Best of Beauty 2019

Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: orban.klaudia, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Amea

2015. december 23.

Fekete van belőle (Raven fantázianéven megtalálható).
Rúzsként amúgy csapnivaló, kopik, elmászik, foltosodik, de mivel kiválóan lehet nagy felületek fedésére használni, krémesen kenhető és nagyon fekete, nekem tökéletes választás extrém sminkekhez meg arcfestős fotókhoz. És olcsó, kísérleti projektekhez ideális. Ha nem csak egy fotó erejéig kell megmaradnia, akkor vagy primer + fixáló + pillanatragasztó + hajólakk, vagy válassz mást.
Négy csillagot azért nekem megér, már csak azért is, mert remek Halloween sminket lehet vele kreálni Ödönkére fillérekből, és még le is lehet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 23.

Fekete van belőle (Raven fantázianéven megtalálható).

lysza1985

2014. november 21.

Elsősorban az ára volt vonzó, sokáig semmit vagy csak szájfényt használtam, így gondoltam kiprobálok pár színt. Elsődlegesen azt állapítottam meg, hogy nagyon krémesek és nem szárítanak. Az 1-es vörös árnyalat nagyon pigmentált, viszont eleg gyorsan kopik es ahogy telik az idő egyre sötétedik. Ennek ellenére szeretem. Nemrég vettem meg a 11-es, ami egy mindennapokra tökéletes natúr árnyalat, egész tartós is. A 13-as piros nem az én színem, rajtam nagyon ribis. A 14-es nude árnyalat felkenve sokkal rózsaszínesebb. Nagyon jól illik visszafogottabb sminkhez. Biztosan veszek még több árnyalatot is, ár-érték arányban remek es egyáltalán nem r rossz minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

nvntage

2014. november 20.

Hatalmas eltérések vannak a színek minőségében. Nekem a 9-es (barnás-lilás hideg rózsaszín, 'frosty' finish), 11-es (sötét hideg nude), 13-as (klasszikus hideg vörös) és a 16-os (korall) van meg, ebből az első három egész jó, a világos, a 16-os viszont iszonyú darabos, még a sima hidratált ajkakon is. Mattból a Peachy Keen és a Totally Nude színek vannak meg, ezek is csak a száj redőiben ülnek meg sajnos. A csavaros kis furfang az alján nagyon cuki, de aki nem hurcolja magával a komplett sminkkészletét külön neszesszerben, az inkább ne dobja bele a táskába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

ZitaKisasszony

2013. október 8.

Ez egy olyan rúzs, amit eszembe sem jut használni, mert lényegében, ha nem használom is ugyanolyan eredményt kapok, mintha használnám. Ha a kézfejemre "swatcholom" olyan szép színe van, az ajkaimon már semmi, maximum egy kis fényt ad.

Update: Miután leírtam ezt a negatív kritikát, úgy gondoltam, hogy azért ennyire tényleg nem lehet rossz, így használni kezdtem. Picit változott a véleményem.. Nappalra tökéletesen használható rúzs, hiszen nagyon halványan adja ki a színét. Most már azt mondom, hogy ennyi pénzért megéri, de.. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

alicesmith

2013. szeptember 8.

Nagyon olcsó, nagy a színválaszték, szépek a színek. A rúzs maga nagyon puha és selymes, jó érzés felkenni, de magában kissé szárít. Az 5-ös és a 6-os színű van meg, az 5-ös nagyon szép rózsaszín, inkább csillámos, a 6-os viszont eléggé ribancrózsaszín színű, magában felkenve nem is lehet használni, én carmexre kenve használom, úgy nagyon szép színe lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

skin

2013. augusztus 14.

A 14-es árnyalatot szereztem be, ami nagyon szép és igazi nude szín. Ami a tartósságát illeti lehetne jobb is, még kontúrral sem az igazi. Egyébként semmi probléma vele nem szárít és nem zavar a viselése. A pont levonást csak a tartósság hiánya miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Glara

2013. május 25.

A Juicy és egy bordós árnyalata van meg és nagyon szeretem őket. Iszonyatosan jól pigmentált, nagyon krémes, jól fedő rúzsok. Tartósságra semmi különös, de nem szárít és nagyon olcsó. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

Asarys

2013. március 22.

Nekem a 7 és az 5 van meg, és nagyon szeretem őket! Még tervezem a Juicy és a Nectar beszerzését is (végre elkezdték megnevezni őket nem csak számozni ami örvendetes^^) Nem a legtartósabb rúzs, de ennyiért verhetetlen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Mandi

2013. február 11.

Hol lehet ilyet kapni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Hol lehet ilyet kapni?

Glara

2013. február 11.

3 színem van belőlük: a 2-es sötétlila telitalálat, szépen pigmentált, egyenletesen fel lehet kenni, és finom krémes. A 15-ös juicy sajnos teljesen más az ajkaimon mint a tubusban, valamiért hideg, fehéres rózsaszín lesz rajtam és nem is tudom szépen eloszlatni. A 16-os korall a szerelmem, ugyanolyan jó mint a 2es. Mindenki igazi, békebeli rúzsillata van. Összességében ajánlom, főleg az alján levő, letekerhető kis tégelyes rúzsadaggal vettek le a lábamról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.