MAC

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. április 20.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A korrektor SPF 35-ös fényvédőt tartalmaz.

banita4

2019. május 28.

Tudom, hogy nem szem alatti karikákra való ez a korrektor de nekem gyönyörűen működik ott is. Magas fedésű, építhető, picit beleül a ráncokba és hajlamos elmászni ha nem fixálom de ennyit én elnézek neki mert még egyetlen korrektorral sem volt ilyen friss a tekintetem mint ezzel. :) Bőrhibákat is szuperül fedi. A tégelyes kivitel részemről plusz pont, táskába dobálós darab, napközbeni frissítésre is kiváló. Alapozó nélkül, önmagában használva is szépen megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Vanília

2019. május 11.

A legszebb hatású korrektor a szemem alatti karikák eltüntetésére. Az üzletben próbáltak lebeszélni róla és más, folyósabb korrektor felé terelni, mert ez beülhet a ráncokba, de nekem valahogy gyönyörűen működik (az NW15-ös árnyalat), még rétegezhető is. Hozzátartozik, hogy régen elég zsíros volt a bőröm és most sem száraz, szóval száraz(abb) bőr esetén tuti nem működne ilyen jól ezen az érzékeny területen. Én egész biztosan újraveszem, mert látványosan megváltoztatja a tekintetet, szerintem pár év letagadható a segítségével:) Nekem 5 pluszos csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

topsminkotti

2018. november 22.

Ez elsősorban egy pattanások fedésére való korrektor. Számomra pozitívumok:
-Jó az állaga, krémes, de bepúderesedik.
-Magas a fedése.
-Nem szárad be, krémes marad.
-Nagy a színválaszték.
-Jó az INCI.
-Jó az ár/érték arány.
Negatívumok:
-Tulajdonképpen nincsenek. Szem alá nem igazán működik, de nem is arra való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 22.

Ez elsősorban egy pattanások fedésére való korrektor. Számomra pozitívumok:
-Jó az állaga, krémes, de bepúderesedik.
-Magas a fedése.
-Nem szárad be, krémes marad.
-Nagy a színválaszték.
-Jó az INCI.
-Jó az ár/érték arány.
Negatívumok:
-Tulajdonképpen nincsenek. Szem alá nem igazán működik, de nem is arra való.

henus

2018. január 6.

Alap termék évek óta. És évekig elég, heti 2-3 használattal. Tökéletesen fed, bár ha nem fixálom, sajnos elmászik. Én szem alá egyáltalán nem használom, nem is arra való. Az állagát is szeretem, nem annyira krémes és nem folyékony. Újra fogom venni, ahogy eddig is mindig tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

hpetra

2017. szeptember 22.

Nagyon szeretem.Krémes állagú,és kis mennyiségben is szépen fed,de ha egy kicsit rakoncátlanabb a bőröm,akkor is könnyen lehet rétegezni.Púderrel érdemes fixálni,mert amúgy "elvándorol ",de ez legyen a legkisebb problémája.Nem tudom,hogy szem alatt hogy működik,mert ott a Loreal szivacsos korrektorát használom,amiből nem engedek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

clover12

2017. június 12.

Nagyon jól fed, sajnos megül a kisebb ráncokban, de ezt egy áttetsző púderrel meg lehet oldani, és egész nap a helyén van. Bár amikor megvettem akkor aggódtam, hogy mennyi ideig lesz elég, mert valahogy olyan kis picinek tűnt, de vagy 10-12 hónapig biztos kitart (napi használattal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

csicsi86

2017. március 23.

Ha egyszer sikerült megtalálni a megfelelő árnyalatot, akkor szuper jó társa lehet az embernek a minennapokban. Nekem úgy, hogy vízhiányos a bőröm, de megfelelően aláhidratálok, nagyon jól elfedi a pattanásokat és egyuttal a szemem alá is megfelelő, mert fed amennyire kell egy normál hétköznapon. Esti sminkhez, hogy fokozzuk a drámai hatást, rá lehet tolni egy réteg sárgásabb korrektort is vagy fixáló púdert, de ezzel együtt megszünik akkor a természetesebb hatás (ízlés dolga).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

napraforgo23

2017. március 17.

Krémes, finom állagú, könnyen kenhető, jól is fed, de sajnos néhány óra múlva beleül az apró ráncokba. Kár, pedig hatalmas mennyiség, és a felvitelnél még nagyon szép eredményt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

kariw3

2017. február 22.

Nagyon jól fed, könnyen eldolgozható, láthatatlan, eddigi legjobb korrektorom. Lassan fogy, még egy jó ideig elég lesz. Alapkellék a táskámban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

simply

2017. február 13.

Szuper krémes, jó a fedése. Ha kiválasztjuk a tökéletes árnyalatot a boltban, akkor nagy kedvence lesz az embernek, ezen áll minden. Megéri az árát, tartós, könnyen eldolgozható. Jó a mindennapokra és alkalmakra egyaránt. Főleg bőrhibákra használom egy kerekebb fejű pici pufi ecsettel és a szemem alá az ujjaimmal dolgozom el vagy egy nedves beauty blenderrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0