MAC

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. március 2.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

MAC Studio Careblend Pressed medium
Ár: 6000 , Eladó: Helloagota
Állapot: Bontatalan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel
suepie

2019. január 3.

Fantasztikus! Második éve egyfolytában újravevős, tökéletesen fed, remekül oxidálódik és illeszkedik a bőrhömhöz. Nyári 30 fokban téli -5-ben is ugyanúgy varázsol az arcomon!! Valóban nagyon sok ideig elég egy, így ár-érték arányban is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

topsminkotti

2018. november 28.

Én, mint száraz bőrű alany nehezen találok megfelelő púdert. Ebben a púderben az a legjobb, hogy száraz bőrre (is) használható, természetes hatású, de nagyon szép bababőrt ad. Alapozó felé ecsettel használom, de nagyon jól fel lehet szivaccsal is vinni. Olyankor csak korrektort és púdert használok és nagyon szép az összhatás. Tartós és szép az összetevőlistája. Az, hogy mi az olcsó vagy drága nagyon relatív. Az alapárban olcsóbb termékek sokszor kevesebb mennyiséget tartalmaznak és gyorsan fogynak és ha egy adott időszakra (pl: 1 év) egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbban jövök ki és sokszor a minőség is gyengébb. Tehát nekem megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

Katulin

2017. augusztus 9.

Nekem ez sem vált be igazán a mac-től. Igazából semmi különös, olyan, mint egy teljesen átlagos drogériás púder. Ennyi pénzért teljesen felesleges megvenni, mert semmi extrát nem nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

vkati15

2017. március 22.

Szeretem, alapozó felé használom. A kis szivacs kuka, de ecsettel remekül használható. Tényleg nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Nena

2015. augusztus 17.

Nem gondoltam volna, hogy a blot púder kudarca után nekem valaha mac púderem lesz, de mégis és szuper! Sminkelésen voltam a mac-nél és a sminkes lány ezt használta rajtam. Sokat gondolkoztam, hogy megvegyem-e, de végülis olyan szépen mutatott az arcomon, hogy vettem egy mély levegőt és jött velem haza.
Az esküvőmön is ez volt rajtam és minimális javítgatásokkal állta a sarat! Pedig ott volt rohangálás, 30+ fok, tánc... Nekem ennél jobb bizonyíték nem kell! :) Az ára persze nem kevés, de minőségi és nagy mennyiség, szerintem érdemes rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Pinkie28

2015. június 20.

Csak egy szó van ra: tökéletes!! És ráadásul napi használat mellett is sokáig kitart, majdnem 1 évig elég egy doboz. Nagyon megéri az árát!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

vonkavilmos

2015. május 14.

Nagyon jó ez a púder. Nem fényesedik át hamar, nem kelt poros hatást és hétköznapokon alapozó helyett is használható. Nagyon szeretem a csomagolását is, bár a kis pufni nem ér sokat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Greenheart

2015. január 28.

Rengeteg púdert kipróbáltam már, de valahogy eddig egyik sem volt az igazi, de most azt hiszem megtaláltam ezzel a termékkel. Színben a MEDIUM igazodik a legjobban a fakó arcszínemhez. Az enyhén olajos bőrt szépen lemattítja, de nem úgy, mint a rosszabb minőségű társai, hogy fakó, műhatású lesz tőle az arcom, hanem egy enyhe, természetes ragyogást ad neki hozzá. Nem szárít, tartós, és viszonylag kevés is elég belőle. A hozzá kapott szivacs nagyjából kuka, csak ecsettel lehet felvinni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

terke29

2014. május 1.

Nagyon szépen idomul a bőröm színéhez,és egészen sokáig bírja átfényesedés nélkül(úgy 4-5órát),pedig ezt nem sok púder mondhatja el magáról,legalábbis az én vegyes-zsíros bucimon.Igazság szerint ezen kívül csak egy,(valószínűleg már kb. mégező összetevőjű)1000 éves YSL púder.Szépen fed,nem porol szeretik egymást nagyon a RT púderecsetemmel,én pedig őket együtt a szminkasztalom lakójaként.Disziz dö bjutiful frencsipp :) :) :) Szeretem na!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

gotti.toth

2013. május 8.

Elegedett vagyok vele. Alapozo utan szoktam hasznalni, szep, hamvas lesz a borom tole. Nincsen az az erzesem, hogy eltomitene a porusaimat. A borom alapvetoen zsiros, de ettol egyaltalan nem csillog. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.