Mádara

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2017. július 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 11 990 Ft

Használat megtisztított arcbőrön reggelente és/vagy esténként vagy bármikor, mikor a bőr "szomjas", vízhiányos és stresszes.

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Hajnal02

2020. május 7.

Én egy 20ml kiszerelést próbáltam ki belőle. Mivel nekem kombinált a bőröm, és érzékeny is ezért csak óvatosan használtam az alcohol tartalma miatt. Könnyen beszívódik, de nekem nem hidratál úgy igazából. Olyan mint ha az alcohol elvenné azt amit nyújtani tudna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Jasa

2020. április 18.

Testesebb krém, de gyorsan beszívódik. Nagyon jól hidratál és nem kukacosodik sminkeléskor sem. Nekem nyárra sok lenne, de hidegebb időben szuper. Illata kellemes, púderes. Szeretem ezt a nyomós kiszerelést is, mert jól kezelhető, higiénikus. Időnként jó akciókat ki lehet fogni a Mádara weboldalán, legutóbb féláron vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Kiscsibe99

2019. december 15.

Nagyon-nagyon szeretem!
Még Black Fridayon 40%-al vettem a Müllerben, az egyik parfüméria részleges barátnőm ajánlására. Ezelőtt még sosem használtam natúr kozmetikumot, de ez egy jó indítás. Ráadásul az előző krémem sajnos pattanásokat okozott, ez pedig nem. Erősen vízhiányos a bőröm, de már a legelső használt után feltöltődöttebbnek(kis apró ráncok, amiket a vízhiány mélyít) és egészségesebbnek látszott az arcom, és azóta sem okozott csalódást. A szérummal együtt használom. Gyorsan beszívja a bőröm és sminkelni is jól lehet rá Nem mellesleg az illatát is nagyon szeretem. Így akciósan az ára is elég baráti, biztosan újra veszem majd. Hasonló problémákkal küzdőknek nagyon ajánlom!😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Nagyon-nagyon szeretem!

Natajsa

2019. július 8.

Barátnőm ajánlotta, számára csodaszer. Nekem annyira nem vált be, az én bőrömet másik MAdara termék sokkal jobban hidratálta, pedig pont az én bőröm a vegyes, a barátnőmé száraz. Szóval tuti, hogy jól teszi a dolgát, csak nem az én bőrömre való. Ettől még 5 csillagot adok, mert ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

jenny summerville

2019. július 4.

Az a helyzet, hogy az összetevők nem igazán győztek meg, glycerin, alcohol..ezért nem is terveztem megvenni ezt a krémet. Mivel a SOS HYDRA MASK csomagolása kb. tök ugyanolyan mint ennek a krémnek, ezért véletlen mellényúltam a Müllerben, és a maszk helyett ezt vettem meg :)
Nem bántam meg, bár drága krém, de tényleg jól hidratál, szépen feltölti az arcom, és finom puha lesz tőle a bőröm. Viszont a glycerin miatt nem használom mindennap, csak akkor amikor tényleg "szomjasnak" érzem a bőröm.
Amúgy a MADÁRA AHA PEEL-el együtt nagyon szép eredményt produkáltak! Az öreg mumus glycerin miatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

timike007

2019. május 15.

Először mintát kaptam belőle,de annyira kellemes,jól beszívódó krém,remekül hidratál,hogy borsos ára ellenére teljes kiszerelést rendeltem belőle.
Azóta naponta használom,főkeg estére,mert sajnos nem fényvédős. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

MNicky

2019. március 26.

Ritka jó krém, nagyon jól hidratál, látványosan javított a bőrömön, termékmintát próbáltam ki, biztos, hogy megveszem, ennyi pénzt megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

senskin

2017. december 18.

Eddigi legjobb krém, amit valaha használtam. Nem hinném, hogy mostanság lecserélem. Egyszerűen tökéletes, pedig nekem zsíros a bőröm, hajlamos a mitesszerekre. Viszont a hámlasztóim mellé krém is kell, és eddig ez a legtökéletesebb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate