Make P:rem

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Fizikai fényvédő, amely széles spektrumú SPF 50+ PA ++++ UVA / UVB védelmet nyújt, miközben drámai módon lehűti a bőr hőmérsékletét.

Védelmet nyújt az infravörös hullámok és a sugárzás okozta károsodás ellen úgy, hogy több fokkal lehűti a bőrfelületet, miközben kiváló UVA és UVB védelmet biztosít. Könnyen, egyenletesen eloszlatható, és másodpercek alatt felszívódik. A hidratáló chia mag kivonattal és a centella kivonattal felfrissíti és nyugtatja a túlmelegedett bőrt. Ideális minden bőrtípusra, különösen kombinált és olajos arc- és testbőrre.

Nem tartalmaz parabéneket, laurylt és laureth szulfátokat, szintetikus festékeket.

dizabella01

2018. október 23.

Néhány hónapja van meg, így hát gondoltam ideje lenne egy véleményt írni.
Az Ebay-en 7000 forintért már hozzá lehet férni, ami szerintem egy nagyon jó ár, tekintve hogy a termék 200 ml-es. Kifejezetten olcsó. Még az A'pieu fényvédők is drágábbak 2000 forintnál, ennek meg 1750-re jönne ki 50 ml-je.
Annak ellenére hogy fizikai fényvédő alig hagy maga után fehér réteget, le voltam sokkolva. Az állaga kicsit furcsa, olajos, de 5 percen belül ragacsos mattá szárad. Nem tudom hogy magyarázzam, de ragad utána az arcom, beleragad a hajam, és ha kicsit többet kenek fel akkor meg pláne.
Nincs benne külön illatanyag, de egy elég erős gyógynövényes, csomboros illata van, ami engem speciel nem zavar.
Egyelőre 4 csillag, hiszen várom a meleget, kíváncsi vagyok hogyan fog viselkedni.

Sajnos nagyon nem tetszik már, túl mattra szárad, és húzódik az arcom, nem marad semmi fénye, amit nagyon utálok már. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Néhány hónapja van meg, így hát gondoltam ideje lenne egy véleményt írni.

WorkingClassGirl

2017. augusztus 11.

Up: sajnos le kell vonnom egy csillagot. Ilyen bosszús illóolaj miatt még nem voltam :/
Jobb állagú fizikai fényvédőt elképzelnem is nehéz, de ha egyszer elő-előjön ez az irtitáció, csak nem tudom használni :(

Szinte tökéletes. Azt hittem megtalátam az igazit, legalábbis a melegebb hónapokra biztosan.
Könnyű lotion állagú krém, tökéletesen, könnyedén, egyenletesen oszlik el a bőrön, nem lesz foltos, se semmi. Némi gyógynövényes, zsályás illats van felvitel közben. Nem hagy vastag réteget, nem zsíros. És a leghihetetlenebb, nem fehér(!), egyáltalán, miután beszívódik teljesen bőrszínű, csak két rétegnél van enyhén világosabb színem, ami nem is látszik. Nem bántja a szemeimet! Az én szemeimet, amik eddig csak az innisfree the minimumot tudták elviselni.
Mattra szárad, és kell alá egy rendes krém, hogy ne húzódjon a bőr, nem elég egy könnyű nyári hidratáló gél, de nem kifefezettem mattítós, faggyúfelszívós a formula. Alapvetően elég kényelmes viselni. Hatalmas adag, ha az ember arcra-nyakra veszi, és így nincs rossz áron se. Biztos voltam benne, hogy újraveszem, vagy legalább márkahű leszek, de beütött a krach. Egyre inkább érzem, hogy felkenés után jó egy órával elkezd viszketni az arcom, legalább fél óráig viszket, aztán megszűnik. Borzalmas,reméltem, hogy megszűnik, de csak erősebb lett. Azt hiszem az illóolajok lesznek :( pedig nem szoktam ilyen érzékeny lenni. Mérhetetlenül szomorú vagyok, de úgy néz ki elvesztettem a tökéletes fényvédőmet. Azért még némi pihentetéd után újra megpróbálom, mert mostanában érzékenyebb a bőröm, hátha csak átmeneti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Rubus Arcticus Callus Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aluminum Hydroxide, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose, Sodium Hyaluronate

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!