MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Az állandó kollekció része, egy meleg és egy hideg alaptónusú, egymáshoz színben közel álló színben.

Az alábbi színekben kapható: NW10/NC20, NW20/NC25NW25/NC30NW30/NC35NW40/NC45NW45/NC50

doraorsolya

2019. március 22.

Ajándékba kaptam szerencsére, így nem kell a kidobott pénzem miatt bánkódnom.

Förtelmes minőségű korrektor, amit nem tudok 8 órán át rendben tartani a szemem alatt. Egyszerűen elmozdul, elmászik, ha egész nap dolgozom és végül csak este nézek tükörbe nem is látom a korrektort a szemem alatt, vagy ha mégis ott van, akkor apró pacaként van jelen.

Morphe és RT szivaccsal, illetve ecsetekkel is próbálkoztam, a Pro Longwear korrektor ehhez képest álomszerű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Ajándékba kaptam szerencsére, így nem kell a kidobott pénzem miatt bánkódnom.

Aaaudrey

2016. június 7.

Eladó beszélt rá erre a korrektorra, szemem alá kerestem. Próbáltam keveri a két színt, hogy jó legyen, mert valahogy egyik sem volt magában az igazi. Nagyon jól fed, nem okoz gondot elhazsnálni főleg, hogy bőrhibákra is bevállt. Sajnos gyoran fogyott, nem sokáig elég, uh most a Pro Longwear-t vettem inkább, ami nem fed ennyire de nekem maximálisan megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Esztibeszti

2016. április 7.

Teljesen megegyezik a STUDIO FINISH CONCEALER-el. Előnye, hogy a világosabb jobban illik a szem alá a sötétebb pedig a bőrhibákra. Hátránya, hogy ez drágább ráadásul sokkal kevesebbet tartalmaz. (Ez 3g a szimpla 7g)

Maga a "korrektor" szerintem nagyon jó minőség, én ecsettel használom. Nagyon jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.