Makeup Geek

Ár:   $6 - $8   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Ár:   $6 - $8
Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   online külföldről

Kompakt és utántöltő változatban is elérhető, high-end minőségű szemhéjpúder. Erősen pigmentált, gyönyörű színekben kapható, melyek tetszés szerint variálhatók, palettába (pl. Z Palette-be) tehetők.

Zsírkő- és parabénmentes termék.

Kiszerelés: 1.8 g

7 db bontatlan mono + 1 üres paletta Makeup Geek Eyeshadow
Ár: 4000 Ft , Eladó: blumarine
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost illetve postán maradóra küldés a vételár beérkezése után.
Makeup Geek Eyeshadow, szemhéjfesték - I'm Peachless duochrome árnyalat
Ár: 1000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

blumarine

2021. október 3.

A márkától több mono szemfestéket rendeltem korábban Amerikából, összességében akcióban megérte,a szállítás és más költség volt húzós.A foil és fényes árnyalatok mesések, a matt fekete tényleg fekete.
7 db megmaradt, mert vagy megvan már hasonló árnyalatban illetve szelektálnom kell már... Ezeket fel is tettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

macooka

2021. május 11.

Tavaly vettem még a nagy leárazás előtt 4 monot (3 csillámos, 1 matt), mielőtt bevezették az újabb verziót ebből (ami nem kerek, hanem négyzet alakú). Elég standard szemhéjpúderek, semmi extrát nem látok bennük. Ilyet a Colourpop is tud, sőt a Coastal Scents is csak töredék áron. Utóbbiak ráadásul ecsettel is prímán felvehetők, ez a MG sajnos nem. A csillogósat vagy ujjal kell felapplikálni, vagy fújkálni az ecsetre a sminkfixálót míg nem szégyelli az ember, de akkor sem tudom azt mondani, hogy WOW, kiveri az ember szemét. A matt is csak egy sima matt, semmi plusz krémesség vagy hasonló. Elhasználgatom, de nem ez az etalon, visszagondolva nem venném meg, hogy legyen még 4 monom itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

anitazs

2017. augusztus 7.

Főleg természetes, föld színű példányaim vannak (barnásak, lilák), szeretem őket használni, bár a sötétebbek (cherry cola, concrete jungle, curfew, vintage) több odafigyelést kívánnak.

Eddig a kedvenceim: shimma shimma, creme brulee, cocoa bear, peach smoothie.

Tegnap rendeltem meg a Nude palettát, ha kipróbáltam írok róla, mert úgy látom, még nincs fent az oldalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Eddig a kedvenceim: shimma shimma, creme brulee, cocoa bear, peach smoothie.

miomio

2017. március 27.

Beaches and Cream és Shimma Shimma árnyalatok tulajdonosa vagyok. Krémesek, pigmentáltak, jól satírozhatóak, panaszom nem lehet egyikükre sem. Próbálom a mindenki által favorizált színeket beszerezni először, hiszen nyilván itt is van színek közötti különbség. Külön örülök, hogy rengeteg matt színből lehet választani és sokukról csak jót hallok. Mindenkinek ajánlani tudom, bár az árukat én borsosnak találom, hiszen 3 szín árából szinte már kitelik egy tetszőleges Zoeva paletta, ami már 10 színt is tartalmaz. Sokak szerint nincs sok különbség a két márka szemhéjpúderei között.
Borsos áruk miatt én mindenképp arra gyúrok hogy egy olyan palettát válogassak össze, amit hétköznapokon maximálisan ki tudok majd használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

lysza1985

2016. december 30.

Annyira csodas szinek vannak, korabban csak azt hittem, hogy dejo a sleek, kiko stb.,, milyen pigmentalt. Aztan hozzaerintettem az ecsetet es wow. Olyan hiper-szuper, imadom. Nekem alappal nagyon tartos, biztosan bovitem meg a keszletet, kulonosen a foil eyeshadowt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

thepinkdoor

2016. november 3.

Három csodás árnyalatnak vagyok a tulajdonosa. (Peach smoothie, Chickadee, Morocco) és oda vagyok értük!!! Valóban porozósabbak, de gyönyörűen pigmentáltak, és nagyon szépen satírozhatók. Nekem semmilyen szem irritációt nem okozott.
Valóban soknak tűnik az ára egy pici tégely szemhéjpúderért, de héj, próbáltál már elhasználni egy egész szemhéjpúdert valaha? Ha végignézel a kollekciódon hány szemhéjpúdernél érted el a tégely alját? Én év eleje óta csatlakoztam a project pan közösséghez, és egy év alatt (úgy hogy tudatosan, egy-egy termékre fókuszáltam) 7 szemhéjpúdernek sikerült elérnem a pan alját egyáltalán, és egyet sem tudtam teljesen elhasználni, ami azért elgondolkoztatott azzal kapcsolatban, hogy valószínűleg évekre, akár évtizedekre elég szemhéjpúder kollekcióm van.

Mindenesetre nekem nagyon beválltak, és a barnákon, pezsgőszíneken túl, nagyon különleges árnyalatokat is lehet találni! 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

ercsike76

2016. augusztus 18.

Én anno az amcsi oldalról rendeltem jó pár színt és csatlakoznék az előttem szólókhoz, elég sok különbség van minőségre a színek között. Közepesen/jól pigmentáltak alapvetően de az eldolgozhatóságukban van difi.

Gold digger - fáradt arany, krémes, szatén finish, közepesen pigmentált, az én szememet öregíti, ráradttá teszi, nem kedvelem.
Hipster - Taupe szín, barnás-szürkés matt szín, közepes fedés, picit foltosodik.
Latte - meleg középbarna, matt, jól satírozható, krémes, nem foltosodik.
Cupcake - világos mályvás, inkább rózsaszínes, matt, krémes, foltosodik, gyengén pigmentált
Cocoa bear - Meleg barna, föld szín, vöröses tónussal, erősen pigmentált, szépen eldolgozható, nem foltos (az egyik legjobb színe)
Barcelona beach - matt középbarna, szürkés tónussal, közepesen pigmentált, foltosodik
Purely naked - világosbarna, matt, jól satírozható, közepesen pigm.
Creme brulee - az egyik legkedveltebb színe, matt világosbarna bőrszín, jól satírozható, közepesen pigm.
Beaches & cream - alapszín, matt, jól satírozható, selymes az állaga.
Cosmopolitan - rose goldos-barackos fényes finishű, krémes, a legpigmentáltabb, szépen eldolgozható szín.

Egyébként ritkán nyúlok hozzájuk mert begyullad a szemem tőlük (amit sajnálok mert a színek szépek és jól kihasználhatóak). Úgy emlékszem tartósak is de nem egy UD vagy Tarte minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Latte - meleg középbarna, matt, jól satírozható, krémes, nem foltosodik.
Purely naked - világosbarna, matt, jól satírozható, közepesen pigm.
Beaches & cream - alapszín, matt, jól satírozható, selymes az állaga.

Aura87

2016. július 11.

Szintén a Beautybayes féláras akcióban szereztem be egy pár színt én is. Két matt árnyalat, nagyon különbözően teljesítenek: a Creme Brulee nagyon jó kis satírozó szín, nem porol, tartós, a Cherry Cola foltosan fed, nehezebben satírozható, a vöröses tónusa könnyen átmegy sima barnába. Egy fényes árnyalat van még meg, a Sensuous, ami olyan so-so, közel sem olyan pigmentált és krémes, mint vártam. A foiled festék, a Charmed már jobban teljesít, de én ennél is többet vártam, a két douchrome árnyalatot viszont imádom: Phantom és Typhoon. Utóbbival nagyon kell vigyázni, mert iszonyatosan fog, és ha lepereg a felapplikálás közben, az egész arcunk zöld lesz, és még a micellás víz is épphogy el tudja tüntetni! Egy jó szemhéjalap egyébként sokat dob az összesen, nem mondom, hogy nem fogok még rendelni, de csakis akciósan, mert a teljes árukat szerintem nem érik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

zalla

2016. július 11.

Beautybayről rendeltem féláron, így elég jó vétel volt (nagyjából egy árban volt így a hasonló mennyiséget tartalmazó Catrice monokkal).
Elsősorban drogériában nehezen beszerezhető natúr átmeneti, vagy satírozó esetleg mélyítő árnyalatokat vettem (creme brulee, beaches and cream, barcelona beach, americano, cocoa bear...). A pigmentációjuk jó. Nem olyan intenzív, mint a sleek palettákban található árnyalatoké, de kevésbé is potyognak, és hihetetlenül jól satírozhatóak. Szemhéjappal 8 órán keresztül szép volt az eredmény. (a zsíros szemhéjam miatt mindig használok szemhéjalapot, így nem tudok nyilatkozni a tartósságról anélkül...) Összességében gyönyörűen eldolgozott szemsminket tudok összehozni ezekkel a szemhéjpúderekkel.
Úgy érzem, ezeknél a szemhéjpúdereknél is érvényes, hogy nem kell tőlük mindig csodát várni, árnyalatonként változhat a formula és a minőség is. Több bloggernél láttam olyan hypeolt árnyalatokat, amik élőben nagyon csalódást okoznának, ha nem olvastam volna Temptaliát a rendelés előtt. Pl. a Mocha, amiről mindenki megemlíti, hogy gyönyörű szín, "must have", de mellékesen nem egyenletesen eldolgozható, gyéren pigmentált árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

jadegirl

2016. május 22.

A Peach Smootie árnyalatot vettem meg "transition shade"-nek. Minden alkalommal porzik,szerintem nagyon pici termék és ahhoz képest nem olcsó. A pozitívuma,hogy valóban nagyon pigmentált és jól eldolgozható. Lehet,hogy még kipróbálok néhány különlegesebb színt,mert nagyon szépek vannak,de egyenlőre ez az egy nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.