Mádara

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 5 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 5 990 Ft

Ultra gazdag balzsam a bőr védelméért száraz és extrém időjárási körülmények esetén.

Ez a test teljes egészén alkalmazható krém megvédi a bőrt a kiszáradástól és érdesedéstől, az erős szelektől és a hidegtől. A vitaminokban gazdag északi törpemálnából és homoktövisből készült olajok kisimítják, hidratálják a bőrt és visszaállítják puhaságát.

Hatékonyan segít a kicserepesedett ajkakon és a berepedezett sarkakon, enyhíti a köröm berepedezését, és még a legkisebbek számára is tökéletes választás nyugtató hatása miatt. Kényelemérzetet biztosít a bőrnek télen és nyáron egyaránt.

A hatékonysága sarkvidéki időjárási körülmények között tesztelve.

Ár: 5 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Dominika129

2022. március 2.

Ocean Love kiszerelésben vettem a habos lemosóval együtt, abban a reményben, hogy “ultra gazdag balzsam” és majd rendbe teszi az extra száraz kezeimet, de nem lett tőle javulás. Zsíros érzést hagyott, sokáig tartott amíg beszívódott mégsem hidratált. Elkentem, de nem venném újra, mert egy ultra gazdag balzsamtól többet vártam. Az összetevők miatt adok 2*-ot, meg azért mert imádom a márkát 🙃 ez a termék kicsit csalódás volt nekem a többi után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

timike007

2022. február 4.

Mintát kaptam belőle,ami vegyes,érett bőrömnek nagyon jól esett,beszívódott szinte azonnal,nem lettem tőle pattanásos.
Utána rendeltem meg a teljes kiszerelést.Azóta télen-nyáron velem van,minden nap,táskámban.
Szemkörnyék alá,cserepes ajkakra,kézre,szuperjó.
Kirándulásokra férjem sebes keze gyorsabban ,szebben meggyógyult.
Ajánlom mindennapi SOS krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 4.

Szemkörnyék alá,cserepes ajkakra,kézre,szuperjó.
Kirándulásokra férjem sebes keze gyorsabban ,szebben meggyógyult.
Ajánlom mindennapi SOS krémnek.

Harold

2021. március 20.

Nagyon száraz kézre vettem kézkrémnek és bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon száraz kézre vettem kézkrémnek és bevált.

nekoSX

2019. január 24.

Repkednek a mínuszok, ilyenkor van szükség a jó védőkrémekre a hideg meg a szél ellen, ha kint kell lenni. Arcra használtam, de gyakorlatilag bárhova ajánlják (bár szerintem sarkakra ez kevés lenne) és tényleg kitűnően működik. Először fura, mert a felvitt borsónyi mennyiséget csak tologattam ide-oda a bőrömön, nem akart sem szétterülni, sem felszívódni, de pár perc után szépen eloszlatható és újabb pár perc és a Mádara-kra jellemzően tökéletesen beszívódik, mégis hagyva egy selymes védőréteget az arcon. Egész nap sem mászik el, nem zsírosodik át, nagyon jól hidratál. Csak ajánlani tudom száraz, vízhiányos bőrre.
Egyedül ami nem tetszik, az a fura tutti-frutti cukorka illat, ami totál fölösleges (egyet le is vonok ezért).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0