Maison Francis Kurkdjian

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   42 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Feminin Pluriel egy ’grand bouquet’, azaz egy hatalmas csokor írisszel, ibolyával, egyiptomi jázminnal, gyöngyvirággal és narancsvirággal. A nőiesség művészi esszenciája, amibe a világ egyik legjobb parfümőrének tartott Kurkdjian gyönyörű alapanyagokat és hosszú időn át a sokarcúságával meglepő fordulatokat biztosító történettel adózik a valódi francia feminitásnak.
Az örök nő a 21. század vad forgatagában.

Összetevők: gyöngyvirág, ibolya, írisz, jázmin, narancsvirág, rózsa, pacsuli, vetiver.

Maison Francis Kurkdjian - Feminin Pluriel luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 4000 Ft, 10ml = 7800 Ft
Ár: 4000 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 3200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvetel, posta vagy Foxpost előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yeticica

2021. február 23.

Nerolis kenős mintát használgatok, de elég nyögvenyelős a dolog...
Kb a második perctől nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ezt az illatot én ismerem, ez nem egy új kompozíció. Rajtam erőteljes narancsvirág és vetiver, mostanság egyikőjük sem a kedvencem. Előbbitől egyszerűen besokalltam, sok narancsvirág központú pardümöm volt az évek során (Francis K mester alkotás is volt köztük, igaz mainstream vonalról)... Utóbbit sosem szerettem, erőszakos aa.orromnak és inkább férfias.
Fragrnatican aztán jött a felismerés, de hiszen sokaknak beigrott róla Narciso fekete palackba zárt szúrós illata, és tényleg!
Bár továbbra sem tudok elszakadni attól a gondolattól, hogy még korábbról is hasonlít.nagyon valamire (pleasures beütés a gyöngyvirág miatt? Nem tudom...80/90-es évek, az.biztos).
Erőteljes parfüm, ellenállt a lemosasi kiserleteimnek, pedig nagyon szerettem volna szabadulni tőle.
Szúrós, kellemetlen, ezt max erőfitogtatós helyzetben tudnám elképzelni, valamilyen, ferfiak uralta üzleti szituáció ban. Nem magamon. Én ilyen jatszmákba nem megyek, és szerencsére nem is kényszerülök bele.
Bajban vagyok a csillagokkal. 3-at adnék rá, s noha nem szoktam az árat figyelembe venni, azért a jelenlegi 90-100.000 -es árát tekintve nevetségesnek találom az illat eredetiség faktorát és magát a kellemességét (annak hiányát). Narciso pontosan ezt tudja nyújtani,raadasul valogathatunk, hogy inkább narivirág, vagy rózsa, esetleg tubarózsa legyen-e az alaplérd épitve.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Nerolis kenős mintát használgatok, de elég nyögvenyelős a dolog...

Amea

2021. január 4.

Elegáns, virágos, nagyon nőies illat. Meg tartós. Meg szép. Rajtam leginkább a púderes gyöngyvirág dominál.
De nem bírok szabadulni az asszociációtól, ez nekem egy az egyben az egyik Impulse spray a 90-es évekből. Azt hiszem a szivárványszín palackos, valami maszkos csajjal az elején, talán Incognito névre hallgatott. Bocs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Frityikum

2020. december 31.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! nagyon szép, nagyon nőies illat. Ha lesz lehetőségem, lehet, hogy ebből is beszerzem a 3x11ml-es változatot, vagy megvárom, amíg itt valaki meg akar válni egy 11ml-es változattól, és lecsapok rá. Ugyanannyira tetszik, mint az Á'lá Rose :) (persze, mindkettő más)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

Marcsi66

2020. június 21.

Rajongója vagyok a márkána igazán, ,bár több illatom is van a mestertől, kettő a biztos,mert ha elfogy újra fogom venni, Látom többféleképpen mutatkozik ez az parfüm,vélemények alapján.,Megvolt FM.Iris Poudre (a legjobb ebben a témában) de eladtam,,sokkalltam a készletemet,vagy elment az eszem,,,.Második legkedvesebb, parfümben az írisz nekem,,,rajtam ő ilyen,ez a virág uralja az egészet,Az elején szúrós mintha vadvirágot éreznék,de aztán szappanos,száraz-poros is valamennyire,tartóssága szuper,nagyon intenzív végig.Klasszikus,időtlen ,nem nagyon lehet belekötni,majd az ízlés lesz a bírája,Sajnos az enyém is berzenkedik,ettől függetlenül megérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 21.

Parfuwoman

2020. március 21.

Ez egy nagyon szép illat !
Klasszikus,elegáns ,finom,de semmiképp sem régimódi ,tényleg időtlen . Viszont én magamon most nem tudom elképzelni,talán majd egyszer .
Egyik virágot sem érzem,szerencsére a gyöngyvirágot sem,mert az parfümben nálam egy nagy nem.
Finom,luxus arckrém és lágy virágcsokor illata van. Mostanában nagyon nem szeretem a virágillatokat , a narancsvirág és a rózsa kivételével ,így magam is csodálkozom azon,hogy ez nekem tetszik. Oda is adtam anyukámnak a maradék mintámat ,hozzá maximálisan passzolni fog .Ajánlom minden hölgynek,aki szereti a klasszikus eleganciát . Meg persze mindenki másnak is,csak előtte próbálja ki 😉.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 21.

Ez egy nagyon szép illat !

Cloudberry

2019. szeptember 13.

Ez az egyik kedvencem Kurkdjian úrtól, s bár egy illatmolekulányi körtét sem vélek felfedezni a jegyek között, én bátran kijelentem, hogy e parfüm összetevői az én bőrömmel egyesülve értett körte illattá egyesülnek. (és én ezt felettébb élvezem). Az eddigi teszteléseim során ez volt eddig az egyetlen MFK illat, amivel egyből, első szippantásra szerelembe estem, és be is szereztem nagyobb (jó, csak 10 ml, de kettőt is) kiszerelést, és nagyon szívesen fújom. Púderes, íriszes, de nem túl édes, ultra nőies illat. Nagyon tartós, főleg ruhára, hajra fújva. Ez a rózsaszínes üveg meg még gyönyörűbb, mint a többi. Talán ez az első MFK, amiből vennék egy teljes üveggel, újonnan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Torpece

2019. szeptember 2.

Sajnos nagyon nem tetszik. Sosem jártam még így Kurkdjian illattal, hogy le kellett mosni magamról minél hamarabb, mert annyira zavart. Nagyon virágos, nagyon szúrós rajtam, idegesítő konkrétan a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Chirmook

2019. augusztus 22.

Nagyon finom tavaszi virágos csoda! :) Könnyen hordható, nem tolakodó, de azért jelen levő illat. Nőies, kellemes,elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

gangix

2018. december 14.

Számomra olyan Nő illata, aki már Nagymama, de ezt büszkén, 50-es, 60-as éveiben is tündökölve éli meg. Kiskosztümben megy az ovis anyák napjára, és az unokának jólesik odabújni ebbe a finom nagyi-virágillatba, amikor odaszalad.
MFK minőség, tartósság és kompozíció. Csak nekem nem annyira jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

MFK minőség, tartósság és kompozíció. Csak nekem nem annyira jön be.

szilva82

2018. november 22.

Ő is egy tújhájpolt trendi illat.
Szúr....nem kicsit, nagyon....konkrétan az agyamig szúrt, olyan fájósan...egy puffantás.
Középosztálybeli nő illat, akinek a csík szája, irányít, uralkodik....VESZÉLYES.... Akiktől vigyázállásban állsz akkor is ha nem látod, csak érzed a szúrós illatát...:D Másrészt elalélsz a mögötte zümmögő virágcsokortól....
Gondolkoztam már olyanon, hogy milyen illatot adnék egy pszichopatának...:D Na az egyik ez lenne...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Ő is egy tújhájpolt trendi illat.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.