Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2014. május 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2014-es limitált kiadás

A rúzs minden bevételét az AIDS-ben szenvedő férfiak, nők és gyerekek segítésére fogja fordítani.

Teszt: MAC Viva Glam Rihanna Lipstick

angyalka1225

2017. február 23.

Imádom a piros és bordó rúzsokat, de általában a fiók mélyén landolnak, mert vagy szárítanak, vagy hülyén kopnak, mintha csak kontúroztam volna, vagy esetleg mindkettő egyszerre. Én ennél nem vettem észre egyiket se, bár alapvetően nem is száraz a szám, meg általában aláhidratálok. Viszont a fénye inkább aranyos, mint kékes, de ettől függetlenül passzol a világos bőrömhöz is. :) Rihányát nem szeretem, de az motivált a vásárlásnál, hogy a bevételt jótékony célra fordítják, ezért járt az 5 csillag. Legjobb piros rúzsom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

evynavy

2017. február 10.

A kedvenc rúzsom lett! Kár, hogy limitált kiadás volt. :/ Gyönyörű a színe! Kicsit a szárító hatását én is érzem. Nagyon szeretem még benne, hogy rendkívül tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Penguine

2015. december 12.

Barnább tónusú bőrhöz (is) kiválló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Barnább tónusú bőrhöz (is) kiválló!

miko02

2015. március 20.

A szájfény után ezt is haza kellett hoznom... :-) Nekem nagy kedvencem. Remekül illik a barnább bőrömhöz, és sötét hajamhoz. Tartós, intenzív színe van. Én használok hozzá primer-t is, úgy nem szárít. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

emese1989

2015. március 9.

Szuper termék, bár nekem is kicsit kiszárította a számat... viszont nem kenődik, és gyönyörű!!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Pöti

2015. február 13.

Abszolút vörös rúzsos korszakot élek, ennek megkoronázása a tegnapi beruházásom erre a rúzsra. Már a blogpost óta szemezek vele, imádom a hideg vörös árnyalatokat és most jött el az ideje, hogy az enyém lett. Ahogy Wishes mondta, ez egy valóban "kapjelhatudsz" szín... Első MAC rúzsom és úgy érzem tökéletesen választottam... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

ceanne

2015. február 10.

Valóban eléggé szárít, ezért muszáj egyet levonnom, de amúgy sikerült megvenniük kilóra, egy éve használom töretlenül, imádattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Svetlana

2014. december 6.

Nekem brutál kiszárította a számat, beleült az ajakredőkbe. A színek amúgy szépek, de ennyi pénzért nem ezt vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

Xnano

2014. november 21.

Instant önbizalom, azt hiszem ezzel tudnám a legjobban jellemezni.
Engem nem szárít, bár egyébként sem gyakran szárad ki a szám a rúzsoktól. :)
Na meg hogy még jó célt is szolgáltam a vásárlással ... :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Instant önbizalom, azt hiszem ezzel tudnám a legjobban jellemezni.
Engem nem szárít, bár egyébként sem gyakran szárad ki a szám a rúzsoktól. :)
Na meg hogy még jó célt is szolgáltam a vásárlással ... :P

totik.berni

2014. szeptember 11.

Pontosan ilyen vöröst kerestem. Sajnos a MAC Maleficent-kollekciójáról lecsúsztam, de lehet nem is bánom. Csodálatos a rúzs, a "nőcis napok" elengedhetetlen kellékévé vált! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!