Madre Labs

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szederke, Módosítva: 2018. november 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyenletesebbé, fiatalosabbá és ragyogóbbá varázsolja a bőrt

• pH-semleges
  • minden bőrtípusra
  • biológiailag lebomló összetevők
  • állatokon nem tesztelték

_ca_

2016. június 12.

Egydolláros akcióban jutottam hozzá néhány hónapja, de a teljes ára is meglehetősen kedvező. Kellemes, gyorsan beszívódó, könnyű kis krém, télre valószínűleg nem lenne elég, de fiataloknak és nyárra mindenképpen megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

szederke

2016. május 8.

Az iherbről rendeltem nagyon kedvező áron. Az illata édeskés, nagyon puha, könnyű krém, gyorsan beszívódik. Mivel a retinolos szérumot nem gyártják, gondoltam adok ennek egy esélyt. Egyelőre elégedett vagyok, bár mindössze 2 hete használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.