MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,95 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BeataK, az összetevőket feltöltötte: p.bettina, Módosítva: 2018. december 20.

Kiszerelés:   0,95 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Duplavégű szemöldökformázó liner és por. Egyik végén liner, a másik végén szivacs található, a természetes hatásért.

Kenődésmentes, precíz Shape & Shade Brow Tint szemöldökformázó liner és por. Formulájának és szivacsos végének köszönhetően könnyedén rétegezhető. Tökéletes a szemöldök árnyalásához. Vízálló és hosszan tartó.

6 árnyalatban elérhető

Veronika8614

2019. május 28.

Spike arnyalatban vettem meg, a szemoldokom sotetbarna, majdnem fekete, de nem szeretek sotet szint hasznalni ra, ugy mar tul eros lesz a vegeredmeny.
Ez viszont tul vilagos, de a nagyobb baj, hogy nekem alig fog a toll hegye. A por a vegen jo, az arnyalat is megfelelo, a toll viszont nem szemoldok szalakat fest, ahogy en szamitottam ra, hanem halovanyan maszatol. Az uzletben sajnos nem volt teszter.
Youtube videokon lattam, ott szep szalas szemoldokot rajzoltak vele, azota lattam olyan videokat is, amiken arrol panaszkodtak, amit en tapasztaltam. Nem tudom mitol fugghet ez, probaltam mar hidratalo krem hasznalata nelkul, a szaraz kezemen is, ugy se fogott rendesen.
Ez az egyetlen Mac termek, ami nem valt be, es ezek utan vissza is terek a jol bevalt szemoldok puderhez es pomadekhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

BeataK

2019. január 6.

A Catrice Longlasting Brow Definer helyett vettem, mert azt már nem lehet kapni. Hát igen, árban jócskán van különbség a kettő között, szívtam is a fogam rendesen miatta.

De magáról a termékről..
Jól lehet vele dolgozni, kézre áll, nem túl pigmentált, de tartós. A liner felével “microblading szerű” hatást lehet elérni, a szivacsos végével lehet egy kis színt adni a szemöldöknek. Egy precíz kis eszköz, amivel természetes hatást lehet elérni kevés gyakorlással. Összességében meg vagyok elégedve vele, azt hozta, amit vártam tőle. Azt még nem tudom, hogy mennyire fog a szívemhez nőni és újraveszem-e vagy az ára miatt kutatok tovább valami pénztárcabarátabb megoldás után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

De magáról a termékről..

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.