MAC

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Willow, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Kompaktban lévő, matt, púderes alapozó

• könnyű fedéstől az erősig építhető
  • hidratál
  • érzékeny és száraz bőrre is

topsminkotti

2019. július 12.

Én szeretem ezt az alapozót, de szerintem kell tudni vele bánni. Ez egy erős krémes anyag, ami a hozzáadott szivaccsal felkenve elég vastag lesz. Én mindig csak duo fiber ecsettel használom (olyan, mintha erre találták volna ki) és még azt is sokszor befújom fix plus-szal. Így is van fedése, de teljesen természetes hatású. Nekem két szín van NC27 (télre) és NC37 (nyárra). Szeretem, hogy hidratálja a száraz bőröm és bepúderesedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Cintuk

2017. június 3.

Szerintem ez egy nagyon jo alapozo, nekem abszolut bevalt. Nagyon konnyu es gyors felvinni, es szepen fed. Ket hatranya van, az egyik, hogy tenyleg nagyon gyorsan fogy es 1,5-2 havonta ujat venni kicsit luxus. Valamint, hogy nem SPF-es ami nyaron ugye nem tul szerencses.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

makeupmaniac

2015. október 12.

Ez a legrosszabb alapozó amit valaha próbáltam. Konkrétan olyan érzés mintha falfestékkel lekentem volna az arcom , minden egyes pórusomba látványosan belekapaszkodott, a ráncaimba szintén ami kifejezetten nevetséges tekintve hogy 15 évesen használtam ( ajándékutalványból vettem ) így nagyon kelhetett igyekeznie hogy megtalálja őket .Ragacsos, kellemetlenül vastag a textúrája, nagyon nehéz úgy eldolgozni hogy elviselhetően nézzen ki (nem tudom a mac alkalmazottjának hogy sikerült amikor feltette rám ) nem is értem miért vettem meg őszintén , talán tetszett hogy ilyen kis kompakt . Ahogy már írtam, kifejezettem rossz érzést ad a bőrnek , és nagyon csúnyán kopik le ( a ráncokba/szárazabb foltokba továbbra is kapaszkodik, az arc többi részéről viszont teljesen eltűnik ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

cinoci

2014. február 8.

NC27-es színem van, ami télen tökéletesen passzol, de könnyen barnulok, így nyáron viszont nem tudom használni.Szerencsére nincs problémás bőröm, erős fedésre sincs szükségem így nekem pont megfelel. Gyenge-közepes fedése van, építgetve lehet, hogy erősebb lenne a fedése, de mivel utálom, ha az arcomon vakolat van, így én csak egy vékony rétegben használom a természetes hatásért. Ecsettel szépen fel lehet vinni, szép egyenletes bőrképet ad. DE! Iszonyatosan gyorsan fogy és drága is. Szívem szerint emiatt csak 3,5 pontot adnék, de közepestől azért mégiscsak jobb. Mindenesetre aki erős fedést szeretne, az ne ezt az alapozót vegye...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Willow

2013. november 1.

Azzal beszéltek rá a MAC-ben erre, hogy nem kell nekem olyan erős fedés, mint amilyet szerettem volna (amúgy ebben igazuk volt) és a száradásra hajlamos bőrömnek ez jó lesz. Hatalmas előnye, hogy a színe tökéletesen illeszkedik az én hókadt világos bőrömhöz, egész sokáig kitart a fedése, ha nem nyúlok az arcomhoz, természetes hatású és finom puha lesz tőle az arcom. De: amikor felkenem beleül a pórusaimba és csíkosan kenődik, kb negyen óra múlva érik össze a bőrömmel, akkor lesz szép egyenletes. Egy mozgósabb, ugrálósabb munkanapot nem bír, sokat romlik a fedése, pedig nem vagyok izzadós, fényesedős típus, de ezzel együtt hozzátenném, hogy fényesedni tényleg nem is láttam, csak kopik, elvégre púderszerű, normális munkanapot kibír. Ha egy napot rajtam van estére szinte biztos születik két-három pici fehér pattanás az arcomon, ami ugyan nyom nélkül eltüntethető, de bosszantó, mert egy ideje nincsenek pattanásaim, csak ha ezt használom. És tényleg nagyon gyorsan fogy, én egy hónapig használtam mindennaposan és több mint fele elfogyott. Nekem nem ez az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

gabbica

2013. október 28.

Az első mac alapozóm volt és azóta is ez vált be a legjobban. jó a fedése, nagyon tartós, nincs maszkhatás, szép természetes! a bőröm t vonalban zsírosodik, ezért szokása lefolyni az alapozóknak púder nélkül, de ő fenn marad és át sem fényesedik, ígéri, hogy púderes és az is! egy hátránya van, hogy rettenetesen gyorsan fogy....a tubusos mac alapozók nekem napi használat mellett egy évig lazán kitartanak....hát ez sajnos úgy 2 hónapig...és méregdrága ahhoz, hogy évi 6ot elfogyasszak. Az a trükköm újabban, hogy nem a szivaccsal viszem fel, amit adnak hozzá, hanem ecsettel, úgy kb 2szer annyi ideig kitart. A másik pedig, h napi használatáról leszoktam, általában csak bb krémezek, ezt pedig eltettem a hétvégékre, fontosabb napokra, így egész sokáig el vagyok látva :) szerintem ez egy nagyon jó alapozó, nincs is kedvem kísérletezni másikkal, mindig megbántam eddig....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.