Revolution

Ár:   890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ehssty, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Ultra fekete folyékony szemhéjtus

Rendkívül gyorsan száradó és tartós formulájával nem kell aggódnod hogy a nap folyamán elkenődik a sminked! Ében fekete színével pedig eleganciát sugároz.

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

nikool01

2020. március 6.

Számomra a legrosszabb tus a világon, talán ajándék volt, vagy nem is tudom, de borzalmas.. Az ecsete kemény, használhatatlan, durva és karcol, maga a termék pedig néhány óra után darabokban potyog le, katasztrófa.. Nem vall a márkára, ezért nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

virumiru

2020. január 12.

az ecsete használhatatlan, karcol, kemény, nem hajlik, egy rendes ívet nem lehet vele húzni... viszont a kezemen láttam, hogy tényleg mélyfekete, úgyhogy megkapja a 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Vanessza0420

2018. december 14.

Imadom! :) Konnyu vele dolgozni, nem kenodik es nagyon tartos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Imadom! :) Konnyu vele dolgozni, nem kenodik es nagyon tartos

Juvi

2018. július 22.

Jo szemhejtus, nem kenodik el, sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Jo szemhejtus, nem kenodik el, sokaig eleg.

maricunka

2018. június 2.

Ma próbáltam ki először. Meglepődtem. Nagyon sokáig bírta, nem kenődött el és tényleg nagyon jó fekete színe van. Gyönyörű vékony vonalat lehet vele húzni, ami nagyon király szerintem.
Bár az ecsete tényleg kemény kicsit, de szerintem használható és még így is nagy kedvenc lesz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

XYZ10

2018. március 17.

Régen hatalmas kedvencem volt. Amint nem találtam a rossmanban egyből rendeltem online a következőt. Viszont a sokadik darab után a mostani és az ez előtti katasztófa. Annyira kemény, hogy konkrétan bekönnyezem tőle használat közben és foltokban potyog le a nap folyamán. Csalódott vagyok miatta nagyon. Nem tudom, hogy mi történhetett vele/velem, de többet nem veszek.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

SzelidArzenia

2017. október 31.

Kemény, használhatatlan az ecsete, sokszor újra kell festeni a vonalat, hogy látszódjon is valami. Az egyetlen pozitívuma, hogy tartós és tényleg vízálló. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

biusjj

2017. szeptember 27.

Van néhány termékem a márkától és mindet szeretem, mert tényleg jók (kivéve az iconic 3, azt nem szeretem, sose szerettem...). Nos ezzel a tussal meg eléggé vegyesek az érzéseim. Maga a tus szép fekete, könnyen kenhető, hamar szárad és fent is marad egész nap. Nem morzsálódik, nem maszatol, szóval nagyon jó. Viszont a tus "ecset" vagy mi, az egy szúrós kemény műanyag "tű". Most komolyan... Nagyon szúr és nagyon kényelmetlen használni.Nem tudok különösebben precíz vonalat húzni vele, mert valahol tuti h kinyomom vele a szemem. Igazából szenvedés lett a reggeli szemsmink rutinom, sokszor el is hagyom a tusvonalat mert nincs hozzá kedvem a macera miatt. 890 Ft kecsegtető, de sajnos nem tökéletes. Sajnálom, pedig jó kis cucc lenne ez, ha mondjuk ecset lenne benne, v puhább lenne az applikátor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

szabo123

2017. május 1.

Borzalmas az ecset,viszont a termek csodas!
Gyonyoru fekete szine van es tartosm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Borzalmas az ecset,viszont a termek csodas!
Gyonyoru fekete szine van es tartosm

dorikatapal00

2017. március 26.

Repedezik, nehezen kezelheto es nem szep. Penzkidobas volt teljesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Repedezik, nehezen kezelheto es nem szep. Penzkidobas volt teljesen.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: truth-in-aging, BFT