MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2019. június 25.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, hidratáló ajakrúzsok.

1500Ft - MAC Sheen Supreme Rúzs
Ár: 1500 , Eladó: andrea91
Állapot: 1mm fogyás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Wesselényi utcánál
kitten

2016. március 22.

Fashion City arnyalatban birtoklom, a szin gyonyoruseges, viszont a fedokepessege nem tul egyenletes a szines ajkaimon. Nagyon kremes, mar-mar zsiros ruzs. Vegul ez lett a te'li barack-nude szinem, eloszor nyaron probalkoztam vele, de nagyon olvadekony. Kremessegebol adodoan nem tartos, aka'r orankent is kenhetne'm ujra ha rendes szint es fenyt szeretnek. Mas, sotetebb arnyalat biztosan jobban fedne, de erre a szinre nagyon va'gytam...ahogy irtam is, te'li ruzsnak jobb, hidegben jol jon a "zsirossaga", nem szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

Midnight Fairy

2016. január 15.

Imádom! Nagyon krémes, kissé ragacsos és gyönyörű a számon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Imádom! Nagyon krémes, kissé ragacsos és gyönyörű a számon. :)

shutterfly

2016. január 12.

A full speed árnyalat van meg. Nagyon szeretem, nem szárít, és a tartósságára nem lehet panasz. Viszont szerintem kissé "zsíros", szájfényszerű hatást kelt, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

andrea91

2015. szeptember 29.

Már olyan csúnya dolgokat írtam a márkáról, hogy úgy érzem el kell mondanom a jót is:) no, bar az alap mac rúzsokat nem kedvelem, ez a Sheen supreme rúzs nekem nagy kedvencem, tobb színem van, de kedvenc rúzsom minden kozul az asian flower. Gyonyoru lilás szín, anyukamnak is vettem egyet, és rajta is ugyanolyan jól áll, pedig 35 évvel idősebb nálam:) sőt, mindig mondja hogy a betegei is (köztük egy férfi!!!:D) is észrevette és megdicsérte.:))
Finom illata van, álom textúra, egyedi fénye van szerintem, különleges. A fény kopik a nap során, de a szín viszonylag sokaig tart.
Ő megkapja az öt csillagot, mert ami jó az jó. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Ő megkapja az öt csillagot, mert ami jó az jó. ;)

K.Klaudia

2014. október 3.

A Supremely Confident a kedvenc MAC Sheen Supremem, és egyben kedvenc nude rúzsom. Nagyon krémes, tartós, hidratál és isteni a vaniliás illata. Kell több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

gabbica

2014. január 10.

Az első mac rúzsom a fashion city volt, ebből a családból. Nagyon természetes,barackos,fiatalos, nem hivalkodó szín, nem ordít a számról, de mégis van benne egy kis vagányság. Tényleg nagyon krémes az állaga, engem sem szárít, de valóban nem tartós emiatt. majdnem, mint egy sűrűbb, pigmentáltabb szájfény. gyakran kell kenegetni, de nembaj, mert így sem fog elfogyni megromlás előtt és meg tudom oldani, a színe pedig kárpótol mindenért! akik most barátkoznak a rúzsokkal, kezdetnek szerintem szuper választás! ettől nem fogsz megijedni a tükörben, és nem kell hozzászokni a viseléshez, tényleg mint egy szájfény, nem dob egyből a mélyvízbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Michelle

2013. május 16.

Egy ilyen rúzsom van, sajnos, a végéről eltűnt a nevét tartalmazó matrica, talán Impressive-nek hívják. Nem feltűnő szín, és bár az általában nude-nak nevezett árnyalatoktól sötétebb és erősebb, számomra mégis ez a nude rúzs, mivel az ajkam saját színéhez annyira közel áll, hogy szinte meg sem lehet különböztetni tőle. Főleg akkor használom, ha a szám kiszárad, mert remekül hidratálja, még ajakápoló sem kell alá. Amiért számomra nem öt csillagos, az az állaga: egy kicsivel krémesebb, mint amit én általában kedvelek. Úgy érzem, elég könnyen kenődik, sajnos, rajtam még az óvatos ivást sem bírja, azonnal átköltözik a pohárra, palackra, miegyébre. Hogy a kordában tartsam, egy színtelen szájkontúrceruzával kombinálom, ez egész jól bevált praktika a krémesebb rúzsaimnál. Inkább az őszi-téli időszakban kerül elő, szerintem nyárra túlságosan krémes és olvadékony. Ha mégis ezt kapom elő, akkor ujjal viszek fel egy kis mennyiséget és jól beledolgozom az ajak bőrébe - a végeredmény szép, természetes, visszafogott szín és fény, csak annyit tesz, hogy feltűnés nélkül hansúlyozza, finoman kiemeli az ajkat. Biztonsági játékos lévén, nekem ez rendszerint elég is. Világosabb vagy feltűnőbb árnyalattal ebből a típusból nem merek próbálkozni; nem lennék nyugodt, hogy a rúzs még mindig ott van, ahová felkentem, és más márkáknál szerzett tapasztalatokból okulva attól is tartok, hogy nem fedné el szépen a saját színemet. Viszont ezt a színt, állag ide vagy oda, újra fogom venni, ha elfogy vagy megromlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 16.

karina

2013. május 16.

Jaj en ezt nagyon szeretem! A legkedvencebb ruzsom az asian flower, lagy lilas szin, baratom is odaig van, mindig megjegyzi hogy mennyire szep, es hogy mennyire feldobja az arcom, szoval imadjuk, es nagyon orulok hogy bekerult allando kollekcioba, vegre nem felek hasznalni:))
Nagyon kellemes viselet, nem szarit egyaltalan, sot!
Tartossaga meg hat attol fugg hogy milyen igenybevetelnek van kiteve szegeny, evesivascigi bizony megviseli, de en ezt elnezem neki, igyekszem nem akkor hasznalni amikor tudom hogy ket perc mulva leeszem magamrol. Egyebkent szepen, egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Nagyon kellemes viselet, nem szarit egyaltalan, sot!

szepjulia

2013. április 13.

Royal Azalea árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép, tavaszias, picit neonos, halvány árnyalat. Lehet, hogy a színe miatt tűnik úgy, de nagyon kihozza az ajkamon a ráncokat meg a kisebb tökéletlenségeket, és látványosan csomósodik, ami a túlzott krémessége miatt lehetséges. Tehát csak önmagában a rúzst nem tudom használni, úgy szoktam megoldani, hogy nagyon kis mennyiséget viszek fel, és utána átlátszó, enyhén csillámos szájfényt használok. Így viszont elveszíti a maga krémes valóját. Kár érte, mert így egy sokkal olcsóbb, bármilyen más rúzst is használhatnék szájfény alá színezőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Anee876

2012. július 21.

Én az ilyen textúrájú rúzsokat szeretem, a többi nagyon szárít. Ami az előnye, abból adódik a hátránya: nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék