Maison Francis Kurkdjian

Ár:   80 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. szeptember 6.

Ár:   80 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: körte, mandarin

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: amyris, fás jegyek

szeliger

2019. november 9.

Hordtam, hordtam és kerestem, miért gondolom vajon úgy, hogy elmarad az anyaillat mögött. Az Amyris Femme eredeti illattal való összehasonlításhoz nekem bizony ki kellett fújnom mindkettőt, egyiket az egyik csuklómra, másikat a másikra. jól felismerhető az Amyris Femme vonala, ugyanakkor ez az extrait változat rajtam sokkal animálisabb, földesebb, istállósabb, mint a sima változat. Manapság szívesebben hordok könnyedebb, transzparensebb illatokat, ez a parfüm nekem nehéz, öreges, sőt fiús. Határozottan nemet mondok rá, az egy ml mintafiola kiürülésével végeztünk is egymással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 9.