KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maison Francis Kurkdjian

Ár:   93 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. szeptember 11.

Ár:   93 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A 250 éves, világhíres Baccarat Kristály Manufaktúra és Maison Francis Kurkdjian együttműködése során született az eredeti Baccarat Rouge 540 eau de parfum 2014-ben. Három évvel később, 2017-ben Francis Kurkdjian elkészítette a parfüm – az ő szavaival élve – „csúcsváltozatát”. Ez az Extrait de Parfum, mely káprázatos vörös üvegben kapott helyet, mely az ikonikus vörös Baccarat kristályt idézi."

Fejjegyek: jázmin, sáfrány

Szívjegyek: cédrusfa, mandula

Alapjegyek: ámbra, fás jegyek

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum (70 ml)
Ár: 80.000,-ft , Eladó: mogarka
Állapot: kb. 5 ml hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: --

Ahrimanoori

2018. október 4.

Bár tudni való, ízlések és pofonok, engem egy életre rabul ejtett a Baccarat 540. Egy éve már, hogy szerettem volna kipróbálni, de valahogyan soha nem jött össze. Majd egyszer éppen a Váci utcában nézelődtem, amikor is mint villámcsapás hatolt a fejembe a gondolat: bizony itt lehet Őt kapni. Láss csodát, kettő percen belül meg is találtam az üzletet, ahová konkrétan ajtóstul érkeztem, szegény eladó hölgy még köszönni sem tudott talán, mivel már az ajtóból mondtam neki, hogy mely céllal érkeztem. Egy fújás a csuklóra, majd.....semmi. Vajon vizet fújt a kezemre? Miért nem érzek semmit belőle? Csalódottan köszöntem meg a segítséget, azonban az eladó hölgy megkért, sétáljak húsz percet, és aztán mondjak csak véleményt. Ő nem egy átlag parfüm. Nem mutatja meg magát rögtön. Mikor már azt hinnéd, hogy nincs is rajtad, akkor bontakozik csak ki, egy olyan hihetetlen élmény, amit én magam megfogalmazni sem tudok. Engem minden alkalommal boldogság tölt el, a környezetem sem győzi dicsérni. Azóta két üveg, az eau de parfüm és az extrait de parfüm tulajdonosa vagyok, régi parfümök mind elfelejtve :) Társam lesz egész életre. Repül az öt pont :)

Ahrimanoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Piri11

2017. szeptember 17.

Minta alapján írom a véleményem.
Ő már nem az első Kurkdjian illat amit kipróbálok, de valószínűleg ez volt az utolsó. Szerintem egy kissé túl van ajnározva, mert eddig egyik illatától sem dobtam hátast, sőt a Feminin Pluriel-t kifejezetten szintetikusnak találtam.
Ez az alkotás semmi újat nem mutatott. Szinte teljes egészében Hermés Elixir Des Merveilles, egy nagyon pici Hermés L'Ambre des Merveilles-el vegyítve. Sőt meg merem kockáztatni, hogy a Hermés Elixir Des Merveilles sokkal jobban sikerült illat, a különleges "pezsgésével" és finom kis csavarjaival.
Egyetlen erénye van ennek az illatnak, az pedig az, hogy nem lehet lerobbantani magunkról, mármint ha valakinél ez erény.
Jah, igen, amíg a Hermés illat 2006-ban, addig Kurkdjian úr illata 2017-ben született. Szóval igazán eredeti ....

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Minta alapján írom a véleményem.

HuAnita

2017. szeptember 7.

Nagyon hasonló az EDP-hez, picit lágyabb, és kevésbé gyantás, de számottevő különbség csupán a tartósságban, a szilázsban és persze az árban fedezhető fel.

HuAnita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.