Makeup Obsession

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 5.

Ár:   $15
Kiszerelés:   16 x 1,3 g

16 nude és pink különböző árnyalataiban pompázó, csillogó és matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Anheszenamon

2021. január 9.

Nem igazán tudom megmondani mi volt a bajom ezzel a palettával de megpróbálom. Nagyon tetszettek a színek amíg csak nézegettem. De amikor két alkalommal használtam, valami nem volt kerek. Aztán rájöttem, hogy túl sok a világos szín benne, valami hiányzik belőle. A fényes színekből lehetne több mély, élettel teli árnyalat. Úgy gondolom, hogy az én bőrtónusomhoz ez kicsit világos, kevés. Persze lehet mélyíteni a sötétekkel, de nem nyúltam érte, nem szívesen használtam. Szerintem az én arcom és szemem elbír erősebb festést is. Imádom az aranyakat, rose goldot, rezet, sötétebb burgundis árnyalatokat, a rózsaszínek nem annyira az én világom. Pedig alappal tartósnak is mondható, tehát ez sem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).