Mádara

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 6 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 6 690 Ft

Gyengéd, olaj-bázisú mélyrétegi arctisztító, amely finoman tisztítja a száraz, dehidratált, törékeny, stresszes és korai bőröregedési jeleket produkáló bőrt. Tökéletesen távolítja el az alapozót és az ásványi fényvédőt. Az olvadó textúra könnyű lemosást garantál. A kétlépéses mélyrétegi tisztítás első fázisának is tökéletes. Használható szemkörnyéki területen is!

Ár: 6 690 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Timicat

2021. június 15.

Barátnőm tanácsára vettem meg, kerestem egy olajos lemosót ami leszedi a szilikont az arcomról a smink miatt. Nagyon kellemes állaga van és nagyon finom az illata. Gyönyörű a texturaja, szinten csillámos. Szárazon kell az arcra kenni, aztán vízzel érintkezve tej szerű állagot kapunk. Jól hidratál, micellas víz után használom második lépésnek. Nagyon kevés kell belőle, szuper termék. Rozaceas bőrre is ajánlom nekem semmilyen irritaciot nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

nikolettmolnar

2021. február 25.

40 év, rozacea, télen száraz bőr, feszülő érzés, nyáron kombinált bőr. Életem legjobb arctisztítója! Gyengéd, nem csíp, nem szárít. A szememhez közeli is fel tudom vinni, nem irritálja azt. Minden szennyeződést eltávolít és közben olyan érzést nyújt, mintha feltöltené a bőrömet. 2 módon szoktam használni.
1.: micellás vízzel áttörlöm az arcom, hagyom, hogy megszáradjon és felkenem az olajos gélt, majd kb. 1-2 percig belemaszírozom az arcomba és nyakamba. Nem kell sok, nagyon jól eloszlik. Ezután langyon vagy hideg vízzel lemosom az arcomat és tovább folytatom a rutinom.
2.: micellás vízzel áttörlöm az arcom, hagyom, hogy megszáradjon és felkenem az olajos gélt az arcomra ezután kb. 1-2 percig a Braun arctisztító körkefémmel vizesen tisztítom, maszírozom az arcomat (1x max 2x 1 héten).
SZUPER termék, szívből ajánlom mindenkinek. Nem olcsó, de érdemes rá költeni, ha problémás valakinek a bőre. Ha sikerül kifogni jó akciót rá, érdemes feltankolni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil