Make Up Factory

Ár:   4750 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Semi-matte ajakrúzs, mely hosszú távon sem szárítja az ajkakat. Csodás, élénk színekben elérhető; rendkívül tartós viselet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Alsace

2019. november 16.

Gyönyörű nude árnyalatban vettem meg, pont ilyet kerestem! Szépen fed, egész tartós, nyilván egy teljes menüt nem lehet vele megenni kopás nélkül, de nem kenődik el rögtön ha hozzáér valami. Egyetlen hibája van, hogy nagyon szárít sajnos :( Közben is teszek ajakápolót a számra úgy nem töredezik úgy fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

misspeterpan

2018. február 9.

Az egyik legszebb színt találtam meg belőle, ami csak létezik. Az állaga is pazar, nem kopik olyan csúnyán, mint a többi matt rúzsom. Újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

downtoearth

2017. december 30.

Nagyon tartós, de borzasztóan kiszárítja az ajkaimat. Gondolom valamit valamiért, de ha egyszer felviszem, utána napokig elmegy tőle a kedvem. Viszont gyönyörű a színe, ezért mindig visszatérek hozzá.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Rena77

2017. december 6.

Több árnyalatát próbáltam már és nagyon szeretem. Rengeteg árnyalatban kapható és nagyon tartós. Étkezés után sem jön le. Müllerben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Igh12

2017. április 24.

soft nude színű van meg nekem, a szín tökéletes, viszont én a tartósságáról sok jót nem tudok elmondani. Nagyon gyorsan eltűnik, egy gyengébb szellő (idézőjelbe téve) és már sehol nincs a rúzs, kenhetem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Anreja

2017. április 12.

Szuper külső, tartós ( evés utàn is)és természetes szín nekem nagyon bejött. Csak az àra jajajjjj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 12.

kékvelúrcipő

2017. február 6.

Gyönyörű színek és nagy színválaszték, kb ennyi a pozitívum. Ami a tartósságát illeti az kb egy nagy 0-val ér fel. Előttem hozzászóló írta, hogy "egy gyengébb szellő és már sehol sincs" hát ez úgy igaz ahogy írja, nekem a 800 Ft-os essence rúzsom tovább bírja mint ez. Nagyon sajnálom, de ezért az árért ez a tartósság botrány! A csilivili mágneses csomagolás helyett inkább a termék tartósságába kellett volna több energiát fektetni. Kár érte mert a több szín is van amit megvettem volna, mert azok tényleg gyönyörűek és ízlésesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Maya192

2017. január 10.

Nagyon tartós, nagyon szépek az árnyalatok és tényleg szinte beleivódik az ajkakba a színe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

sophiewolf

2016. december 15.

Kedvencem 😊 egyszer véletlen kaptam le a Müllerben a polcról de azóta is imádom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Monana

2016. október 19.

Pár napja vettem egy nude színű rúzst ebből a fajából, eddig nem volt szerencsém a márkához, mert Müllerbe ritkán járok, de szerettem volna egy rúzst a kedven MAC helyett, mert nem akartam 6200-at kiadni most érte.. Így találtam ebből egy nagyon szép színt, szinte ugyanaz az árnyalat. Eddig meg vagyok elégedve vele, tartós, picit szárít, de nem vészes. És az itt feltüntetett árnál olcsóbb is volt épp, max 3500 körül. Más árnyalatokat is ki fogok próbálni belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bentonite 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.