Mades Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Marionnaud, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugeyes, Módosítva: 2018. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Jojobaolajat és méz kivonatot tartalmazó, hidratáló és revitalizáló tusfürdő. A mézben rengeteg antioxidáns, enzim található, mely tisztítja és hidratálja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bugeyes

2018. június 7.

Kellemes, "nyári" illatú tusfürdő. Igaziból extra dolgot nem tapasztaltam, jól habzik, tudom ez nem feltétlenül jelenti, hogy egy termék jó. :), az illatát még lehetett egy ideig érezni tusolás után is. Nem irritálta a bőröm, de én valójában a gazdagabb, krémesebb textúrájú tusfürdőket jobban szeretem, amelyek adnak esetleg egy kis plusz hidratálást is. Mintát kaptam belőle egy vásárlásom mellé, de teljes áron, teljes kiszerelésben nem biztos, hogy megvenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Honey, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.