MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0.35 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2014. szeptember 5.

Kiszerelés:   0.35 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Automata szemkihúzó ceruza. Formulája, lágy és krémes, gazdagon pigmentált. Gyorsan szárad, tartós és nem maszatolódik. Sokoldalú. Az alsó-és felső szempillatőre is használható.  Alkalmazása: 90 fokos szögben, vékony precíziós vonalat húzhatunk, míg kisebb szögben vastagabbat.

Ár: 1500+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest 3.ker., fizetés: --
topsminkotti

2019. július 8.

Hát nem tudom. Sokat használtam ezeket a ceruzákat, de, ha az árat nézem, akkor kicsit vastag a hegye, fog vízvonalban, de hajlamos kikopni, maszatolódni is tud (bár az igaz, hogy csak szélsőséges körülmények között:). Engem zavar, hogy a Graphblack nem koromfekete, hanem inkább sötétszürke. Egyszóval minden funkcióra van már ceruzám, amit jobban szeretek. Viszont automata ceruzához képest sokáig tart, nemigen törik és sok színben kapható...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

szeliger

2019. május 31.

Graphblack - Biztosan elmentem volna mellette, ha nem öltöztetik az Aladdin kollekció gyönyörű ruhájába. Így azonban a ceruzáim között előkelő helyre furakodta be magát, a szépséges pávatollas borításával szinte kiabál a ceruzákat tartó pohárból, szívesen nyúlok érte, jólesik kézbefogni. A kezdeti lelkesedés csitulásával is még mindig elnézegetem a grafikáját, jól indul a nap és kész.
A ceruza automata, jól záródó kupakkal. A bélés kissé keményebb állagú, többnyire puhább ceruzákat szoktam használni. Ezzel együtt könnyen lehet használni, szép precíz vonalat lehet vele húzni. Nekem a hegyező sem hiányzik, a ceruza forgatásával mindig lehet találni olyan oldalt, amivel rajzolva megfelelő a végeredmény. Csak a felső szempillasorra használom, ezen a területen a tartósságával is elégedett vagyok, nem maszatolódik, ott marad, ahová tettem.
Összességében a ceruza teljesen rendben van, az egyedi csomagolással pedig hozzáadták azt a kis pluszt, amiért érdemes a sok egyéb jó ceruza közül is ezt választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Rekmr

2017. augusztus 28.

Eleinte nem nagyon tetszett, plank színben vettem meg mert szerettem volna egy természetes barna szemceruzát hogy kiemeljem a kék szemeim. Amikor hazaértem, világosabbnak tűnt mint a boltban és nem volt valami pigmentált. Nem rég viszont újra elővettem, es csak egy picit rakok a zemem külső széleire, alul-felül, és gyönyörűen kiemeli a szemeim és nagyobbnak is tűnnek tőle. Kb. 5 óráig bírja csak, viszont nem nagy munka bedobni a táskába és picit felerősíteni a nap közepén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

aranyeso

2017. március 30.

Graph black - tökéletesen kiemeli az alsó szempilla vonalat, tartós (más kipróbált szemceruzákhoz képest) nem mosódik el, persze nem dörgölöm a szemeimet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

kisnyuszi83

2016. november 15.

Új szerzemény. Egyszerűen tökéletes. Könnyen használható a vízvonalra. Nem kenődik, nem mászik el. Az, hogy mennyi ideig fog tartani maga a hegy benne, azt majd meglátjuk. Egyre kell vigyázni, hogy csak kifelé lehet csavarni, visszafelé nem. Később update. Most 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

vonkavilmos

2015. május 14.

Szempillák alá, a felső vízvonalamat húzom ki vele. Szép, tartós. A kiszerelése miatt újraveszem mindig (kb. 10.-et fogyasztom).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

csipkeorsika

2015. február 12.

Nagyon könnyű lemosni - sima vízzel is akár, ezért nekem sajnos viszonylag hamar elmosódik, pedig még nincsen az a nyári meleg, szerintem akkor biztosan nem ezt fogom hazsnálni. Sokkal olcsóbb drogériás termékek is jobban beváltak sajnos... :) akinek zsírosodásra hajlamos szemhéja van, neki nem ajánlanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

wishes

2015. január 19.

Még hogy nem maszatolódik.... A Graphblach szemhéjra applikálva sajnos hajlamos túlzottan is szabad utat engedni magának, szóval nem épp a perfect black szemceruzák díszpéldánya... Valamennyire azért javítja a helyzetét, hogy jól fog, vízvonalon nagyjából tartós és lemosni is könnyű. Hármaska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

hellodanana

2014. december 27.

Eredetileg a Chromagraphic ceruzát szerettem volna megvásárolni, de az eladó hölgy felvilágosított, hogy az sajnos csak limitált széria volt, és nem fogok találni készleten. Viszont nagyon nagyon vágytam egy jó minőségű VILÁGOS ceruzára amit a vízvonalamra tudok használni, mert a how-to-make-your-eyes-look-bigger fémjelzett videókra való rákattanásom után rájöttem, hogy ez elengedhetetlen :-) így hát elmondtam, hogy mi a célom és megkérdeztem mit ajánl a Chromagraphic helyett - és ez volt az a ceruza. Kicsit tartottam a kiszereléstől, mert én is tapasztaltam már, hogy milyen bosszantó amikor ezek eltörnek, eltompulnak, de mégis megvettem. És nem bántam meg, hihetetlenül tartós és pont olyan színe van (Risqué árnyalat) amit korábban elképzeltem - természetes, de mégis kiemeli a szemem. Ha kicsit bátrabb leszek használom majd máshova is, nem csak a vízvonalra, de egyelőre most nagyon boldog vagyok vele így. Minőségi, szép, és úgy hiszem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

vanett

2014. szeptember 5.

Nekem is az Earthline van meg. Én kifejezetten egy kevésbé feltűnő árnyalatot kerestem, s ez pontosan megfelelt a keresett színnel kapcsolatos elvárásaimnak. A minőségére vonatkozóan egyetlen panaszt sem tudok mondani (nem maszatlódik, hamar szárad, nem kopik, egész nap szépen tart). Az talán tényleg kicsit kár, hogy az eltompult véggel nem lehet (vagy nekem nincsen elég ügyes kezem) vékony vonalat húzni, de ez nálam nem csillagcsökkentő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 5.