Mádara

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Használat megtisztított arcbőrön reggelente és/vagy esténként vagy bármikor, mikor a bőr "szomjas", vízhiányos és stresszes.

Natajsa

2019. július 8.

Barátnőm ajánlotta, számára csodaszer. Nekem annyira nem vált be, az én bőrömet másik MAdara termék sokkal jobban hidratálta, pedig pont az én bőröm a vegyes, a barátnőmé száraz. Szóval tuti, hogy jól teszi a dolgát, csak nem az én bőrömre való. Ettől még 5 csillagot adok, mert ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

jenny summerville

2019. július 4.

Az a helyzet, hogy az összetevők nem igazán győztek meg, glycerin, alcohol..ezért nem is terveztem megvenni ezt a krémet. Mivel a SOS HYDRA MASK csomagolása kb. tök ugyanolyan mint ennek a krémnek, ezért véletlen mellényúltam a Müllerben, és a maszk helyett ezt vettem meg :)
Nem bántam meg, bár drága krém, de tényleg jól hidratál, szépen feltölti az arcom, és finom puha lesz tőle a bőröm. Viszont a glycerin miatt nem használom mindennap, csak akkor amikor tényleg "szomjasnak" érzem a bőröm.
Amúgy a MADÁRA AHA PEEL-el együtt nagyon szép eredményt produkáltak! Az öreg mumus glycerin miatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

timike007

2019. május 15.

Először mintát kaptam belőle,de annyira kellemes,jól beszívódó krém,remekül hidratál,hogy borsos ára ellenére teljes kiszerelést rendeltem belőle.
Azóta naponta használom,főkeg estére,mert sajnos nem fényvédős. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

italia

2019. április 5.

Jól hidratál, de egy idő után megszokja a bőröm és szünetet kell tartani. AZ SPF30-as krémmel vegyítve használom, egész jó az összhatás, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

MNicky

2019. március 26.

Ritka jó krém, nagyon jól hidratál, látványosan javított a bőrömön, termékmintát próbáltam ki, biztos, hogy megveszem, ennyi pénzt megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

senskin

2017. december 18.

Eddigi legjobb krém, amit valaha használtam. Nem hinném, hogy mostanság lecserélem. Egyszerűen tökéletes, pedig nekem zsíros a bőröm, hajlamos a mitesszerekre. Viszont a hámlasztóim mellé krém is kell, és eddig ez a legtökéletesebb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0