Make Up For Ever

Ár:   $43   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   $43
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az HD Invisible Cover alapozó megújított verziója, nagyobb színválasztékkal. Speciálisan a filmes és TV-s iparnak kifejlesztett formula, természetesen tökéletes megjelenést kölcsönöz még 4K felbontásban is. Közepes, építhető fedés, mégis könnyű és kényelmes viselet.

40 árnyalatban elérhető

skin

2018. augusztus 23.

A nyaralás fénypontja hogy eljutottam végre egy Sephorába. Ahh.. Lányok ! Minden van mi szem szájnak ingere. Mégis ő lett a kiválasztott egyéb apróságok mellett. Mit mondjak? Nekem van egy kicsavarós változata ,annak klasszisokkal jobb a fedése. Na de ennyire természetes hatású alapozóval még életemben nem találkoztam. Pedig birtokolok egy jó párat. Könnyen eldolgozható szerintem kézzel a legszebb . Tényleg minimális mennyiségű kell csak belőle . Nem csinál álcát csak egységes, szép bőrképet.
Valószínűleg építhető,de nem 40 fokban fogom kipróbálni. Arra azért kíváncsi leszek mit fog hűvös időben produkálni.
Szóval hajlok rá ,hogy az összes eddig használt alapozómat likvidáljam ,mert ez annyira természetes hatású. Aki mondjuk egy EL. DW- hez szokott az felejtse el ! Ettől nem lesz senki kabuki színész az biztos.
Egy Y225-öst vásároltam , egyébként MAC Nc 15 vagyok és tökéletesen passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Egy Y225-öst vásároltam , egyébként MAC Nc 15 vagyok és tökéletesen passzol.

LaNara

2017. február 28.

A vőlegényem hozta nekem ajándékba a brazil Sephorából és a drága még az árnyalatot (Y235) is eltalálta. Igen tudom, főnyeremény.
Mivel nem vagyok sem youtuber sem filmsztár sem pedig mániákus selfiező ezért többnyire a hétköznapi használatáról fogok nyilatkozni.
A szín tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez (MAC NC15-NC20). Ennek az alapozónak van messze a legjobb formulája az összes közül amit eddig próbáltam, simán üti nálam a Luminous Silket és a Mac alapozóimat. Meglehetősen folyós állaga van ami úgy terül mint a mesében, én többnyire Beauty Blenderrel dolgozom de ez az alapozó szinte magát dolgozza el. A por állagú termékek mint a pirosító, bronzosító olyan mesésen eloszlatható rajta mint egyik másik alapozómon sem. A fedése közepes ami nekem tökéletes nincs is szükségem többre, a finishe pedig olyan mint az igazi bőr, se nem matt se nem túl dewy ezek miatt én pl. nem ajánlom zsíros vagy nagyon problémás bőrre. Nekem elég száraz az arcbőröm és mégis nagyon szépen mutat rajta (persze aláhidratálva és primerrel), nem emeli ki a száraz részeket és nem mászik bele a ráncokba/pórusokba. Tartós, még a 30 fokban is sokáig fent marad, és nem igazán igényel javítgatást pedig én nem fixálom púderrel szinte soha mert a száraz bőröm nem igazán rajong érte. Azt, hogy 4K-ban hogyan fest őszintén nem tudom de előben és selfieken nagyon szép és természetes bőrképet ad, sokan jegyezték meg, hogy milyen szép a bőröm (és nem az alapozóm) ami a legnagyobb bók a kategóriában.
Irritációt / pattanást nem okozott, nem szárította a bőrömet és nem oxidálódott más színre.
Azt, hogy mi a különbség ez és a régi sima HD verzió között nem tudom sajnos, mert olyanom sosem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).