Mádara

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2015. június 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ez az aktív hatóanyagú AHA hámlasztó maszk azonnali ragyogást biztosít az arcnak a természetből származó aktív savak szuperdózisának köszönhetően.

A gyümölcssavak és a birsalmából származó C-vitamin, valamint a hidratáló tejsav és a nyugtató bodzavirág elegye hatékony hámlasztást biztosít a ragyogó és sima bőrért.

Vegán. Mogyorószármazék-mentes. Natúr ECOCERT minősítés. Állatkísérletektől mentes.

Daisyyy

2018. április 4.

Életem első hámlasztó kísérletének méltó eszköze ez a termék. Nagyon tetszenek az összetevői, ezért rá esett a választásom a Müllerben, de nem bántam meg. Rögtön elsőre 9 percig hagytam fent az arcomon, hát csípett egy kicsit, aztán miután lemostam még egész este égett a bőröm, 3x hidratáltam, olajoztam, szérumoztam a bőröm utána. Maga a hámlasztási folyamat nem csak akkor zajlik, amikor felteszem, még másnap, harmadnap is jönnek le a bőrdarabkák az arcomról, pedig alapból nem vagyok száraz-hámlós bőrű, hanem normál-kombinált, tehát maximálisan működik a hámlasztó funkciója. Heti 1x-nél többször nem ajánlom, kozmetikus szerint 10 nap - 2 heti rendszeresség is teljesen jó. Az eddigi hatásai első használat után: simább bőrfelület, pattanások látványos visszahúzódása, piros foltok halványulása, de csak napokkal később. Aznap nagyon piros lett a bőröm a pattanásos területeken, ahol egészséges a bőr, ott nem csinált pirosságot. Kíváncsian várom a 6-8 alkalom utáni eredményt, amit ír a használati utasítás, majd jövök az update-tel 2 hónap múlva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

kovacskatyi

2018. március 27.

Nagyon érzékeny a bőröm, de ez még 10 perc után sem bátja. Használat után pihi-puha lesz az arcbőröm tőle, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Megan

2018. február 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket nem irritálja az érzékeny bőrömet. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, puha lesz tőle a bőröm és feszes. Én a kisebb tubust rendeltem heti 1-2 szer használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

Minocska

2017. július 12.

Félve kerestem hámlasztó terméket, mivel érzékeny száraz bőröm van, ráadasul mindenképpen natúr terméket szerettem volna.

Erre esett a választásom, a Madara honlapjáról rendelve, mivel akkoriban még nem volt elérhető a Müllerben.

Nekem teljesen bevállt a termék - 5 percig fenthagyva egyáltalán nem bántja a bőrömet, kíméletesen hámlaszt, és utólag sincs semmilyen kellemetlen szárító érzése.
Felváltva használjuk húgommal, akinek kombinált bőre van, csak ő tovább hagyja fent a megfelelő hatás elérése érdekében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

tamarat9

2017. február 27.

Még nem próbáltam előtte hámlasztó maszkot így a kozmetikusommal tettük próbára, engem és őt is lenyűgözött. Nekem nagyon foltos a bőröm és első használat utána sokkal halványabb lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Szonya

2016. július 11.

Szerencsére nem rendeltem meg csak a próba kiszerelést, mert semmit nem használt, viszont egyszer ártott: jól kipirosodott tőle a bőröm, bár lehet, hogy már az alkoholos gélje miatt volt túlérzékeny. Két pontot azért kap, mert a natúrtermékek között ritka a hámlasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

petoandika

2016. február 7.

Használtam mondhatni rendszerességgel, nem nagyon vettem észre semmi különöset. Néha kicsit csípett, de olyan, mintha nem is csinált volna semmit.
Aztán egy darabig hanyagoltam a használatát, mondván, hogy úgyse csinál sok mindent. Mikor következő alkalommal újra felkentem meglepetést okozott, az elhalt hámsejteket lehetett látni az arcomon.
Szóval valószínűleg használt korábban is, csak folyamatos használat mellett nemigen vettem ezt észre. :)
Ezzel együtt összességében pozitív benyomást keltett, szép bőrkép, ami marad utána. Nem dramatikus, de hatékony! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid