceruza és e között. Ami nem tetszik benne, hogy ez nem fa ceruza, hanem valamilyen műanyag a burok, ugyanakkor nem tekerős. Hegyezni nem nehéz, viszont picit lötyög benne a mag (mindegyikben, megnéztem a boltban), ami miatt könnyebben kiszárad (amúgy a fa ceruzák szerintem sokkal tovább bírják kiszáradás nélkül, mint a műanyag és/vagy tekerős verziók). Emiatt négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Pöti

2015. december 3.

Trust in red árnyalatban vettem meg, ez ment leginkább az All Fired Up rúzshoz (de csak leginkább, mert sajnos nem tökéletes). Még tartósabb, mint a sima szájceruza, de nekem is bánatom, hogy ebbe a lehetetlen műanyag tokba tették. Valóban mocorog benne az anyag. Állagra nekem az UD 24/7 ceruzákra hasonlít, kicsit géles érzetű, könnyebben siklik, mint a sima szájceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Timiri

2015. szeptember 21.

Ez le sem rohad a számról, evés ivás tánc bármi jöhet, ő marad :) 2 színben van meg, trust in red és more to love, elképesztő!!!😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Emolliensek: Synthetic Wax, Isododecane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.