MAC

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC ajakrúzs Velvet Teddy árnyalatú parfümje, melynek főbb illattösszetevői a méz és a pézsma.

Fújósban - MAC Velvet Teddy Parfüm
Ár: 5 ml / 10 ml 1.400 Ft / 2.400 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra
KERESEM - MAC Velvet Teddy Parfüm
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: amauri
Állapot: Új, kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, Postaautomata

Phoenix19

2019. december 27.

Hihetetlen mit alkot Mac parfüm vonalon. Az biztos, hogy karakteres illat, rajtam kimondottan méz és dohány illatú. Ezekkel az illatjegyekkel, különösen a dohánnyal akkor van problémám, ha túl domináns. Nem gondolom polgárpukkasztónak vagy provokatívnak, arra ott az Erba Pura vagy a Tosca. Nem tudtam elfogadni ezt az illatot, többszöri nekifutásra sem sikerült. Elismerem, hogy különleges, főleg egy kozmetikumokat gyártó cégtől, de ez a dohányos illatvilág nagyon távol áll tőlem. Nem nőies. Én szeretem, ha egy parfüm vonzó, nőies, és itt most nem virágos vagy cukimuki illatkákra kell gondolni, de erről a mézes-bagós illatról semmiképp nem egy vonzó nő jut eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 27.

Verona5

2019. június 21.

Ez nálam a durván jó cucc kategória! :) A fufu formájában megillatolt Tom Ford Tobacco Vanillé-t kesernyés nyerssége miatt sajnos nem tudtam befogadni, ő viszont mint "utánzatérzethozó" simán jöhet, nagy mennyiségben is. Nekem nem vad, hanem fincsi, mézeskés, jól viselhető dohány kategória, beleillik az ízlésvilágomba és szerintem a környezetem sem húzódik el tőlem miatta. Most ugyan túl meleg van hozzá, de eljön még a viselés ideje!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

kertesznorka

2019. június 1.

Mostanában elég komolyan nekiálltam feszegetni a saját határaimat-már ami a parfümhasználatot illeti. Alapvetően szeretem a friss, tiszta illatokat, szappanos-öblítős "senkitsemzavarokvele" parfümöket, mégis kerestem egy olyan illatot, ami meghökkentő, pimasz és provokatív- nem a külvilágnak szántam ezt a coming out-ot, csakis a magam megnyugtatására, hogy lényemnek egy része igenis vad még :-) A Tom Ford Tobacco Vanille-t szemeltem ki magamnak erre a célra, de sajnos a pénztárcám nem alkalmas a tenderre, így esett a választásom erre a kicsikére, akit igényes alternatívaként emleget a fragrantica. Lecsaptam rá, befújtam magam, és törtem a fejem, hogy eggyé tud-e válni a személyiségem ezzel a fajta pimaszsággal. Bitang erős, sokarcú és mély, balzsamos, füstös kis dög, vaníliás pipadohányos, aki kiabálja le magát rólam, Te kis konformista, kit akarsz te becsapni? Szóval isteni, csak nem egy negyvenes tanító nénin :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

annabanana

2018. május 12.

Szerencsére csak a boltban fújtam magamra, hát... a tartóssága kiváló, aminek viszont én egyáltalán nem örültem, annyira nem tetszett ez az illat. Felfújás után is túl markáns, férfias, de idővel csak még rosszabb lesz.
Furcsa olvasni, hogy a férfiaknak mennyire bejön, azt hiszem ezzel inkább őket kellene megcélozni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Tündérvirág

2017. november 20.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik vagy sem. Teszteltem a bőrömön, a mézes illata nagyon bejött, de mellette egy picit füstösnek is éreztem, ami miatt nem erre esett a választásom. Tartóssága viszont szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

pomme

2017. november 11.

Elméletileg nőknek gyártják, gyakorlatilag szintén nagypapás édes férfiparfüm, mint a másik barna Mac. Akkor miért nem írják ezt rá? Hogy uniszex? Miután kipróbáltam mindkét Maces parfümöt, amiben láttam némi fantáziát, mostmár nyugodt lehetek, hogy az életben nem fognak ezek semmi normálisat csinálni illatok terén. Az nagyon nem megy nekik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

bobekecske

2017. május 30.

A szegény ember Tom Ford Tobacco Vanille-ja. :) Amúgy nagyon kedvelem a MAC parfümöket, régebbi limitált illataik (Africanimal, Naked Honey) mai napig nagy kedvenceim.
Ez az illat az én szívemet kevésbé dobogtatja meg (A TF sem az én világom), de nagyon kellemes és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

2017. április 18.

Én nőként imádom :-), pedig nem egy tipikus nőies parfüm, mézes-pézsmás, enyhén dohányos-füstös, picit bőrös, számomra abszolút simulékony, komfortos, második bőrként simul a viselőjére. Viszonylag tartós is, szerintem az ár-érték aránya is nagyon jó, előbb-utóbb lesz belőle üvegesem (jelenleg csak egy 5 ml fújóst birtokolok). Rajtam nagyon jól kijön a mézes jegy aminek nagyon örülök, mert eddig egy parfümben sem éreztem a mézet ennyire dominánsnak a bőrömön (és érdekes módon hiába mézes, mégsem édes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

jean baptiste

2017. április 17.

Férfiként imádom! Második kedvenc parfümöm Tom Ford Tobacco Vanille-je. Ez a parfüm 90%-ban hozza azt az illatot. Nem annyira komplex, nem annyira mély mégis azt kell mondjam hogy le a kalappal a MAC előtt. A TF-ből a legkisebb kiszerelés 50-60 ezer forint körül mozog. Ez a negyedébe kerül és tökéletesen hozza az illúziót :) Nyílván a TF jobb, de alternatívának ez tökéletes! Így legalább spórolhatok a kedvencemmel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.