Maison Francis Kurkdjian

Ár:   62 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 4.

Ár:   62 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Elbűvölő és csillogóan életteli, akár a természetes selyem: az Oud Silk Mood EDP egyszerre testes és vibráló. Laoszi agarfából, fantasztikus minőségű rózsából, marokkói kék kamillából és olasz bergamottból szőtt parfümselyem. A korábbi, Oud Silk Mood Extrait verzió könnyedebb, EDP változata.

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: bergamott, guajakfa, hedoine, kamilla, oud, papiruszfa, rózsa

5/10 ml - Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood EDP, üvegében is!
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost
Ár: 1200+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: 1x próbált gyári 2 ml-s fújós, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Tarzicia

2020. január 20.

Oud-rózsa Kurkdjian módra.
Általában fordítva szokott lenni, de ez az EDP 5 évvel az extrait változat után jelent meg; szerintem a Mester ezt hiánypótlónak és főleg nőknek szánta, több rózsát tett bele, és kivett az extrait-ból egy kis oudot és néhány "nehezítő" elemet.
Lineáris és minimalista, de szerintem pont ettől szép, semmi fölösleges sallang nincs benne. Komoly és mély, mint egy tengerszem, és lágy, mint a selyem. Az oud nagyon szelíd, csak egy kis keretet ad, és végig megmarad. A szerep nagyrészt a rózsáé, ez az a klasszikusan bársonyos, kicsit sötét hangulatú fajta, ami sose lesz túl édes, és engem mindig elvarázsol. Az összhatás kifinomult, elegáns, és inkább a nőies irányba hajlik.
Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy ez a sima EDP, vagy az extrait változata áll hozzám közelebb. Nem égbekiáltó a különbség, de van. Az extrait nekem egy idő után jobban tetszik, de az alapvetően egy nehezebb, testesebb illat, és szerintem inkább unisex.
Amihez nagy vonalakban viszonyítani tudnám: JHG Vengeance Extréme, csak itt semmi púderesség nincs, vagy Armani Rose d' Arabie, aminél viszont sokkal kidolgozottabb és különlegesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

Oud-rózsa Kurkdjian módra.

Torpece

2019. augusztus 15.

Tiszta oud pici rózsával. Nekem teljesen olyan, mint az Ajmal Bling Noir megszelidített változata. Mondjuk az oud illatát vagy szeretni vagy utálni lehet, középútról még nagyon hallottam ennek az összetevőnek a tekintetében. Nagyon tartós és szerintem oud illatokat szeretők részére nagyon kedvelt illat lehet, női és férfi illatként is el tudom képzelni de csak 30+-os korosztályon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. április 3.

nagyon durván tör előre az oud de....aztán félreáll,viszont végig érezhető, majd kellemes különleges rózsa kibontakozása, erőteljes mégis selymesen krémes illat ,mindenképp alkalom kell hozzá, de merészebb hölgyeken el tudom képzelni nappali illatként ! oud ide oda akinek ízlik ,nagyon isteni élménye lehet vele !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 3.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.