Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   Müller

Ideális bázis az alapozáshoz. Az alapozó egyenletesebben felvihető, tartóssága növelhető a bázis alkalmazásával. A bőrt azonnal puhábbá varázsolja.

Csomag! Make Up Factory Make Up Base matt
Ár: 4500 , Eladó: aidanne
Állapot: Vadonat uj! , Helyszín: Bp, fizetés: Leirasban
xadriennx

2017. február 16.

Egy pumpálásnyival az egész arc kezelhető, jól lehet rá alapozni, és viszonylag sokáig kibírja még az én arcom is csillogás nélkül. Annyira nem olcsó, de a jó kiszerelés miatt nem is lehet túladagolni, így valószínűleg sokáig elég lesz.
Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Tetszik.

angelanett

2014. május 14.

Ezt a terméket is használom kozmetikusként alaklmi sminkek készítésénél. Szerintem nagyon jó alap, szépen kitölti a ráncocskákat, apró barázdákat, és szépen megtapad rajta az alapozó. Elég egy pumpálásnyi az egész arcra (nem szabad többet, mert összecsomosódik ha sokat használunk belőle). nekem bevált, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

xixi

2012. december 7.

Átlagos, tipikus szilikonos primer, nem jobb, nem rosszabb mint a hasonló társai. Egy pumpálásnyi elég az egész arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

letta

2012. július 12.

Nem találtam még olyan bázist, amitől ne pattogtam volna ki.
Sajnos tőle is sikerült, pedig bíztam benne, mert eddig jórészt pizitív tapasztalataim voltak a márkával kapcsolatban.
Érzésre olyan mint a szilikonos krémek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Nem találtam még olyan bázist, amitől ne pattogtam volna ki.
Érzésre olyan mint a szilikonos krémek.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.