Maison Francis Kurkdjian

Ár:   44 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   44 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A mesterparfümőr, Francis Kurkdjian Párizst kelti életre: a hajnal és az éjszaka elevenedik meg a 2016-os Petit Matin és Grand Soirparfümduóval.

Grand Soir - Párizs éjjel

A párizsi este mesés: a hidak és emlékművek úgy ragyognak mint ezer csillag az égen. Gyönyörűen felöltözve vágunk neki a véget nem érő éjszakának. A fenséges napnyugtát idéző sziámi benzoébalzsam puha vaníliás lágysága lassan az éjbe – a mély, sötét labdanumba – hajlik.

Maison Francis Kurkdjian Grand Soir fújós
Ár: 5ml - 4.000Ft, 10ml - 7.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg fújósba, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., Foxpost, Posta
Maison Francis Kurkdjian Grand Soir fújós
Ár: 5ml - 4.000Ft, 10ml - 7.000Ft , Eladó: balazs12

silence

2021. április 5.

Lehet, hogy csak az én képzettársításom rossz, de nekem a Grand Soir nem a párizsi estéket idézi, sokkal inkább nekem ez tipikus karácsony-illat.
Füstölő, balzsamos vanília, és tömjén illatát érzem, és én ezt az illat kompozíciót mindig a Betlehem képéhez társítom.
Kellő gondossággal, szépen összerakott, meleg, édes, simogató és hosszan tartó illat.
Sokan férfiasnak tartják, én ezt megcáfolnám.... én ugyanúgy el tudom képzelni nőkön és pasikon egyaránt.
Nem kifejezetten az én illatom, a duó másik tagja - Petit Matin, ami a párizsi hajnalt idézi - valamiért jobban megfogott a citrusos frissességével, Baccarathoz viszonyítva pedig kifejezetten csalódás, de örülök, hogy egy mintát tesztelve őt is megismerhettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

Milka71

2021. március 19.

Már egy ideje kóstolgatom a Mester alkotásait. Imádom amikor Párizsból megérkezik a kis csomag a mintákkal és mademoisellenek szólítanak.🥰 Az unisex illatok közül eddig csak a BR540 tetszett. A Grand Soir valahogy mindig kimaradt a csomagból, de ma végre megérkezett. Fenséges, ámbrás vanília. Olyan mintha a két kedvenc téli illatomat, a Nishane Anit és az Omnia Profumi Evodiáját összemixelte volna a Mester. Csak nekem. Valóban pasis egy kicsit, de pont ettől lesz izgalmas.❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 19.

superbeni007

2021. január 20.

Rettentő sokat teszteltem, több mintát, fújóst elhasználtam. Egyszerűen idegesített, hogy mit érez más, amit én nem. Kerestem a csodát. A rejtett csavart, amitől mindenki hüledezik..
Sajnos a csoda elmaradt, a mai napig nem értem, miért rajonganak az emberek ezért a gejl, szintetikus, sziruposan édes, folytogató illatért. Nyomasztó, nehéz, édes, fullasztó. Nekem ez az egyik legrosszabb/legborzasztóbb illatélményem, amit valaha éreztem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 20.

NinIM

2021. január 12.

100%-ig pasi illat szerintem! Imádom a páromon és ő is magán! Must have darab! Tartóssága is tökéletes, hosszan tartó imádjuk!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Mamamacica

2020. december 20.

Vaníliás, ámbrás, tonkababos illat.
Rajtam nagyon férfias.
Szuper, csak számomra nem nőn.
Tartóssága rendben van. Le sem lehet mosni, szerintem fürdés után is érezhető.
Egy fújás bőven elég, több fullasztóvá válik.
Téli illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Vaníliás, ámbrás, tonkababos illat.
Rajtam nagyon férfias.
Szuper, csak számomra nem nőn.
Tartóssága rendben van. Le sem lehet mosni, szerintem fürdés után is érezhető.
Egy fújás bőven elég, több fullasztóvá válik.
Téli illat.

Terkabarka

2020. december 15.

Első találkozásom ezzel az illattal csalódás volt. Annyian dicsőítik, én meg amikor a kézfejemre kentem a Nerolis mintát, a Brut borotvahab jutott eszembe róla (gyerekkoromban éreztem azt utoljára, nem tudom, hogy jött be a kép), meg hogy ez egy egyértelműen férfi parfüm.
Mielőtt továbbajándékoztam volna a mintát, tettem még egy próbát, mondom lássuk, mit hoz ki belőlem, ha egész nap ez van rajtam. Hmmm... még mindig férfiparfüm, de azért nem is olyan rossz. Másnap már mást használtam, de egyszer csak a hajamról megcsapott az előző napi illat.... és alig győztem szagolgatni a hajam, egyszerűen vágytam az illatra. Innentől nem volt megállás, beszereztem egy utazó kiszerelést és ebben a hideg időben azóta is ezt esik a legjobban viselni.
Még mindig maszkulin (pl a ffi parfümnek címkézett Encre Noire szerintem sokkal uniszexebb), de nagyon megszerettem, a kezdet és a vég is imádatos.
Egyértelműen addiktív cucc, vigyázzatok vele!!! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

Egyértelműen addiktív cucc, vigyázzatok vele!!! :D

tiltedfate

2020. november 8.

Kifinomult, letisztult ámbra, ám csak és kizárólag hűvős időben, óvatosan fújva ajánlott, ugyanis (mint szerintem a legtöbb ilyen ámbrás illat) ez is nagyon fullasztóvá tud válni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Forster

2020. július 28.

Egyszerűen csak tökéletes. Úgy gyönyörű, ahogy van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 28.

Egyszerűen csak tökéletes. Úgy gyönyörű, ahogy van

Torpece

2019. szeptember 18.

Sokan férfi illatnak használják, nem értem miért...rajtam fenséges elegáns különleges ámbrás, fűszeres illat. Gyári mintám van belőle, amit nem nagyon mertem használni eddig, hiszen nagyobb kiszerelésem az ára miatt aligha lesz belőle. Viszont megsúgom, megvan a megoldás! Most szereztem be egy fújósnyi mennyiséget a Parfume Parlour-ról az ott forgalmazott hasonmásból és tökéletes! Egyik kezemen az eredeti, másikon a P.P. és semmi különbség, ugyanaz! Sőt, a PP sokkal tartósabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Parfuwoman

2019. augusztus 18.

Én is azt a tábort erősítem ,akiken nagyon maszkulin lesz ez az illat,de igazából annyira,hogy nem érezném már önazonosnak,ehhez minimum öltöny ,nyakkendő és fényes fekete cipő passzolna;egyszóval át kellene vedlenem férfivé,amit nem terveztem...😀
Viccet félretéve ,gyönyörű illat,csillagos 5-ös LENNE,ha nem éreztem volna már ezt az illatot. Ebből a szempontból teljesen egyetértek Laracrofttal.
Nagyon hasonlít Serge Lutens Ambre sultan és L’orpheline illataihoz,Tiziana Terenzi Lillipurjához és ahogy már említettétek,van ebben a Frapin 1270 brandys felhangjából is.
Egyébént egy gazdag,érzéki,krémes hatású illat,valamiért nálam az opera hangulatát idézi ,mert rettentő elegáns . Egy kis szivar,egy kis brandy,az úriember karján egy csodás hölgy estélyiben,összebújva a kanapé előtt előadás után ,táncol a tűz fénye a csiszolt parkettán...
Bár nagyon tetszik ,de mindezek miatt és ellenére picit csalódás ,Mivel ez nekem nem olyan egyedi,mint az Oud sorozat vagy a Baccarat.
Tartóssága és sillage a mestertől megszokott szintű ,talán még több is. Ez nálam egy erős közepes ,a fent említettek miatt,ettől függetlenül ez egy igazi luxusillat,fenséges és nagyon minőségi .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)