Revolution

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: dalma.peter24, Módosítva: 2014. július 4.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 590 Ft

Matt, pigmentált és selymes érzésű rúzsok a Makeup Revolution-tól! Rengeteg szín közül választhatsz, és mind tartós és gyönyörű fedésű!

Ár: 590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

miele

2019. február 12.

Ebből egy visszafogottabb árnyalatot választottam (pontosan már nem emlékszem melyiket). Egy teljesen hétköznapi matt rúzst szerettem volna, de ebben nagyot kellett csalódnom.
Lehet, hogy csak az enyémmel volt gond, de konkrétan fizikai képtelenség volt a használata. Kemény volt, és erőből a szájra nyomva se adott ki magából kb. semmi színt. Amennyi nagy nehezen a számon maradt belőle az pedig iszonyatosan "darabos" volt.
Szó szerint olyan volt mintha egy zsírkrétával próbálkoztam volna. Egyszóval nem. Sajnos a kukában landolt, pedig nagyon nem szeretek semmit sem kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Orchideadin

2019. január 12.

Kiskoromban mikor elkezdtem sminkelni nagyon sok szín volt meg nekem belőle, mivel olcsó volt mindig ezt kaptam 14-15 évesen a szüleimtől. Mára már rájöttem hogy közel se olyan jó, nagyon gyorsan kopik, nem bír ki egy ivást sem, és nagyon gyorsan elkenődik. Olyan folyékonyabb állaga lesz az ajkakon úgymond "csúszkál" és nem az a tömörebb rúzs, ami bevonja az ajkakat és ott is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

krisztiradics

2019. január 10.

Kettő színem van belőle, nagyon szeretem. A dobozán különösen tetszik, hogy látszik, milyen szín van benne. Nem túl tartós, nekem nem szárított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Vanessza0420

2018. december 14.

3 színben szereztem be eddig, én imádom! :) Tartóssága csak közepes, de ezért az árért szerintem nem is várható több.
A színei nagyon szépek, nem szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

A színei nagyon szépek, nem szárít

dynah13

2018. június 23.

A nude arnyalat van meg, nagyon szep a szine, jo az allaga is, nekem nem szarit. En hasznalok ala szajceruzat, ugy valamivel tartosabb lesz, de sajnos mindent megfog. Ennek ellenere en nagyon szeretem, gyakran hasznalom, am fontos, hogy legyen nalad utanpotlas, mert eves utan ujra kell kenni :) Az arat szerintem megeri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

pattelin

2018. május 16.

Nude árnyalatban van meg, egy rendelésem mellé kaptam ajándékba. A színe szép, tetszik, tökéletes kiegészítője egy natúr sminknek! Az állaga viszont tényleg kemény! 2-3× kell átmennem, hogy látszódjon. Mostanában az Ironic Pro egy hasonló árnyalatával együtt használom és így bevállt! Tartóssága közepes. Nem lesz a kedvenc rúzsom, de használgatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Ppet

2018. január 12.

Miután nem volt raktáron a pink pandánál egy krém, amit rendeltem, ezzel a termékkel "szúrták ki" a szemem. Nude árnyalatban érkezett, kifejezetten tetszett a csomagolás, a kupak tetején a színével. Felkentem a kezemre, színe szép, illata kellemes. Másnap megadtam neki az esélyt, hogy közelebbről ismerkedjünk. Mintha egy műanyag darabot csókolgatnék, olyan kemény, és RENGETEGSZER átmentem a számon hogy kapjon valami színt (kevés sikerrel). Viszont nekem nem szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Tincu01

2017. november 17.

Két árnyalatban van meg,PP-ról rendeltem egyszer egy akció idején, hogy ingyenes legyen a kiszállításom... :)
SZÖRNYŰ. Mind a kettő árnyalata darabos, a színek jók lennének, de darabos... Először azt hittem "csak" a kiszáradt szám miatt van... Hát, később sem javult, a teljesen hidratált, makulátlan ajkaimnál...
Azóta néha néha adok nekik egy esélyt, hogy hátha, hiszen csodák léteznek... :D Be kell lássam, jobb lesz, ha kidobom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Butterfly1

2017. június 14.

Sajnos nem vált be, nem tetszik az állaga.
Nem krémes, hanem túlságosan kemény, viaszos, nem túl pigmentált, se nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

Sajnos nem vált be, nem tetszik az állaga.

Mandasd

2017. április 26.

Színe alig, 1-2 órát bír

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Színe alig, 1-2 órát bír

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Paraffin, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Petrolatum
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.