Mádara

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saraba, Módosítva: 2018. április 24.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Tökéletes védelem a városi szennyeződésekkel szemben
  • Megszűri az elektronikus eszközös (HEV) sugárzásait
  • Védelmezi a bőr mikrobiológiáját az idő előtti öregedéssel szemben
  • Láthatatlan, foltmentes Nude bőrszínt eredményez

Mogyorószármazék-, glutén- és állatkísérlet-mentes.

timike007

2019. május 15.

Kevert,pattira hajlamos bőröm miatt+anti-ageing hatású napozó,fényvédő krémet eddig nem mertem kipróbálni. Először mintát kaptam belőle,nagyszerű krém!Azóta már kétszer rendeltem teljes kiszerelést belőle,működik.Nincs pattanás ,csillogó bőr,szépen alapoz,nagyon jól elfedi a bőrhibákat,pigmentjei folyamatosan alkalmazkodnak az arcszínemhez.. Emellett a fényvédelemben is tökéletes.Számomra alapdarab,február óta mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

italia

2019. április 5.

A 30-as faktorszám miatt vettem meg, de nem lett kedvenc. Önmagában használva nekem túl sűrű, ezért hidratálóval szoktam keverni és úgy felvinni az arcomra. Ebben a formában gyorsan felszívódik és jól eloszlik az arcon. Télen az arcszínemhez túl sötét, nyáron még jót is tesz, hogy van "színem":

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

saraba

2019. március 7.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Ismerem a Mádara-t és a természetes fényvédőkkel kapcsolatban sem számítok újoncnak, így az eddigi tapasztalataimmal összevetve tudom véleményezni ezt a krémet.
Az SPF30 faktorszám szuperjó, persze még jobb lenne, ha 50 lenne.
Ha minimális mennyiséget használok, akkor egész jól beszívódik, nem mondanám olajosnak vagy nehéznek sem a végeredményt, ha előtte nem használok semmilyen más krémet. Viszont ha használok, esélyes hogy a Mádara SPF30 felkenése után diszkógömbre hasonlít a fejem, különösen akkor, ha próbálok elegendő mennyiséget használni belőle, ami egy fényvédő terméknél alapvető, hiszen ezáltal kapom meg azt a fényvédelmet, ami rá van írva a tubusra is. Viszont ez a krém csak akkor működik rajtam, ha keveset használok belőle, ami így nem tudom, mekkora fényvédelmet ad.
Ami egyáltalán nem pozitív számomra ebben a termékben, hogy színezett. Az "invisible", ami a csomagoláson fel van tüntetve a krém árnyalatára vonatkozva, egyáltalán nem tartom igaznak, főleg ha világosabb bőrszíne van az embernek. Rajtam pl. elég feltűnően elüt ez a krém az eredeti, eléggé világos bőrszínemtől. A Mádara SPF30 testre való kréme fehér színű, így én azt használom néha arcra is, ha nincs más. Szín tekintetében nekem ideálisabb.
Az illata eléggé egyedi. Nem mondanám borzalmasnak, de olyan extrém kellemesnek sem. Édeskés, vaníliás, ami önmagában engem nem zavarna, ha pár perc múlva elillanna az illat, viszont ezt órákon keresztül érzem magamon.

Összességében úgy gondolom, akinek sötétebb, olive-medium-dark árnyalatú a bőre, annak tökéletes lehet színre ez a krém, mert nem ad extrém alapozós fedést, inkább olyan, mint egy bb krém. Száraz bőrre is megfelelőbb lehet szerintem, de mindenképp érdemes egy mintát próbálni vásárlás előtt.

Én magamnak nem fogom újravenni. A csillagokat legfőképp az SPF30-ért adom, a majdnem tökéletes összetevő listáért és szimplán a tényért, hogy a Mádara évekig dolgozott ezen és a belefektetett munkát értékelem. Plusz, hogy glutén- és mogyorószármazékmentes. Maga a krém sem lenne rossz önmagában, csak nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Az SPF30 faktorszám szuperjó, persze még jobb lenne, ha 50 lenne.

natulcien

2018. december 5.

Nagyon-nagyon megszerettem ezt a márkát, és a ezt a terméket is. Szuper kis krém ez. Én nagyon szeretem a fura illatát is, és az állaga nagyon hidratáló. A száraz bőröm imádja. Maga a színezettség szerintem semmit nem jelent, csupán, hogy nem hagy fehér nyomot, ami hatalmas előny. Nagyon tápláló, de mégsem nehéz krém. Könnyen gyorsan beszívódik és szépen lehet rá sminkelni is.Tuti újravásárlós termék. Télen fogom szerintem a legjobban szeretni az állaga miatt, és akkor az spf is bőven elég. Én télen-nyáron használok fényvédőt, úh.ez egy szuper téli opció lesz. Nyáron maradok inkább az spf 50-eseknél, de felhősebb napokon ezt használom nyáron is.
2018 08.05

Update:
Ahogy gondoltam, tökéletes télre. Nagyon szeretem, hogy gazdag krém, és nagyon jól hidratál. Egyáltalán nem sötét a kifakult bőrömhöz sem. Ez lesz a téli fényvédőm, már tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

2018 08.05

Update:

BarabasEdina

2018. augusztus 31.

Nagyon jó kis krém igaz elsőre sötétnek tűnik, de én primerként használom, mert annyira nem erős a fedése és nagyon jó a bőrömnek. Az illata meg egyedi de imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

googles

2018. augusztus 30.

Jezusom, ennek milyen szine van mar? Ket arnyalat volt es mindketto kreol borre tunt jonak. Hiaba bio es stb, ez igy egyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

bingus86

2018. július 1.

Nyárra vettem és nagyon elégedett vagyok vele. Mivel színezett, ezért nem lesz tőle hófehér a fejem, valamint önmagában is használható CC,BB vagy alapozó nélkül. Számomra a legfontosabb az arcom védelme, ez maximálisan végzi a dolgát. Szeretem a márkát, nem csalódtam bennük most sem. A piros pöttyös összetevő miatt azért ráncolom a szemöldököm, jövőre azt kihagyhatjuk belőle:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0