Mádara

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Besszi, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 990 Ft

Ragyogást elősegítő formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja és erősíti a hajat. Nyugtatja a fejbőrt, megakadályozza a száraz hajvégek kialakulását, a haj újra egészséges, erős, ragyogó és selymes lesz.

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dyana91

2021. február 22.

Termékmintát próbáltam ki és szuper ez a sampon!Nem szárít,mosás végére nem lettem gubancos és szárítás után pedig pihe-puha hajkorona volt a végeredmény. Az illata nem olyan kellemes,de szerencsére mosás után hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

TitaniaBell

2020. augusztus 13.

Online rendeléshez választhattam ajándék termékmintákat, teljesen találomra böktem rá erre a samponra. Azóta kétszer is megvásároltam a teljes kiszerelést. Az egyik legjobb sampon, amit valaha használtam. Nem tudom hogy lehetséges az, hogy SLS nélkül jól tisztít (kétnaponta kell hajat mosnom, pláne így nyáron, a jól tisztító sampon nálam élet-halál kérdés) és szilikonok nélkül olyan selymességet ad, hogy szinte nincs is szükség balzsamra. De mégis lehetséges. Nem szárít, nem zsírosít, nem viszket tőle a fejbőröm, ami sok samponnál előfordul. Remélem sosem változtatják meg az összetételét, mert itt valamit nagyon jól eltaláltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

BloomRoomBlog

2019. november 12.

Jól tisztít, könnyű használni, mert habosodik, ahogy kell. Különösebben nem lett tőle fényes a hajam, szóval ezt az ígéretet nem hozza, de összességében okés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Gyalogkakukk

2018. július 19.

A képen egy régi flakon látható, manapság nem így néz ki.
Nem tapasztaltam, hogy annyira "gloss & vibrancy" hatása lenne. :(
Valóban szépen tisztít, jól habzik, egész üdítő illata van, de annak ellenére, hogy a balzsamjával együtt használom, a hőn áhított eredmény sajnos elmarad.
Sőt, a kifésülés sem egy sétagalopp. Eleinte viszonylag gyorsabban is zsírosodott a hajam, amikor erre a termékcsaládra váltottam.
Ár-érték arányát tekintve nálam nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

A képen egy régi flakon látható, manapság nem így néz ki.
Nem tapasztaltam, hogy annyira "gloss & vibrancy" hatása lenne. :(
Ár-érték arányát tekintve nálam nem újra vevős.

Lilium

2017. június 16.

Imádom, mert nagyon szépen tisztítja a hajamat, és amikor lemosom, már érzem is, hogy milyen puha lesz, amikor majd megszárad. Valóban gyönyörű fényt ad, a balzsamjával együtt, ami nekem azért nagy szó, mert régebben 5-6 terméket is használtam ahhoz, hogy ugyanezt az eredményt érjem el. Most meg csak a sampon és a balzsam. Árban persze ugyan úgy jövök ki, mert akárhogy is nézzük, ezek drága termékek, csak töredéke annyi idő alatt letudom az egészet, ráadásul sokkal kevesebb káros vegyi anyagot kenek magamra, és biztos vagyok benne, hogy ez hosszútávon ki fog fizetődni. Nincs egy gyorsan zsírosodó hajam, maradt a 3-4 naponta mosás, mint az utóbbi időben. Megszerettem, maradok nála. :) (A kép nem mostani, már megváltozott a kiszerelése, kemény flakont kapott.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Hidratálók: Betaine