Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   Müller

bingus86

2019. február 6.

Olyan, mintha egy szempillafésűvel simogatnám a szemem, semmit nem ér. Attól a kevés festéktől is könnyezem, amit felvisz. Butaság volt megvennem anélkül, hogy megnéztem volna itt az összetevőket...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Eple

2018. augusztus 2.

Azért választottam ezt a szempillaspirált mert szép barna árnyalatban is kapható. Hosszú,dús szempillám van, ezzel a termékkel természetesen tudom kihangsúlyozni, azt a hatást lehet vele elérni mintha nem is lenne szempillaspirál rajtam, de mégis nyitja a tekintetet és szép természetes hatást nyújt. Ami miatt imádom az az hogy nem vesz fel a kefe sok festéket pont jó mennyiséget így hosszú, szétválasztott dús szempillát ererményet összetapasztás nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

CRK

2016. október 11.

Jó ár-érték arányú, könnyű vele bánni, szépen lehet vele sminkelni, de sajnos nekem pár órán belül elkezd lekenődni az alsó szempillák alá... Emiatt kerestem tartósabbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Pancsi01

2015. december 12.

Engem nem győzött meg ez a szempillaspirál. Nehezen fogja be a festék a pilláimat viszont az alsó szempillasorra tökéletes azokat hosszítja is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

tuzgyujto

2013. november 18.

Az enyém zöld, és biztosan meg lennék vele elégedve, ha nem ebben a színben választottam volna. Csodálatosan hosszabbít, dúsítást minimálisan lehet tőle elvárni, ellenben önmagában is göndörít egy cseppet. Ha meg aztán göndörítés után kenjük fel.. Hajaj! :D
De hogy miért is nem jó a zöld... Mert nem fogja be a pillákat. A szőkét talán, de a vöröset és a sötétbarnát tutira nem. Ha a sűrűsödéssel javul az állaga, akkor megkapja az öt pontot, addig ez bizony marad négy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 18.

Josie

2013. március 22.

Szépen kiemeli a pillákat, nekem nagyobb és még talán picit göndörít is. Az összetevői nem tetszenek, de ár-érték arányban nem rossz termék. Az elején kissé folyós, túl sok kerül a kefére, de néhány használat után kopik annyit, hogy pont jól lehessen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

PVP 0 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.