KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maison Francis Kurkdjian

Ár:   €295   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €295
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum-ot 2017-ben indították el.

A fejjegyek: keserű mandula, sáfrány

Középső jegyek: egyiptomi jázmin, cédrus

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek és ámbra

Ár: 3.000 Ft/2 ml, 7.000 Ft/5 ml +pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: frissen fújva saját parfümből, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postázom, kívánság szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Piri11

2017. szeptember 17.

Minta alapján írom a véleményem.
Ő már nem az első Kurkdjian illat amit kipróbálok, de valószínűleg ez volt az utolsó. Szerintem egy kissé túl van ajnározva, mert eddig egyik illatától sem dobtam hátast, sőt a Feminin Pluriel-t kifejezetten szintetikusnak találtam.
Ez az alkotás semmi újat nem mutatott. Szinte teljes egészében Hermés Elixir Des Merveilles, egy nagyon pici Hermés L'Ambre des Merveilles-el vegyítve. Sőt meg merem kockáztatni, hogy a Hermés Elixir Des Merveilles sokkal jobban sikerült illat, a különleges "pezsgésével" és finom kis csavarjaival.
Egyetlen erénye van ennek az illatnak, az pedig az, hogy nem lehet lerobbantani magunkról, mármint ha valakinél ez erény.
Jah, igen, amíg a Hermés illat 2006-ban, addig Kurkdjian úr illata 2017-ben született. Szóval igazán eredeti ....

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Minta alapján írom a véleményem.

HuAnita

2017. szeptember 7.

Nagyon hasonló az EDP-hez, picit lágyabb, és kevésbé gyantás, de számottevő különbség csupán a tartósságban, a szilázsban és persze az árban fedezhető fel.

HuAnita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.