Make Up Factory

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: ramnaat, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   Müller

Természetes színű, lágy, krémes szemhéjpúder bázis érzékeny szemre. Fantasztikus eszköz a szemhéjpúder felviteléhez. Garantáltan hosszú ideig tartós marad a szemhéjpúder színe, nem gyűlik össze a festék a szemráncban. Kontaktlencsések is bátran használhatják.

Snowflower

2019. május 18.

Szuper kis termék! Nem irritálja a szemem környékét, pici is elég belőle. Szépen lehet rá sminkelni és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Maja92

2019. március 23.

Elsőre furcsa volt az olajos állaga, én az ujjammal viszem fel. Egész nap helyén marad a szemsmink, pedig zsírosodik a szemhéjam napközben, de ha ezt használom semmi baja. Imádom! És tényleg csak pici kell belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

gugan16

2018. augusztus 26.

Előtte a Rdel Young szemhéjpúder alapját használtam, ami ennek a töredékébe kerül és szerintem sokkal jobb termék. Eleinte csak egy olajos folyadék jött ki a tubusból, de most már szerencsére ez nem szokott meg történni. Nem borzasztó, de ezzel sokkal hamarabb beleül a rácokba a szemfesték, mint az előző bázisommal és szerintem a színek eldolgozhatóságán se sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

blossom

2018. augusztus 15.

Az első szemhéjpúder bázis krémem! Érzékeny bőrőmre szuper , nem okoz irritációt és mindent a helyén tart. Kényelmes és praktikus vele dolgozni. Újra fogom venni ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

bettiii

2017. november 28.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg ezt a szemhéjalapozót. Aprónak tűnik a kiszerelése, de a tubusos megoldás nagyon jó, minimális mennyiséget nyomok ki belőle. Ecsettel nagyszerűen eloszlatható, nem hagy ragacsos, nehéz érzetet a szemen. A tartóssága perfekt, egész nap szépen pigmentált marad a szemhéjpúderem tőle. Egyértelműen 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

LittleSpark

2017. augusztus 24.

Ez az első szemhéjalapozóm. És wow. Munka után is olyan mintha akkor sminkeltem volna, nem mozdul el és nagyon jó. Szépen el lehet dolgozni rajta a festéket. A kiszerelés is tetszik mert így higiénikus nem kell kis tégelyekbe nyúlkálni stb mindig csak azt a pici adagot kell kinyomni amivel már dolgozik is az ember. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Knubbel

2017. március 11.

Ez a vilag legjobb szemhejalapozoja. De tenyleg. El sem hittem amikor eloszor hasznaltam. Egy eleg hosszura sikeredett buli utan mikor haza ertem, olyan volt a szemsminkem, mintha csak most csinaltam volna. Es itt most minimum 12 orarol beszelek. Semmit nem igazitottam rajta ezalatt. Nem is tudom, hogy eddig hogy tudtam elni nelkule. Ez az egy tubus szerintem egy eletre eleg, es nem is draga. Egy csoda ez a termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Illa

2017. február 28.

Miutan 2x is beszaradt az ArtDeco szemhejalapozom, keresni kezdtem vmit helyette. A Mullerben ezt ajanlotta az elado lany. Azota is halas vagyok neki. :-) Ne tevesszen meg senkit az apro tubus, pici kell csak belole. Egesz nap helyen tartja a szemhejpudert, nem pereg, nem maszatolodik. Jo par markat használok szemhejpudernel, es mindegyiknel ez a tapasztalat. Konnyen kenhető, higiénkus, nagyon sokaig kitart 1 kis tubus. (Kb 1 eve hasznalom, de siman benne van meg a fele.) Alapdarab, nyugodt szivvel ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Joaninha

2017. január 5.

Ez a termék szuper!!! Mindenkinek ki kell próbálnia! Eddig az Artdeco szemhéjbázisával szeretncsétlenkedtem, kétszer is megvettem, pedig nem voltam elájulva tőle, de mindehol az a termék jön szembe, pedig nem is jó. Ellenben ez a kis csoda tényleg teszi a dolgát! Nagyon kevés kell belőle, finom lágy állaga van, amit könnyű eloszlatni a szemhéjon akár ujjbeggyel vagy ecsettel. A színe tökéletes, önmagában is megállja a helyét highlighterként. Többféle szemhéjpúderrel is kipróbáltam már, olcsóbbal és drágábbal, illetve kevesebb és több rétegben is és mindent gyönyörűen a helyén tart egész nap. Nem morzsolódik, nem maszatolódik, nem ragad, nem viaszos, egyszerűen szuper! Napközben nem kell attól tartanom, hogy széfolyt a szemsminkem vagy megült minden a szemredőkben. Egy élménnyé vált a szemfestés és az ára is baráti szerintem, mert sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

julcs

2016. december 30.

Tavaly karácsonykor kaptam ajándékba, eleinte szkeptikus voltam. Nap végére nem szokott túl jól kinézni alap nélkül a szemsminkem, de ezzel az alappal tökéletes marad, meglepően jó termék. Nagyon sokáig elég, én már egy éve használom hetente legalább háromszor, és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate