Mádara

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Besszi, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 990 Ft

Gazdag összetételű sampon, amely alaposan tisztítja és táplálja a száraz, sérült hajat. Megakadályozza a töredezett, száraz hajvégek kialakulását. Erősíti a haj szerkezetét és természetesen selymessé, és fényessé varázsolja. Gazdag Balti gyógynövényekben: édes írisz, útifű, bojtorján, csalán és birsalma.

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Dyana91

2021. február 22.

Termékmintát próbáltam és szerintem szuper sampon. Nem szárított,öblítés után nem maradt egy csúszós réteg a hajamon és szárítás után meglepően puha lett a hajam.Gondolkozom rajta,hogy teljes kiszerelésben megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

macsek79

2018. november 13.

Tisztítani tisztít, de nagyon rossz vele hajat mosni, szárazabbnak és durvábbnak érzem tőle a hajam mosás közben és ezen a balzsamja sem segít. Átpasszoltam egy barátnőmnek, mert túl drága volt, hogy kidobjam, kipróbálta, de végül mégis a kukába landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Lanett

2018. augusztus 30.

Túlárazott a hatását tekintve. Olyan semmilyen, kivéve, hogy csikorgatósra tisztítja a hajam. Mivel elég drága volt elhasználom, de nem spórolok a mennyiséggel. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

mafalda

2018. március 4.

Semmi különleges hatással nem volt a hajamra, örültem a szép összetevőinek, de az ára túlzás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Zsuzsi216

2016. november 15.

Félve próbáltam ki ezt a sampont, amit bár magamnak rendeltem, eleinte szinte csak a férjem használt.
Rászántam magam. Mivel nagyon száraz a hajam, ami ráadásul természetes göndör/hullámos, nagyon féltem, hogy ismét szénakazal lesz.
Kétszer mosom meg egymás után a samponnal a hajam. A második mosásnál már jobban habzik és érzem, hogy selymes lesz a hajam tőle. Használom utána a balzsamját is.
Mióta ezt használom nem olyan száraz a hajam. Selymes, könnyű, fényes. A hajvégeim nem sprődek.
Ajánlom mindenkinek, aki küzd a száraz hajával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Ajánlom mindenkinek, aki küzd a száraz hajával.

Hidratálók: Glycerin, Betaine