Madre Labs

Ár:   $29.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $29.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging szérum stabilizált retinollal

Megújítja és megfiatalítja a bőrt, csökkenti a finom vonalak, ráncok és öregségi foltok megjelenését, valamint a pórusok méretét. Védelmet nyújt az UV-sugárzás okozta bőröregedés (photoaging) ellen, javítja a bőr tónusát. Gyorsan felszívódik.

• pH-semleges termék
  • környezetbarát csomagolás
  • nem tesztelték állatokon

Sisszy

2018. október 6.

A pipettás adagoló nagyon kényelmes, én pont egy "szippantásnyit" használtam el mindig az arcomra. Tisztítás után vittem fel, miután egy tonikot is tettem fel. Sárgás állaga van, könnyen kenhető, de picit ragacsos érzetet hagy, így inkább estére használtam. Szépen kiegyenlíti a bőrömet, viszont csak heti 1x használtam, mert nagyon erős és viszketett tőle a bőröm, ha gyakrabban kentem fel. Az illata nem szokványos. Mindenképpen kell utána egy gazdagabb hidratáló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Katavi

2018. július 5.

Az első retinolos arcápolási termékem,és egyben az első olyan dolog is aminél észrevettem pozitív változást.Amióta használom vagyok olyan merész hogy csak púderrel az arcomon menjek ki az utcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

n.tima

2018. május 1.

Hát, nekem sajnos elmaradt a hűha érzés.
Nem vettem észre semmi látványos vàltozást. Elhasználtam az egèsz üveggel. Lehet majd idővel kiderül, hogy jót tettem magammal, de nem venném újra.
Nem volt gondom vele, de pozitív élményem sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Hát, nekem sajnos elmaradt a hűha érzés.
Nem volt gondom vele, de pozitív élményem sem

Amanina

2018. március 3.

Nagyon szeretem ezt a szerumot. Abszolut frisse, tonusossa, ruganyossa teszi a bort. Sokaig elall, pedig ez is hutoben tartandosnak szamit. A szaga kicsit kellemetlen,retinolos, de hamar elmulik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

_zsulu_

2018. március 1.

Lassan egy éve van a birtokomban, áprilisban lejár a szav.ideje, de még több mint a fele megvan. Szerintem ez sokat elárul a viszonyunkról :/ Magában felkenve engem rettenetesen szárít, konkrétan másnapra hámló/lepergő foltok lesznek az arcomon, emiatt eleinte max heti 1szer használtam, aztán sokáig hanyagoltam is, nyilván így nem produkált semmilyen látványos változást (a hámláson kívül :( ). Mivel lassan lejár és még elég sok van benne, ezért most keverve kezdtem használni egy másik szérummal, így akár heti kétszer is belefér és csak akkor van hámlás ha az arcom egy pontjára kicsit többet teszek. A ráncokon biztos nem segített, a pórusokon talán minimálisan, de így sem fogom újra használni. Valószínüleg ezt az erősségű retinolt az én pofim nem bírja, ezért majd teszek egy próbát egy gyengébb Ordinaryval esetleg. Hármaskát kap, mert valószínüleg az én rendszeremben van a hiba (vagy a használat módjában...), az összetevői szépek, akciósan rendeltem iHerbről így az ára is kedvező volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Bagette

2017. december 13.

Két hónapja használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Ez az a termék, ami a pórusaim kinézetén a legtöbbet tudott változtatni, pedig már hosszú ideje haszálok bha és aha hámlasztókat. E az első rendes retinolos készítményem (volt már több olyan krémem, amiben volt retinol, de nagyon nagyon kis koncentrációban) de nem kellet nagyo szoktatnom hozzá az arcbőröm. Először heti 1x kentem, de aztán elég gyorsan átálltam a heti 2-3x-i használatra, annyira odavoltam az eredményéért. Szerencsére semmilyen irritációt, hámlást nem taapsztaltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Alexa02

2017. november 24.

Sajnos nálam a termék nagyon heves allergiás reakciót váltott ki. Ez nem azt jelenti, hogy rossz, vagy másoknak ne lehetne hatásos. és épp ezért nem is szeretném lehúzni az értékelését teljesen ennek a szérumnak, minden esetre óvatosságra intenék mindenkit. A legjobb, ha minimum 3-4 napig tesztelitek az arcotokhoz közeli, mégis kevésbé észrevehető helyen (pl nyak), és csak ez után alkalmazzátok az arcotokon. Èn a karomon teszteltem és csak 1 napig, mielőtt felvittem volna az arcomra, de az orvos szerint az nem mindig releváns, mert az arcbőr néha érzékenyebben reagál. minden esetre jó néhány nap kellemetlenségtől kímélhetotek meg magatokat. Az orvos azt mondta, a szemem pl. akkor is feldagadt volna ha a nyakamon próbálgatom, meg lehet egy picit látszana, de nem lett volna ilyen nagyon ronda a hatás.
Csak elővigyázatosan használjátok, de mivel ennyi ember csupa jót írt róla itt is és máshol is, nem lehet rossz termék.,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

lujzi

2017. július 30.

nagyon megszerettem, sokkal jobb, mint az eddig használt retinolos szérumaim, pedig próbáltam a pc 1%-ost is, a kisebb hatóanyag tartalmúakról nem is beszélve. ár-érték arányban is szuper választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

barbiii_sz

2017. június 1.

Eleinte se vele, se nélküle volt a kapcsolatom ezzel a szérummal, de a héten a végére értem és már most hiányzik. Elég gyakran használtam, az biztos, hogy a bőröm nagyon szereti ezt az összetevőt, kisimultabb és nyugodtabb a használata után, néha picit szárított, de ez az egyetlen dolog, ami negatívum lehet vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Macsek23

2017. május 10.

Nekem tetszik a hatása, lehet kicsit szárít, de nem kell minden nap használni. Amit ígér az beváltja.
Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, beszívódik és lélegzik alatta a bőröm, ami nekem fontos.
Majd jövök updatelni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 10.

Majd jövök updatelni...

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol, Sodium Ascorbate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Retinol a I v

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.