Maison Francis Kurkdjian

Ár:   49 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   49 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Á la rose óda a nőiességhez. A virágok királynője az idő kezdete óta költőket, festőket, zenészeket és persze parfümőröket inspirált – sokan próbálták auráját, mágiáját és titkait megragadni. Az Á la rose két rózsaféle ragyogását és gazdagságát kínálja: kétszázötven mézédes májusi rózsa és százötven damaszkuszi rózsa vonzerejét sűríti egy üveg eau de parfum-be. A kellem és a báj minden fondorlatával bíró sziromköltemény.

Az Á la rose a világ egyik legtehetségesebb parfümőrének tisztelgése a hölgyek előtt.

Illatjegyek: bergamott, cédrusfa, ibolya, magnólia, mósusz, narancs, rózsa abszolút

599 Ft ❤️Maison Francis Kurkdjian Á La Rose
Ár: 599 , Eladó: dorottyatth
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes àtvétel vagy Foxpost, posta, ami a vevőt terheli.
Ár: 15.000 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 70/ kb. 23 ml nincs doboz, de nem teszter , Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra vagy FOXpost. Személyes átvételt most nem tudok biztosítani.

silence

2020. augusztus 16.

Kifújáskor ropogósan friss, harmatcseppekkel borított, éppen nyíló rózsaszín rózsabimbók illata.
Leszáradás után puha, púderes rózsaillattá válik.
Nagyon szép, szolid, kecses illat, nekem bejön!
Marly Delinájával nem szabad összehasonlítani, egészen más karakter a kettő!
Van egy nagy üveg Delinám is, bátran ki merem jelenteni, hogy még csak egy lapon sem szabad említeni a kettőt!
És nem azért, mert az A La Rose “elbújhat mellette”..... mert véletlenül sem erről van szó!
Nekem a Delina inkább elegáns, alkalmi rózsás illat, hétköznapokon, főként nyáron kicsit erős, szinte sok....
Az A La Rose sokkal puhább, szolidabb, “rejtőzködőbb” ....... hétköznapra, munkába rohangálós, tavaszi, könnyed rózsacsokor...
A tartóssága sajnos nagyon gyenge (max. 2 óránál tovább nem tart) - ez hátrány.
Leszáradás után pedig elég egyhangú, picit
sablonossá válik..... ennek ellenére továbbra is szeretem!
A 4-est csupán a tartósság miatt kapja.... EDP-hez mérten kicsit tovább kéne bírnia.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Leszáradás után puha, púderes rózsaillattá válik.
Nagyon szép, szolid, kecses illat, nekem bejön!
Marly Delinájával nem szabad összehasonlítani, egészen más karakter a kettő!
A tartóssága sajnos nagyon gyenge (max. 2 óránál tovább nem tart) - ez hátrány.
Leszáradás után pedig elég egyhangú, picit
sablonossá válik..... ennek ellenére továbbra is szeretem!

Parfuwoman

2019. augusztus 26.

Gondban vagyok ezzel az illattal,mivel egyrészről maga a parfüm ,az illata tökély ,légies ,éteri ,tökéletesen arányos,egyesíti azokat a jellemzőket,amikkel a tökéletes rózsaillatnak rendelkeznie kell. Benne van a Chloé tiszta illata,a Diptique Eau rose zöld rózsája ,a Lady Vengeance krémes ,leheletnyit szúrós,viaszos rózsája ,mindez harmatnyi citruságyon tálalva,kissé zöld teás jellegűen. Én nem vagyok túlzottan oda a rózsáért,így engem ez az illat nem győzne meg,de a rózsarajongókat mindenképpen elbűvölheti.
Viszont a Tartóssága és a sillage ebben az árfekvésben szerintem már kevés. A többi MFK illat szuper tartós és inkább csíkhúzós,mint bőrközeli ,ez viszont hamar veszít intenzitásából. Az illat maga 5*,tényleg szinte tökéletes ,a tartósság viszont gyengusz,így 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Marcsi66

2019. július 13.

Legutóbbi vételem a Delina,rózsás illat,úgy mint ez is,és nálam is a mérleg inkább Delina felé hajlik,kis különbséggel csak,ez pedig az ízlés,Van még egy rózsás parfüm,majd a véleményeimnél megkeresem,annyit tudok h Dior,(nem a dizájner kategóriában) ,és ő stílusában hasonlít ehhez,,de vonzóbb,kifejezőbb költemény.,Rajongok a márkáért,szép ez is,úgy érzem mintha csak a hozzá méltó minőséget hozná,hatásában kicsit alulmaradt.
Világos színekhez társítom,korán ébredező rózsák harmatjából egy csokor,bizakodó kedves köszöntője,alkalomnak v hétköznapnak ugyanúgy.
Az eleje citrusos,nem savanyún,kevés zöldet érzek,aztán virágosodik érzékiség a jól neveltség szintjén megáll.lineáris nem változik,rajtam tartós,
Megvenni nem,de ha ajándékba kapnám használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Megvenni nem,de ha ajándékba kapnám használnám.

Andyca

2019. március 18.

Szép vagy, szép vagy Á La Rose, de tudd meg, Delina százszor szebb tenálad...😊 ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

Tiziana

2018. szeptember 15.

Imádom a MFK üvegcséit,és a finom rózsás színét ennek a nedűnek!
Kifújáskor éteri, citrusos, áttetsző rózsaillat vesz körül. Nem lineáris, összetettebb,
tere van, amiben gyönyörűség tartózkodni.Na ez az az öröm, ami kb. 12 percig tart!!!
Amit utána éreztem az egy leheletnyi mósusz, mondjuk örültem hogy nem a szokásos
mósusz-ágyú terített le, mert az illat többi része úgy eltűnt mintha ott sem lett volna.
Egy óra múltán ismét feléledt , de az alapillat ami megmaradt később is, nagyon szokványos.
Legalább 2 tucat illatot éreztem már ilyennek leszáradás után.Kár, mert az elején nagyon tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Imádom a MFK üvegcséit,és a finom rózsás színét ennek a nedűnek!

Boszkakő

2018. július 30.

Micsoda zöld rózsaillat! Finom, púderes leszáradással, de mindvégig frissen és üdén, bár egyre bőrközelibben, ami szégyen egy ilyen niche parfümtől. Gondolkodtam, hogy le is vonok miatta egy csillagot, de olyan jóleső ebben a kánikulában ez a harmatcseppes rózsa - még ha gyakrabban is kell frissíteni -, hogy a szépsége meglágyította a szívemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

gangix

2018. július 22.

Lágyan körbeölelő, friss, kedves rózsaillat. Megértem azokat, akik ebben a parfümben találják meg az igazit! Nálam is felkerült az új kedvenceim listájára. Kiérzem belőle Kurkdjian Aquáinak modern frissességét, csöppet sem nehezül el, órák múltán sem válik súlyossá, édessé.
Igen, a tartóssága sajnos lehetne jobb... Talán egyszer jön majd az Á la rose forte!
Olyan univerzálisnak érzem ezt az illatot, hogy bármilyen korú, stílusú és munkakörű Nőn el tudom képzelni. Pl. remek parfümajándék lehet, ha valaki mindenképpen parfümöt szeretne adni, és nem akar kockáztatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

melwin

2017. szeptember 20.

Az abszolút rózsa illat. Kicsit emlékeztet Chloé Roses illatára. Nem igazán érzem rajta a citrusos jegyeket, inkább csak a rózsát. Nagyon nőies és akármilyen alkalomra viselhető. Mivel jómagam nem rajongok a rózsás illatokért soha nem lesz a kedvencem, de meglepően könnyű még így is szeretnem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Norella

2017. június 13.

Törékeny rózsaszín rózsa illat! Igazi női báj !
Rózsa illat rajongóknak kötelező darab!!!
Ez tényleg óda a nőiességhez,szépséges rózsa felhő, extra tartósságal.Minden évszakban, minden életkorban hordható illat! Az örökké való nőiesség rózsája🍾🌹

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Törékeny rózsaszín rózsa illat! Igazi női báj !
Rózsa illat rajongóknak kötelező darab!!!

aidanne

2017. január 24.

Ha most mennek ferjhez, bizony ot valasztanam...
Facebook oldalam az "Egy parfumista vallomasai" -n mar megirtam ennek a csodaval valo talalkozasom tortenetet, a rozsalugaset, a kedvenc babam illatarol... bla bla bla...
Ez az illat maga a tokely!!!!
Rengeteg rozsa illattal volt dolgom, mert a fejemben es az orrmban csak egyfajta rozsa letezik, az pedig a gyerekkorom babajanak rozsaval illatositott arcocskaja volt!
Higgyjetek el, sokat kutattam a rozsak utan, talalkoztam fegyveres rozsakkal, tudkes rozsakkal, meghato rozsahozbkozelito illattal, dogos voros, poros illattal, de o... o egeszen mas... o a szintiszta artatlansag, legiesseg, ennel fogva ne varjatok hogy egesz nap elkiser... ugyan! Ne legyunk vele ilyen szigoruak, attol mert edp nem kell, hogy egesz nap a borunkon legyen, amugy lehet frissiteni is magunkat:)
Azert azt hozza teszem,tisztaban vagyok vele, hogy mindenkinem nast jelent a rozsa illat, hisz minden illatban ott van az emlekunk... csak a sorsunk donti el, hogy ez az emlek jo e vagy rossz...
Francis, ismet megemelem a kalapom elotted! Csodalatos rozsat teremtettel, nekunk noknek! Koszonom! Vegre ratalaltam❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Ha most mennek ferjhez, bizony ot valasztanam...
Ez az illat maga a tokely!!!!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)