MAC

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC ajakrúzs Velvet Teddy árnyalatú parfümje, melynek főbb illattösszetevői a méz és a pézsma.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Taffy

2022. február 21.

Először a MAC-eladón szagoltam, miközben vámpírszínű alapozókat nézegettünk, és meg kellett kérdeznem tőle, mi történik.

Édes-mézes, dohányos, fűszeres csoda, ami valamiért a dianás cukrot idézi bennem. Brutál sokáig fennmarad, és nagyon messzire elérnek a karjai (befújtam magam egy kb. 500 négyzetméteres alapterületű, nyílt téren, és 20 perccel később kérdezgette valaki 5 méterre tőlem, mi ez az illat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

Zsozsyna

2021. november 2.

Oké, imádom. Vakvásárlás volt és nem bántam meg. Sőt, nem értem eddig miért tartottam tőle. Írtak róla mindenfélét, hasonlították sokmindenhez... Az én orromnak TF Tobacco Vanille + egy kis méz. Annyira kedves bájos, hogy alig várom felkenjem holnap reggel a Velvet Teddy rúzsom, fújjak egy kis Velvet Teddy parfümöt és induljak bárhova... Vagy csak üljek itthon, teljesen mindegy. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

VickyV

2021. szeptember 11.

Biztos vagyok benne, hogy akik a L'Artisan Tea for two és Dzing illatáért rajongtak, azok ezért is odalesznek. Nekem egy az egyben ezt a vonalat hozza. Szegfűszeges, dohányos (rajtam édes szivaros) és nekem enyhén lószagra (aki lovagol, annak illat:)) hajazó jegyeivel simán lehetne egy sokkal drágább niche. Név és külső alapján tuti nem lőttem volna be az illat kategóriát egyébként.
Nem lesz kedvenc, de maga az illat szuper, amin az egyszerűbb üveg se ront.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Nem lesz kedvenc, de maga az illat szuper, amin az egyszerűbb üveg se ront.

Szofijaa

2020. december 20.

Telibehamuzott mézesbödön, körütte az asztalra rászáradt ragadós forraltbor az olcsóbbik, túlcukrozott fajtából.
Ezt kell feltakarítani az előző esti buli után, migrénesen. Nekem ez ugrik be róla.
Nyáron rendeltem, teljes üveggel, vártam a hideget, de eh. Én valami szárazabbra számítottam.
Tudtam, hogy nehéz lesz, de hogy ennyire erőszakos, azt nem. Az elején tetszik (valamennyire), de 10 perc után már irritál.
Erősen füstös, kaparóan keserű illatokat is imádok, de ez valahogy mégis zavar, nem örülök neki, ha oldalra fordulva hirtelen megérzem.
Tényleg mintha valami tinikorszakos kisavasi kocsmából visszamaradt bulifüst maradvány ette volna be magát a hajam szerkezetébe. :D
Természetesen megértem, ha valaki rajong érte és nem leszólni szeretném, mivel ütős és minőségi...másolat?
(Basenote-os adatlapján a vélemények között van egy mini konteo a nevéről többek között, most nincsen kedvem belinkelni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Verona5

2019. június 21.

Ez nálam a durván jó cucc kategória! :) A fufu formájában megillatolt Tom Ford Tobacco Vanillé-t kesernyés nyerssége miatt sajnos nem tudtam befogadni, ő viszont mint "utánzatérzethozó" simán jöhet, nagy mennyiségben is. Nekem nem vad, hanem fincsi, mézeskés, jól viselhető dohány kategória, beleillik az ízlésvilágomba és szerintem a környezetem sem húzódik el tőlem miatta. Most ugyan túl meleg van hozzá, de eljön még a viselés ideje!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

Freesia

2019. június 1.

Mostanában elég komolyan nekiálltam feszegetni a saját határaimat-már ami a parfümhasználatot illeti. Alapvetően szeretem a friss, tiszta illatokat, szappanos-öblítős "senkitsemzavarokvele" parfümöket, mégis kerestem egy olyan illatot, ami meghökkentő, pimasz és provokatív- nem a külvilágnak szántam ezt a coming out-ot, csakis a magam megnyugtatására, hogy lényemnek egy része igenis vad még :-) A Tom Ford Tobacco Vanille-t szemeltem ki magamnak erre a célra, de sajnos a pénztárcám nem alkalmas a tenderre, így esett a választásom erre a kicsikére, akit igényes alternatívaként emleget a fragrantica. Lecsaptam rá, befújtam magam, és törtem a fejem, hogy eggyé tud-e válni a személyiségem ezzel a fajta pimaszsággal. Bitang erős, sokarcú és mély, balzsamos, füstös kis dög, vaníliás pipadohányos, aki kiabálja le magát rólam, Te kis konformista, kit akarsz te becsapni? Szóval isteni, csak nem egy negyvenes tanító nénin :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

annabanana

2018. május 12.

Szerencsére csak a boltban fújtam magamra, hát... a tartóssága kiváló, aminek viszont én egyáltalán nem örültem, annyira nem tetszett ez az illat. Felfújás után is túl markáns, férfias, de idővel csak még rosszabb lesz.
Furcsa olvasni, hogy a férfiaknak mennyire bejön, azt hiszem ezzel inkább őket kellene megcélozni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Tündérvirág

2017. november 20.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik vagy sem. Teszteltem a bőrömön, a mézes illata nagyon bejött, de mellette egy picit füstösnek is éreztem, ami miatt nem erre esett a választásom. Tartóssága viszont szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

pomme

2017. november 11.

Elméletileg nőknek gyártják, gyakorlatilag szintén nagypapás édes férfiparfüm, mint a másik barna Mac. Akkor miért nem írják ezt rá? Hogy uniszex? Miután kipróbáltam mindkét Maces parfümöt, amiben láttam némi fantáziát, mostmár nyugodt lehetek, hogy az életben nem fognak ezek semmi normálisat csinálni illatok terén. Az nagyon nem megy nekik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

bobekecske

2017. május 30.

A szegény ember Tom Ford Tobacco Vanille-ja. :) Amúgy nagyon kedvelem a MAC parfümöket, régebbi limitált illataik (Africanimal, Naked Honey) mai napig nagy kedvenceim.
Ez az illat az én szívemet kevésbé dobogtatja meg (A TF sem az én világom), de nagyon kellemes és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.