Make Up Factory

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 5zilva, az összetevőket feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Müller

Maja92

2016. szeptember 27.

Art deco púdert szerettem volna megvenni a Müllerben mivel sok jó véleményt olvastam róla, de az nem volt csak nagyobb és drágább kiszerelésben. Egy kedves eladó ezt ajánlotta helyette. A pamacsot én sem használom, ecsettel viszem fel az arcomra, kevés elég belőle. Jól fixál, és szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

MakeupbyB

2015. november 16.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban...Ecsettel lehet inkább felvinni,kis a pamacs csak összegyűjti az alapozót ami a baktériumok melegágya. De a funkcióját tökéletesen betölti. Viszont újra nem venném,mert nem erre számítottam..így hát keresem tovább a csoda fixáló púdert :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

toxicdoll

2015. április 28.

Én annyira nem vagyok elájulva tőle, részemről nem érte meg az árát! A matt, fixáló hatás maximum 1-2 órán át tart. Sokkal jobban kedveltem a Catrice hasonló kiszerelésű púderét, ami ennek töredékébe került, de sajnos kivonták a forgalomból. Viszont a csomagolása igényes és praktikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

kriszti8051

2015. április 26.

Az eddigi legjobb púder amit használtam. Hétköznaponként a BB krémemre viszem fel, alkalmakkor pedig erős fedésű alapozóra, mindkettőnél tökéletes marad. Teljesen matt lesz az egyébként zsíros bőröm és később sem oxidálódik, mint a korábbiak, amiktől a nap végére sötétebbnek tűnt az arcom színe. Nem használom a benne lévő kis pamacsot, ecsettel viszek fel egy igazán kis mennyiséget, ami elég az egész arcomra. Nagyon természetes a végeredmény, teljesen láthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Regi84

2015. március 30.

Nagyon szépen megtartja a sminket, sokkal jobban szeretem használni, mint a sima púdert. Kevés elég belőle és nagyon sokáig tart. Biztos, hogy újraveszem, az ára se vészes.

Up: még mindig nagyon nagyon szeretem, de eddig komolyan nem hittem el, hogy ez vízálló :) párát már bírt, azt a nagyon erős termálosat úgy hogy át se fénylett szinte, csak teljesen minimálisan. Ma valamiért a lemosó előtt sima vízzel lemostam az arcomat és konkrétan cseppekben összeállt a víz az arcomon, de az alapozó nem jött le ( pedig nagyon nagyon keveset használok a púderből), jó nyilván utána nem mentem volna ki az utcára ( a fürdőből se), de akkor is nagyon meglepett. Szóval kár h nincs csillagos 6-os!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

torppicur3

2015. március 13.

Szépen fixálja a sminket és tényleg kevés kell belőle. A benne lévő pamacsot én sem használom, hanem ecsettel viszem fel. Jó kis termék, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

angelanett

2014. május 14.

Ezt a terméket, a kozmetikámban használom, alkalmi sminkek fixálásánál. Felszív minden fölösleges faggyút, és szépen lemattítja, tartósítja a sminket. Nem kell belőle sok, csak épp egy lehelletnyi, ecsettel felhordva. Nálam alap termék sminkelésénél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

5zilva

2014. március 14.

Szerettem volna mindenképp egy áttetsző, könnyű porpúdert, amivel le tudom mattítani az arcomat alapozás után, és a Müllerben végül őt találtam a legjobbnak árban és ránézésre minőségben is, holott előtte nem is ismertem a márkát. És milyen jól tettem, hogy megvettem! Igazán könnyű, természetes hatás érhető el vele. Én a kis pamacsot, amit adnak hozzá nem használom, ecsettel viszek fel mindent, így tudom azt a mennyiséget kivenni belőle, ami szerintem kell. Pár alkalommal már használtam, eddig meg vagyok vele elégedve! Az ára miatt csak 4*, mert azért szerettem volna 3000 Ft alatt megúszni a vásárlást... (kb. 3500 Ft volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Emolliensek: Hydroxylated Lanolin, Isopropyl Lanolate
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Isopropyl Lanolate