Mádara

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Szappanok

Lágy illatú, vulkanikus homokkal teli bőrradírozó szappan. Használható a test egész felületén és a kezeken is.

100% természetes, 70% organikus összetevőkkel.

natulcien

2019. május 21.

Nagyon nem rajongok a szappanokért, mert sosem vált be egyik sem a száraz, vízhiányos bőrömre, (nem is próbáltam sokat) erre viszont elcsábultam, mert a márka egyéb termékei nagyon tetszettek. Míg csak heti 2-3 alkalommal használtam arcra nem okozott különösebb gondot, de napi szintű használata 4-5 nap alatt teljesen kiszárította a bőröm olyan szinten , hogy azt vettem észre, az azelőtt szeretett és bevált arcápoló termékeim csípik az arcom. Más, szemmel látható gondot nem okozott. Miután feladtam a használatát és elkezdtem hidratálni a bőröm egy-két nap alatt helyrejött. Meg kell állapítanom, hogy soha nem szabad szappannal kísérleteznem. Lehet ez nem a szappan hibája, hanem mi nem vagyunk kompatibilisek, de egy 2-esnél ez nálam nem érdemel többet, mivel számomra nem hogy használhatatlan a termék de folyamatos használat mellett káros.

MÁDARA
RADÍR SZAPPAN VULKANIKUS LÁVAPORRAL a termék amit használtam, véletlen ide értékeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

MÁDARA

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.