Makeup Obsession

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus0803, Módosítva: 2018. november 30.

Bronzosító-highlighter paletta a nyárias, ragyogó arcszínért. Nagyszerűen építhető árnyalatok.

Ár: 2000 , Eladó: mattmania
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest , fizetés: Szemelyes atvetel
draculina

2019. január 4.

Én is pinkpandán kaptam ajándékba egy rendeléshez. A highlighterek nagyon fényesek, viszont nekem gyorsan eltűnnek az arcomról. A pirosítók nem túlzottan pigmentáltak, de építhetőek, rajtam nagyon szépen mutatnak. A bronzosítókat nem annyira szeretem mert mindkettő csillámos meg ez a 2 szín nem áll jól rajtam, de szemhéjpúderként tudom őket használni. Magamtól tuti nem vettem volna meg, 3000 ft-ot szerintem nem ér meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Naftalin

2018. november 30.

PinkPandás csomaghoz kaptam ajándékba, nem vagyok egy nagy bronzosítós-highlighteres, viszont kíváncsi annál inkább, így nem adtam túl rajta és jól tettem! Bronzosításra nem használom, nem vagyok híve, hogy a bronzosító csillogjon, highlighternek viszont szerintem tökéletesen kihasználható és nekem egy életre elég is ennyi szín :) Amatőr fotósként kültéri fotózáshoz sminkeltem lányokat ezeket is használva, nagyon szépen építhető egész enyhétől a diszkógömb effektusig, bár konkrét csillámokat szerencsére nem tartalmaz. Kellemes meglepetés, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Cl 15850, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.