Revolution

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2014. július 11.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Ragyogó, pigmentált és selymes érzésű rúzsok a Makeup Revolution-tól! Rengeteg szín közül választhatsz, és mind tartós és gyönyörű fedésű!

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

RitaJudit

2019. október 19.

Nude színekben van meg, keményebb, nem túl pigmentált. Több réteg kell a teljes fedéshez, de kifejezetten bejön, hogy egy rétegben kb csak ajakszínezőként szolgál. Kicsit szárít, hidratálni kell, és nem a tartósság királya sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Ann86

2019. május 29.

Ajándékba kaptam egy pink árnyalatot. Számomra megfelelő a fedése és a tartóssága is. Egy nap kb 3x kenem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Geniii

2019. február 1.

Halványan fog, sok réteg kell belőle.
Könnyen kopik.
Kidobtam, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Halványan fog, sok réteg kell belőle.
Könnyen kopik.
Kidobtam, nem venném újra.

Sammael

2019. január 3.

ár-érték arányában én megadok egy öt csillagot. Én is ajándékba kaptam pinkpandán rendelés mellé, viszont ennyi pénzért nem várhatunk el hibátlan rúzst. Szerintem arra teljesen jó, hogy mondjuk ha alapozós a szánk vagy túl száraz, akkor bekenjük vele. Ha valaki meg is veszi, igazából simán megéri, nem több ezer forintos dologról beszélünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

lbetti

2018. szeptember 2.

Ajándékba kaptam egy pink árnyalatot. Számomra egy rétegben is elég fedést ad, nem szárít, de nem is túl tartós. Ha reggel felkenem, mire beérek munkába és megiszom a kávémat, már szinte el is tűnik a számról. Így hogy nem kellett fizetnem értem egynek jó, kipróbáltam, elhasználom, de magamtól nem adnék ki pénzt rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

snori

2018. február 26.

Nude árnyalata van meg. Ajándékba kaptam egy megrendelésem mellé, így legalább nem kidobott pénz. Minimum 3 rétegben kell felvinni, hogy látszódjon, de azután már egy órával semmi nincs belőle és a szám úgy kiszárította, hogy napokig száraz volt egy használat után is, hiába használtam hidratálót. Biztos, hogy nem veszek és nem is használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

bubilany

2017. november 21.

Egyszerre három színben is rendeltem, ami hatalmas hibának bizonyult. Sötétebb árnyalatokat választottam (Atomic kollekció-Make it right és Make me tonight, valamint a 100% Vamp), és vagy 4 rétegben kellett felvinnem a színt, hogy ne legyen foltos és látszódjon rendesen a színe, ami annyira nem is lenne zavaró, ha nem sárítaná ki nagyon durván a számat és nem morzsálódna le gusztustalanul egy órán belül a negyede....óránkénti korrigálással esetleg jó lenne...de ehhez kinek van kedve?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Incuss

2017. november 5.

The one árnyalatban van meg, tartósnak nem igazán mondható, kellemes nude-os, rózsaszínes árnyalatú, így a felkenéssel nem kell sokat babrálni. Ami a nagyobb probléma, hogy eléggé morzsolódik az ajkakon, ami nem túl szép látvány :(

Update: Óránkénti korrigálással el lehet kerülni a morzsolódást, viszont oda kell figyelni rá alaposan! Tud szép is lenni, csak rá kell jönni,hogyan kell használni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

zsofc

2017. október 5.

Én bírom, hogy kicsit keményebb, nem vizes, folyós állagú rúzs, de még puha annyira, hogy fel lehessen kenni. Vamp árnyalatban van meg, és a csomagolás alapján sokkal sötétebb színre számítottam, szóval a pigmentáltsága hagy kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

cattitude

2017. július 30.

Depraved árnyalatban vettem meg, ami engem leginkább levendulaszínre emlékeztet, és nagyon szép tud lenni az ajkaimon. sajnos elég sokszor fel kell kennem, hogy homogén lila színűek legyenek az ajkaim, kb annyiszor, mintha ajakápolót kennék télen. nem nagyon szoktam az ajkaimat kontúrozni rúzsozás előtt, de ennél inkább egy lila szemceruzával átmegyek a számon, hogy kicsit tartósabb/pigmentáltabb legyen az összhatás. 700 forintért viszont nem akkora baj nekem, hogy macerásabb a felvitele, de nem tudom, megvegyem-e más színekben így... mindenestere ez a lila korrekt vétel volt, úgysem használom hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Paraffin, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Petrolatum
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 27 / CI 45410, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.