Mádara

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyen hidratálja, ápolja és puhává varázsolja a száraz kézfejeket, illetve a törékeny körmöket. Véd a kiszáradástól, elősegíti a nedvességmegtartást, miközben gyorsan felszívódik és selymesen puha érzést biztosít.

nekoSX

2018. június 27.

Jelenleg ezt a kézkrémet használom, csak nekem Protecting Hand Cream név alatt fut, az összetevői viszont megegyeznek az itt felsoroltakkal. Nagyon jó, sűrűbb állagú krém, pont az ilyeneket szeretem, a mindenféle házimunka után szükségem van táplálóbb kézkrémre.
Izgalmasak és jók az összetevők is: kakaóvaj (főkedvenc), petrezselyem - birs - áfonya - körömvirág kivonatok, tök izgi kis mix és végre-végre elhagyták a vasoxidot, amit minden létező Madara krémbe megpróbálnak belepasszírozni.
Egyedül ez a fránya tényleg mű marcipán SZAG, ami ütős és igazán nem kellett volna (nem is látok benne mandulaolajat, csak szilva magolajat) nem értem hogy jött ez fel ötletként, meg akkor már miért nem a kakaó, ha nem tudnak krémet illat nélkül elképzelni... (egyébként a BURT's Bees mandulás kézkémréjen van hasonló rémes szaga, de állagban-beszívódásban ez jobb krém)
Mindegy is, hiszen most néztem be a webáruházukba és sajnos nem találom, van 2másik kézkrém, de azok nem ezek, még összetételben sem hasonlók.
Remélem télre visszahozzák a kínálatba, mert egyértelműen újra venném.
Az árat meg tényleg csak tájékoztató jelleggel vegyétek, mert mindig akcióznak és pár hónapja volt egy 40%-os leárazásuk minden termékre, érdemes ezeket figyelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

Remélem télre visszahozzák a kínálatba, mert egyértelműen újra venném.

Floi

2016. április 5.

Szépen hiratálja a bőröm, még órák múlva is érzem a hatását, több kézmosás után is! Viszont ez a mű keserűmandula illat nekem nagyon nem jön be! A többi Mádara terméknek olyan isteni natúr "zöld" illata van, nem értem miért kellet ebbe ilyen agresszív parfümöt tenni.. Emiatt semmiképp nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

petoandika

2015. május 20.

Olyan, mintha marcipánt kennék a kezemre. :DD Egyébként tényleg gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Kíváncsi lennék, mennyi ideig marad meg a puhaság, mert csak egy kicsit kentem a kezemre, hogy kipróbáljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Lovasnari25

2015. április 12.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Kevés kell belőle és sokáig érzed, hogy puha lesz a kezed. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.