Make Up Factory

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 26.

Lelőhely:   Müller

Vízálló szempillafesték a babaszempilla hatású álomszép pillantásért.

A Dream Eyes ellenállhatatlanul dús hatást, elegáns lendületet kölcsönöz a szempilláknak és álomszép pillantást biztosít. A textúra nem mosódik el és vízálló, így rendkívül hosszan tart és nem darabos. A csúcsos végű kefe megemeli a szempillákat és megnyitja a pillantást a csodálatosan nagy szemekért. A viaszok speciális kombinációja ápolja a szempillákat és gyönyörű dús hatást kölcsönöz „Build up Effekt“ hatással. Érzékeny szem esetén és kontaktlencsét viselők számára is használható. Bőrkompatibilitása dermatológiailag igazolt.

szeliger

2016. május 4.

A harmadik versenyző volt az elmúlt hónapok drogériás próbálkozásai között. A kúposan keskenyedő keféje jól használható, a kisebb pillákat is jól befesti, precízen odafér mindenhova. A szempillákat szépen szétválasztja, egyenletesen befedi, nem ragacsos és tényleg nem darabos. A színe nem intenzív, inkább csak olyan szürkésfekete, hétköznapi spirál. Ívelő hatása nulla, mint a szög, úgy állnak előre a szempilláim, pedig általában az alapból egész hosszú pilláimat a legtöbb spirál szépen íveli. Soha nem használtam még szempillagöndörítőt, eddig teljesen felesleges eszköznek tartottam, el sem tudtam képzelni, hogy van olyan spirál, amivel nem lesznek ívelt pilláim. Most már tudom, hogy van. A nap végére finom lepergést tapasztalni az alsó pillasor alatt, ezen még lenne mit javítani.
Itt értek véget a drogériás próbálkozásaim, be kell látnom, hogy valójában mindegyikben a Cils d'Enfert kerestem. Karácsonyig el vagyok látva szempillaspirállal, valahogy elszenvedem majd őket, a karácsonyfa alá pedig majd kérek egy álomspirált:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: BHT

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.