Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JenniiOlah, Módosítva: 2016. november 4.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

10 árnyalatban kapható színezett szájfény, mely nem ragad.

zsemii

2017. szeptember 9.

Not Naive árnyalatban van meg nekem. Egy rendeléshez kaptam még ajándékba. Hamar kiderült, hogy nem vagyok egy szájfényes-lány :D Sosem hordtam, ezért most úgy döntöttem, megválok tőle. Úgyhogy érdemben nem tudok nyilatkozni róla. Színe felkenve leginkább átlátszó, illata nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Piros.