Best of Beauty 2019

Madre Labs

Ár:   $29.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $29.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging szérum hialuronsavval

Fokozza és megőrzi a bőr hidratáltságát, ezáltal feltölti azt, csökkentve a finom vonalakat és ráncokat. Gyorsan felszívódik.

• pH-semleges termék
  • környezetbarát csomagolás
  • nem tesztelték állatokon

isanita123

2018. július 17.

Az esti rutinomban használom, az éjszakai krém előtt. Végül is nem rossz. Nekem egy kis tapadós érzést hagy maga után az arcomon. Jó ez a pipettás kiszerelés, viszonylag lassan fogy. Nem fogom újra venni, kipróbálok másokat is, lehet, hogy inkább valamilyen retinolost. Teljes árat szerintem sem ér meg, akciósan elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Lencseee

2017. január 9.

Jó-jó ez a HA, de volt már jobbal is dolgom. Lehetséges, hogy csak az én arcbőrömre kevés, de csodát nem tesz reggelre, amikor este ez a szérumom. (ellenben a nowfoodséval, vagy pauláéval) Mivel én anno akciósan vettem, így ár-érték arányban nem fáj vele kapcsolatban semmi, mert olcsóbb volt, mint most, szép összetevős, tehát ártani biztos nem árt, de nem is csinál wow-effektet. Teljes árán nézve közepes, akciósan belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Geenanna

2016. október 14.

A C vitaminos és a retinolos szérummal együtt vettem, de ez az abszolút kedvenc a három közül! Nekem nagyon jót tesz az extrém vízhiányos bőrömmel, sokat javult tőle, gyönyörűen hidratál, így a "szárazságráncaim" száma is csökkenő tendenciát mutat. Valószínűleg mind a három szérumnak szerepe van benne, de az biztos, hogy ez sokat hozzátesz. Az egyetlen negatívum, hogy gyorsan fogy,mert a reggeli és az esti rutinomban is biztos helyet kapott. A hozzám hasonló hialuronsav mániásoknak bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Redpanda

2016. augusztus 18.

Nagyon vártam ezeket a szérumokat. Az 50%-os akcióban rendeltem meg a C vitaminos és retinolos társaival együtt. Mivel még nagyon új termékek, az iHerben sem volt túl sok vélemény róluk, így kicsit lutrinak éreztem a dolgot, viszont azt kell mondjam, nagyon kellemesen csalódtam. 3 napja használom mindhármat, így elég nehéz megmondani, a 3 közül melyik a legtutibb. Mindenesetre, amit tapasztaltam, az határozottan hidratáltabb, tömörebb, finomabb bőr. Első este csak a retinolosat tettem fel, második este ezt a hialuronsavasat is magamra pacsáltam, és valóban adott egy plusz hidratálást az arcomnak. Érzékeny, nagyon világos bőröm van, és egyelőre semmiféle irritációt, pattanást nem okozott, sőt, úgy érzem, nagyon nyugodt a bőröm és még az alapból mindig jelenlévő pirosság is eltűnt. Viszonylag kis mennyiség kell, a dekoltázsomra pl. bőven elég 1/3 pipettányi. Ha túl sokat tesz az ember ezekből a viszkózus szérumokból, csak lekukacosodik, szóval nem is érdemes pazarolni. Összességében ár/érték arányban nagyon megérte, még teljes áron sem drága, bár úgy a vám miatt csak egyesével fogom tudni rendelni őket. Szerencsére az iHerb most összeállt a DHL-lel, és sokkal kedvezőbb lett a szállítási díj (kb mintha egy magyar webshopból rendelnék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

ZiAn

2016. augusztus 17.

Ez valami csodaszer!!!! Használata nagyon könnyű, pipettával tetszés szerint adagolható. Fehér, viszonylag sűrű állagú szérum. Arcom használat után rövid idegig elég ragacsos maradt, de felszívódás után megdöbbentem az eredményen, - már az első alkalom után. Néhány hét múlva updatelek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate