MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0.35 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorottyaa, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Kiszerelés:   0.35 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Automata szemkihúzó ceruza. Formulája, lágy és krémes, gazdagon pigmentált. Gyorsan szárad, tartós és nem maszatolódik. Sokoldalú. Az alsó-és felső szempillatőre is használható.  Alkalmazása: 90 fokos szögben, vékony precíziós vonalat húzhatunk, míg kisebb szögben vastagabbat.

MAC Technakohl Eye Liner ajándékkal
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tarzicia

2021. augusztus 17.

Risque és Graphblack
Az ecseteken kívül nem használok MAC termékeket, ez a két szemceruza (volt) az egyetlen kivétel.
A Risque testszínű, drappos, enyhén rózsaszínbe hajlik. Az alsó vízvonalra vettem, ha fáradt vagyok, vagy keveset aludtam, kicsit felfrissíti a tekintetem. Ilyen világos színű szemceruzából kipróbáltam már párat, és meg is lepődtem, mert minőségre van olyan jó, mint a Chanel Stylo Yeux - Blanc Graphique. Puha, krémes és pigmentált, könnyű vele dolgozni, egyetlen húzás is látszik.
A Graphblack nevű fekete is ugyanilyen jó minőségű, de ennél derült ki, hogy egyáltalán nem tartós. Ez a világos színnél nem tűnt fel, de a feketénél látványos. A felső vízvonalról valamennyi mindig lekerül az alsóra, és a nap végére olyan lesz, mintha ott is kihúztam volna a szemem. Ez a fekete szigorúan csak a felső szempillasoron és fölötte működik, de ott hibátlan.
Ez a MAC szemceruza amúgy árban, kivitelezésben és külsőre is teljesen rendben van, és praktikus, hogy nem kell hegyezni.
A világos színű 4-est, a fekete 3-ast érdemel. Betáraztam belőlük, de ha elfogynak, nem veszem őket újra, maradok a Chanelnél, és most lefelé kerekítek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Risque és Graphblack

creammaniac

2021. január 26.

Új szerzemény és azonnali szerelem! 🙂 Habár sok szemceruzám van, szinte mindegyik faragható, valahogy az automatikus cerkáktól tartok, de végül ezt rendeltem. Auto-De-Blue árnyalatban a barna szemeimhez. Elég sötétkék, nem rikító egyáltalán. Nagyon könnyű vele dolgozni, a felső szemhéjamra szoktam vele vonalat húzni tus helyett. Csak primer-rel használtam, azzal szuper tartós volt!

A hegye nyilván már a legelső használat után kevésbé volt hegyes, de szerintem lehet úgy forgatni a ceruzát, hogy jó legyen.

Gondolkozom további színek beszerzésén is, mert nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Gondolkozom további színek beszerzésén is, mert nagyon tetszik!

szeliger

2020. március 27.

2019.05.31.
Graphblack - Biztosan elmentem volna mellette, ha nem öltöztetik az Aladdin kollekció gyönyörű ruhájába. Így azonban a ceruzáim között előkelő helyre furakodta be magát, a szépséges pávatollas borításával szinte kiabál a ceruzákat tartó pohárból, szívesen nyúlok érte, jólesik kézbefogni. A kezdeti lelkesedés csitulásával is még mindig elnézegetem a grafikáját, jól indul a nap és kész.
A ceruza automata, jól záródó kupakkal. A bélés kissé keményebb állagú, többnyire puhább ceruzákat szoktam használni. Ezzel együtt könnyen lehet használni, szép precíz vonalat lehet vele húzni. Nekem a hegyező sem hiányzik, a ceruza forgatásával mindig lehet találni olyan oldalt, amivel rajzolva megfelelő a végeredmény. Csak a felső szempillasorra használom, ezen a területen a tartósságával is elégedett vagyok, nem maszatolódik, ott marad, ahová tettem.
Összességében a ceruza teljesen rendben van, az egyedi csomagolással pedig hozzáadták azt a kis pluszt, amiért érdemes a sok egyéb jó ceruza közül is ezt választani.

2020.03.27.
Mostanra fogyott el teljesen. Ha megint valami szép ruhába öltöztetik, akkor valószínűleg újraveszem, a sima fekete köntösében nem hiszem, hogy erre sor kerül. A tartóssága rajtam nagyon jó volt, ez az oka, hogy nem vonok le a csillagokból, pedig nem hibátlan. Ugyanis nekem többször letört belőle, alkalmanként úgy 3-4 mm darab veszett el így belőle feleslegesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 27.

2019.05.31.

2020.03.27.

topsminkotti

2019. július 8.

Hát nem tudom. Sokat használtam ezeket a ceruzákat, de, ha az árat nézem, akkor kicsit vastag a hegye, fog vízvonalban, de hajlamos kikopni, maszatolódni is tud (bár az igaz, hogy csak szélsőséges körülmények között:). Engem zavar, hogy a Graphblack nem koromfekete, hanem inkább sötétszürke. Egyszóval minden funkcióra van már ceruzám, amit jobban szeretek. Viszont automata ceruzához képest sokáig tart, nemigen törik és sok színben kapható...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

Rekmr

2017. augusztus 28.

Eleinte nem nagyon tetszett, plank színben vettem meg mert szerettem volna egy természetes barna szemceruzát hogy kiemeljem a kék szemeim. Amikor hazaértem, világosabbnak tűnt mint a boltban és nem volt valami pigmentált. Nem rég viszont újra elővettem, es csak egy picit rakok a zemem külső széleire, alul-felül, és gyönyörűen kiemeli a szemeim és nagyobbnak is tűnnek tőle. Kb. 5 óráig bírja csak, viszont nem nagy munka bedobni a táskába és picit felerősíteni a nap közepén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

aranyeso

2017. március 30.

Graph black - tökéletesen kiemeli az alsó szempilla vonalat, tartós (más kipróbált szemceruzákhoz képest) nem mosódik el, persze nem dörgölöm a szemeimet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

kisnyuszi83

2016. november 15.

Új szerzemény. Egyszerűen tökéletes. Könnyen használható a vízvonalra. Nem kenődik, nem mászik el. Az, hogy mennyi ideig fog tartani maga a hegy benne, azt majd meglátjuk. Egyre kell vigyázni, hogy csak kifelé lehet csavarni, visszafelé nem. Később update. Most 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

vonkavilmos

2015. május 14.

Szempillák alá, a felső vízvonalamat húzom ki vele. Szép, tartós. A kiszerelése miatt újraveszem mindig (kb. 10.-et fogyasztom).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

csipkeorsika

2015. február 12.

Nagyon könnyű lemosni - sima vízzel is akár, ezért nekem sajnos viszonylag hamar elmosódik, pedig még nincsen az a nyári meleg, szerintem akkor biztosan nem ezt fogom hazsnálni. Sokkal olcsóbb drogériás termékek is jobban beváltak sajnos... :) akinek zsírosodásra hajlamos szemhéja van, neki nem ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

wishes

2015. január 19.

Még hogy nem maszatolódik.... A Graphblach szemhéjra applikálva sajnos hajlamos túlzottan is szabad utat engedni magának, szóval nem épp a perfect black szemceruzák díszpéldánya... Valamennyire azért javítja a helyzetét, hogy jól fog, vízvonalon nagyjából tartós és lemosni is könnyű. Hármaska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Nicotinate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.